Hastaneler , Doktorlar , Doğum Ücretleri Hakkında Bilgisi Olanlar

Başlatan emel.., 15 Kasım , 2007, 09:26:17

« önceki - sonraki »

ırmak184

bebişlerimiz saglıklı dogsunda normal sezeryan ne fark eder,bende normal dogum istemiştim birgün boyunca hast. yattım suni sancı verdiler ama acılma olmadıgı için sezeryan oldum birkaç gündede toparlandım,dogum anına kadar ne desek boş hayırlısı neyse o olsun bütün hamileler için...

Sheida

Selamlar bende istanbulda yım.
Ümraniye medicana da dogum yapicam nasipse.. Doktorum çok iyi ve ilgili. 

Sezeryan normal dogum celiskisindede   herkesin kendi kararı diye düsünüyorum. yapabilene bravo diyorum normal dogumu. ben göze alamadım sezeryan olucam insallah. 3 haftam kaldı. yinede allahtan hayırlısı olsun.  annelik sadece dogum anından ibaret deil bence. 9ay tasımakta  doğum anı kadar güzel :))

Emir@Havin

Amin gozdecigim insallah yavrularimizi sag saglim kucagimiza almayi nasip eder rabbimiz.

Ama gercekten tavrim sana degil anladin sen nedenini.

Valla uzduysem ozur dilerim canim.

Hayirli haberlerini bekliyorum hayirlisiyla dogsun Ruzgar bey
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ümraniye medicana hastanesine gidiyorum doktorumdan cok memnunum ama dogum fiyatı yüzünden degiştirmek zorundayım  :-\ pazartessi gunu baska doktora gidicem ümraniye erdem hastanesi diler ceylana inş memnun ayrılırım  :tongue3:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 14 Mayıs , 2010, 23:43:21
ümraniye medicana hastanesine gidiyorum doktorumdan cok memnunum ama dogum fiyatı yüzünden degiştirmek zorundayım  :-\ pazartessi gunu baska doktora gidicem ümraniye erdem hastanesi diler ceylana inş memnun ayrılırım  :tongue3:

gerçekten kız çok pahalı ya 1500 tl falan yazmışsın başka konuda dedim yyuuhhh yani ben sigortalıyım diye 210 vericem sigortasızlara 750-800 arası oluyomuş sanırım biz sigortalıyız %30 veriyoruz

) SaMiRa (

bende normal doğum istemiştim ama bel fıtığı olduğu için sezeryanla doğum yaptım ama benim için zordu krndimi toparlamak zaman aldı... olsun baldn tatlı bi bebeğim oldu sonuçta hepsi geçiyor allah bebişlerimize sağlık versinn.. ben bursada zübeyhanım doğumevinde doğum yaptıım devlet hastanesi hiç para ödemedik sonuçta özeldede olsa aynı acıyı çekiyorsun pek bişey farketmiyor..tüm hamilelere allah bi avızda doğurmayı nasip etsin

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: tezcan06 - 14 Mayıs , 2010, 11:40:14
mavera sen ankara da hangi hastane ve doktora gidiyorsun.Ben de Ankara dayım ve doktor ve hastaneye bir türlü karar veremiyorum.

Canım ben çağ hastanesine gidiyorum...Kızılayda..Orda 2 doktor var ben Sevgi hanıma gidiyorum..Bende çok kararsızdım hamilelikten önce 3 doktora gittim ufak tefek şeyler için ama hiç birisi içime sinmedi..Sevgi hanımı çok seviyorum..Mükemmel bir doktor...Doğumuma da onun girmesini istiyorum...

Alıntı yapılan: {safişim} - 14 Mayıs , 2010, 12:32:29
mavera canım hangi hastaneye gidiyorsun ben çağ hastanesine gidiyorum doktorum erol bayraktar

Hımm evet canım biliyorum Erol beyi..Ama ben onun hastası değilim...Sevgi hanım var aynı hastanede onun hastasıyım...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 15 Mayıs , 2010, 16:53:59

gerçekten kız çok pahalı ya 1500 tl falan yazmışsın başka konuda dedim yyuuhhh yani ben sigortalıyım diye 210 vericem sigortasızlara 750-800 arası oluyomuş sanırım biz sigortalıyız %30 veriyoruz
evet canım aynen öle 1500 tl sigortalıya olan fiyatı bu  :caca: :cussing: ama bakalım bu gitcegim yer 400 lira normal 750 sezeryan öle sölediler

Sheida

EVET DOGUM FİYATLARI UCMUS DURUMDA. BENDE O HASTANEYE GİDİYORM ZEHRA HANIMA...SSKLIYIZ. 2500 E CIKARIZ DİYO ESİM BAKALIM NE KADAR TUTUCAK. ÜMRANIYE ERDEM HASTANESİNE GİTTİM MEMNUN KALMADIM HİÇ O YUZDEN BU DOKTORUMDAN VAZGECEMEM.ALISTIGIM BİLDİĞİM Bİ YER OLMASI LAZIM.  STRESE GİRDİM HAMILELİK ÖNCESİNDE BU DOKTOR OLAYI YUZUNDEN. COK DUA EDİYORUM ESİME  BU YUZDEN. İNSALLAH MADDİ YÖNDEN Bİ SORUN CIKMAZ VE  DOKTORUMU DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALMAM.  :honk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Sheida - 15 Mayıs , 2010, 21:55:33

EVET DOGUM FİYATLARI UCMUS DURUMDA. BENDE O HASTANEYE GİDİYORM ZEHRA HANIMA...SSKLIYIZ. 2500 E CIKARIZ DİYO ESİM BAKALIM NE KADAR TUTUCAK. ÜMRANIYE ERDEM HASTANESİNE GİTTİM MEMNUN KALMADIM HİÇ O YUZDEN BU DOKTORUMDAN VAZGECEMEM.ALISTIGIM BİLDİĞİM Bİ YER OLMASI LAZIM.  STRESE GİRDİM HAMILELİK ÖNCESİNDE BU DOKTOR OLAYI YUZUNDEN. COK DUA EDİYORUM ESİME  BU YUZDEN. İNSALLAH MADDİ YÖNDEN Bİ SORUN CIKMAZ VE  DOKTORUMU DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALMAM.  :honk:
rabbim hayırlısını versin canım  :amin: eşime kalsa oda medicanayı istiyo doktoruna alıstın diyo ama yinede cok pahalı bence bu benim fikrim  ::) sonramıda düşünmem lazım :suclu:medicana da mustafa özbek e gidiyorum ben zehraya da ben ısınamamıstım sevmemiştim onu  :k06:

Sheida

heheh :)) bende sibel hanıma ısınamadım. ama zehra hanım çok tatlı şeker bişi yaa.. haklısın  sonumuzu düşünmekl zorundayız ama bi kere  oluyo bi dogum işide her sene değil ya :))))  :k06:

elif35

kızlar ya ben yazmıştım özelde yapıcam diye doruk hastanesi izmirde şimdiye kadar iyi şeyler duymuştum ama dün bütün fikirlerimi değiştirdiler benim  :crybaby2: eşimin halasının gelini var onla konuştuk arkadaşının yengesi benim bu hastaneye gidiyormuş herşeyi çok güzelmiş bebeğin falan normal doğum yaptırmak istemişler ondada sorun çıkmış bebeği vakumla almışlar ve doğum yaptıran kadın şu an mahkemelik olmuş davası varmış hastaneden gitmiş....annemde dedi bizim bir komşu varda onun kızı orda doğum yapmış 4500 kilo bebeği zorla normal doğurtmaya çalışmışlar kadını parçalamışlar resmen bin pişman olmuş gittiğine bunları duydum korktum resmen yaa.. akşam işte yeğenimin doğum günü vardı herkes ordaydı konuştum da hep bizimkilerle herkes bana diyoki ege doğumevine git devlet hastanesi ama izmirin en iyi doktorları orda ben şimdiye kadar bütün testlerimi orda yaptırmıştım biliyorum hatta kendi doktorumda orda ama devlet diye ben biraz çekiniyordum sonuçta özelde epidural olucaktı normal doğumum acıya dayannıksız olduğum için özelde istedim ben diğer özellerde fiyatlar fazla en ucuzu 850 milyon normal,sezeryana gerek duyarlarsa oda 1500-2000 faaln verecek imkanım yok açıkçası napıcam bilmiyorum....fikir verin bana....bazen şeytan diyo doğur evde gitsin eskiden hastanemi vardı  :ehi: :ehi: :ehi:

arzuhatem

bende çamlıcam erdem hastanesine gidiyorum dr. diler ceylan çok memnunum hayrlsııyla doğumuda orda yapıcam allah nasip edersee
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 16 Mayıs , 2010, 13:10:56
kızlar ya ben yazmıştım özelde yapıcam diye doruk hastanesi izmirde şimdiye kadar iyi şeyler duymuştum ama dün bütün fikirlerimi değiştirdiler benim  :crybaby2: eşimin halasının gelini var onla konuştuk arkadaşının yengesi benim bu hastaneye gidiyormuş herşeyi çok güzelmiş bebeğin falan normal doğum yaptırmak istemişler ondada sorun çıkmış bebeği vakumla almışlar ve doğum yaptıran kadın şu an mahkemelik olmuş davası varmış hastaneden gitmiş....annemde dedi bizim bir komşu varda onun kızı orda doğum yapmış 4500 kilo bebeği zorla normal doğurtmaya çalışmışlar kadını parçalamışlar resmen bin pişman olmuş gittiğine bunları duydum korktum resmen yaa.. akşam işte yeğenimin doğum günü vardı herkes ordaydı konuştum da hep bizimkilerle herkes bana diyoki ege doğumevine git devlet hastanesi ama izmirin en iyi doktorları orda ben şimdiye kadar bütün testlerimi orda yaptırmıştım biliyorum hatta kendi doktorumda orda ama devlet diye ben biraz çekiniyordum sonuçta özelde epidural olucaktı normal doğumum acıya dayannıksız olduğum için özelde istedim ben diğer özellerde fiyatlar fazla en ucuzu 850 milyon normal,sezeryana gerek duyarlarsa oda 1500-2000 faaln verecek imkanım yok açıkçası napıcam bilmiyorum....fikir verin bana....bazen şeytan diyo doğur evde gitsin eskiden hastanemi vardı  :ehi: :ehi: :ehi:

elifcim , canım izmirde olduğunu bilmiyordum. izmirin neresindesin bilmiyorum ama kuzenim bornovada ve ege ünv. hastanesinde 4 ay önce normal doğum yaptı. Doktorunun adını hatırlamıyorum ama sanada uygunsa yönlendirebiliriz canım. Eşimde ilaç sektöründe çalıştığı için ve ege bölgesi ona ait olduğu için hastane konusunda fikir edinip sana bildirebilirim canım :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: arzuhatem - 17 Mayıs , 2010, 09:48:43
bende çamlıcam erdem hastanesine gidiyorum dr. diler ceylan çok memnunum hayrlsııyla doğumuda orda yapıcam allah nasip edersee
slm canım bende diler ceylana gidiyorum bugun ilk defa gittim ve memnun kaldım ilgisi cok hosuma gitti  :occasion5: bende dogumu erdemde yapıcam kararımı verdim odalarınıda dolastık güzel temiz  :hello2: içime sindi