Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Karnınız Çıkmaya Başladı

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 09 Kasım , 2009, 19:24:37

« önceki - sonraki »

alev85

ya bende 15. haftamdayim ve benimde daha cikmadi karnim. 3 kilo aldim, göbisim yaglandi ama hamile gibi degil karnim... ne zaman cikar ??

KUZEY

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 19 Kasım , 2009, 07:43:01
swet 16 haftada  cınsıyet solenır dr solemedımı...

benım de 1 ay sonra hem dr randevum hem tekar 2.doz asım var :cildir:

sekerim cinsiyetini henuz ogrenmedimmm 16 aralikta ogrenecegim :D bu arada ben daha hic asi vurulmadimm asi kartim var sanirim ya daha sonra yapicaklar yada gerek duymadilar...2.doz asi demisssin ne amacla vuruluyorsun.. yazarsan sevinirim

мiŁenα.

kuzey canımın ıcı sağol arkadasım cekcektım dun aksam mısafır doldu ew esı pc yı vermıyor masa ustu soguk odada yaaa :honk: :honk:

swen canım tetanoz asısı bu hamıelleıkte 5 doz vurulıyorsun...2 doz gebeyken 3 doz dogumdan sonra...menapoza kadar gerek kalmıyor daha....bana dr 16 haftadan sonra baslıyoruz dedı...

ben 20+6 ken vuruldum ılk dozu 1 ya sonrada 2 doz vurulca yanı 18 aralıkta....

senden dr sor gııdınce hayatım :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

tamam sekerim cok cokk tesekkur ederimm bilgiler icin aklimda olacak. ilk gidisimde soyleyecegimm..zaten henuz erkenmis benim icinde demekki 20. hafta randevuyu ondanda verdilerr :tongue3:

kendine cok cok iiyi bak arkadasimmm  saol
:opucuk:

мiŁenα.

canım rıca ederım :opucuk:

aıle hekımı 16.haftadan sonra baslıyor dedı ası olayı :k06:

✿sweet_sweet✿

мiŁenα.

KUZEY

мiŁenα.

KUZEY

мiŁenα.

bende 21 haftada dıye b ıluyrodum ama o akdın ole dedı

KUZEY

ben hamilelikte olan kısmını atlattım sonrasını düşünürüs artık :-*

мiŁenα.

kiraz

şu an 20 haftalıgız ve daha yeni yeni farkedilir olmaya başladı ama öye öne dogru işiş diil yani hamile karnı gibi değil sadece şiş..zaten göbekliydim ama belim kapkalın oldu göbeğimde özellikle badilerden fırlıyor :hieyt: ay büyüsün artık hamile hamile olıyım yahu :love9:

kız geliyor kız!!