Hastaneler , Doktorlar , Doğum Ücretleri Hakkında Bilgisi Olanlar

Başlatan emel.., 15 Kasım , 2007, 09:26:17

« önceki - sonraki »

duru boncuk

emelcim ben doğumumu özel erdem hastanesinde yapmıştım doktorum aslında iyiydi ve hamileliğim boyunca normal doğum yapacağımı söyledi ama doğum başladığında ardım hastanede yasemin hanım var oda iyi bi doktor dedi ama kadın beni 2 cm lik açıklıkla doğum başladı diye verdi sancıyı yavrumun kalbi dayanamadı sonra 9 cm de tamam doğurabilirsin dedi ama bende ne ıkınma hissi nede bişey yoktu ve açilen sezeryana alıyoruz deyip götürdüler lanet olsunki 6 ay oldu halaiyleşemedim ve şimdide içerde tampon unutmuş olma ihtimalleri çıktı yaranın sağ üst tarafı şişti ve eğer öyleyse tekrar açılma ihtimali var :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: anlayacağın asla oraya gitme derim canım

bengü

nediyosuuuunnn :dontknow:kiz eger öyle bisey yaptiysalar hemen dava ac manyakmilar ne hayret icinde kaldim 2 cantimle dogurulunurmu hic  ayyyyyyyyyy canim sakin ihmal etme allah korusun kiz film cektirsen ya ne duruyosun.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

emel..

öncelikle özgül cüm çok geçmiş olsun. ama sakın yanlarına bırakma. insan sağlığını oyuncak etmişler kendilerine. ne bçim bi hastane ne biçim bi doktor bu böyle.  :caca:

karkop verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. çok yardımı oldu gerçekten.  :love9:

bengücüm, "eger tamamen uyusturup yine kesileceksende bosuna o dikis sancilari bir hafta cekeceksin normal dogumdan sonra yarim saat sonra ayaga kalktim ben ama kesilme olunca cok zor ayaga kalkmak" yazmışın ama epidural enstezi olunca kesiliyo olmayınca kesilmiyo mu demek istedin tatlım. anlayamadım.  :dontknow:
kesi yapılmasının anesteziyle bir ilgisi olmadığını sanıyordum ben :igrenc:

duru boncuk

bengücüm kadım zorla sancıyı vere vere açtırdı 9 cm e kadar düşün artık filmde değil ama ultrasonda gösterdi burdaki doktorum bi siyahlık gözüküyo ama ne olduğu kesin değil canım bakalım gidince konuşucam ancak o zaman anlaşılır belkii :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

emelcim bu ülkede dava açsan ne olurki uzadıkça uzar sonrada zaman aşımı diye kapatırlar dosyanıı bakalım duruma göre karar vericez bizde açıp açmamayaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

emel..

bengü

özgül yok canim ailesinin yanina bayram tatiline gitti.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

duru boncuk

geldim canım orda doktora gittim yine kesinlikle içerde bişey kalamaz ama iltihap içerde toplanmış ve geçmesi zaman alırmış şimdi biraz dağılıyo gibi ama hala acı var tabii :( :(

-Butterfly-

aysel

özgülcüm geçmiş olsun canım
bak bence sen birde başka dr git eğer içerde tampon var ise gereken ne ise onu yaparlar sen yine diğer hastaneyi ister şikayet et ister etme o senin insiyatifinde ama ihmal etme
ve başka bi hastaneye git canım  :k06:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

duru boncuk

ayselcim ben izmire taşındım zaten ve burdada iki doktora gittim bir sonuç yok ameliyetı yapan dr içerde bişey kalmadığını sadece iltihap olabileceğini söyledi bakalım cuma günü tekrar gidicem ne yapacaklarsa yapsınlar sıkıldım bu acıdan artık yaaaa :( :( :(

aysel

peki özgülcüm ozaman hemen tedavi etsinlerki lış aylarında daha kötü ağrı yapar güzel haberlerini bekliyorum canım  :flowers:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

tubito

duru boncuk

bugün gittim kızlar doktora ama malesef haberler kötü tekrar ameliyat olmam gerekiyomuş :crybaby2:umarım artık biter bu acı yaa allahım kşmsenin başına vermesin inşallah :amin: :amin:

emel..

çok geçmiş olsun canım yaaa. peki tampon yoksa ameliyatı ne için yapıyorlar? iltihap için mi ???