Hastaneler , Doktorlar , Doğum Ücretleri Hakkında Bilgisi Olanlar

Başlatan emel.., 15 Kasım , 2007, 09:26:17

« önceki - sonraki »

sekerbebe

bende denizlide oturuyorum bana da bi iyi kadın dogum doktoru tavsıyesı ıstıyorum....

serifectn

özel ege hastenesinde mehmet gencer varmış birde odak tıp merkezinde murat karayel varmış ben bunları duydum ikisi içinde iyi diyorlar ama kararsız kaldım başka da var mı acaba diye

sekerbebe

bide abdurrahman orhan var özel  polikligini cnm.süpermiş  ...murat karayeli bende duydummmm

serifectn

bak onu duymamıştım ben nasıl biri acaba hastasıyla ilgileniyormuki?

sekerbebe

benim annem hep dogumu onda yapmışş harıka bırı oldugunu söyler.kaç yıllık doktor ama cnm.tecrubeldır.yenı bı gelınmızıde oraya gıdıyomus cok memeunum dedi...

serifectn

kafam çok karıştı yaaaa  :cildir:

sekerbebe

kaç yıllık evlısın sen cnm ..kaç aydır bebek isitoydun da hamiş kaldın analt bıraz cnm.. :k06: :k06:

serifectn

temmuzun 20 sinde 2 yıl olacak evleneli şubat ayından buyana bebek istiyordum şimdi 4 haftalık hamileyim canım  :occasion14:
sen kaç yıllık evlisin?

miray

kızlar istanbul-avrupa yakasında iyi bi kadın dogium dr u tavsiye eden varmı
özellikle sişli yada g.o pasa civarı

.:.Zamansız.:.

11 Temmuz , 2010, 23:14:53 #159 Son düzenlenme: 11 Temmuz , 2010, 23:19:51 .:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ♫♥♪SarıPapatyam♫♥♪ - 10 Temmuz , 2010, 13:01:57
kızlar istanbul-avrupa yakasında iyi bi kadın dogium dr u tavsiye eden varmı
özellikle sişli yada g.o pasa civarı

doktor hakan seven
Adres : Yeni Mah.537 Sok.No :5 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL
Santral Telefon  : 0. 212. 537 16 16
Faks : 0. 212. 537 07 67

sarı papatyam kendisi kuzenimin doktorudur. ben karşıda oturduğum için kendisine gidemedim
ama kuzenim 4.5 aylık hamileyken kist ameliyatı oldu, ve normal doğum yaptı :)bunu  hakan bey sayesinde yaptı.harika bir doktordur.

°o.O євяυ O.o°

benmki de şişli de cnm prof dr önay yalçın

tel. 0212 2301789 telden arayıp adresi fiyatı öğreneblrsn ben çok memnunum ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

**fatoş**

arkadaşlar bulunduğunuz il de  özel hastane fiyatları ne kadar ?? kaç tl ye muayene oluyorsunuz sigortalı yada

sigortasız ... bütün illerde aynımı sabitmi ücret merak ediyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

DİLVİN

ANKARA *****

BEN SSK LIYIM HAMİLEYKEN ÖZELE GİDİYORDUM

20 TL FARK VERIYORDUK

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

arzuhatem

canım bende ssklıyım camlıca erdem hastanesine gidiyorum muayne 15 tl norlam doğum 400 sezeryan 750 
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

.:.Zamansız.:.

bende sgk lıyım...nene hatun hastanesine gidiyorum (pendik)
25 lira ödüyorum.
normal doğum 350TL
sezaryan 550 YL
epidural +100TL

diye duydum:D