12 Mayıs , 2024, 07:08:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

dün ortanca görümcemdeydim yani en sevdiğim
arkadaşı gelmiş sorunalrını anlatmış kocasınla beraber kaynanasınla ve görümcelerinle konuşmuyormuş sebebi küçük görümcesi kocasına laf sölemiş oda sen benim kocam ne hakla laf sölüyon derken kavga başlamış konuşmayın babamın evinde oturuyonuz demiş şimdi kadın evden çıkacakmış eşinede demiş eyer konuşursan kardeşlerinle beni ve çoçukalrını bidaha göremesin demiş  :sad1:

benim ilk evlendiğim dönemlerde böle bi olayım sizinle paylaşım benim 2çi evliliğimya eşim evlenirken düğün istermisin dedi yok dedim gelinlik dei yok dedim nikah şekeri onada yok dedim sadece nikah yeter dedim evin eşyalrı eskidi evlenemden önce dedimki hepsini bir almamıza gerek yok sonra yavaş yavaş değiştirirz dedim nitekimde öle oldu değiştirdim çogunu az kaldı bir ğün eşimle geziyoruz aıışveriş merkezinde tv sehpası adnıda unututm haniduvara monte edip masası uzun oluyor  :laughing7: onlardan begendik görümcenin işyerinin orarda onada ugradık moladamış arkaı ve nişalısı çay içtikelri yere cagırdıar ğittik eşim kardeşine dedi bak bunu begendik nasıl dedi bunumu alcanız dedi evet dedik babam çok kzııcak dedi ben dedim niyeki evdeki milattan önce kalma ğümüşlüğü istemedim ben onu sölüyor babası onu çok zorluklarla almış kaldırısanız kızacak çok dedi bende dedim babam evimdeki eşyaya ne karışacakki dedim onun evinde oturuyorsunuz dedi bende dedm istemesse çıakrım ozman kiraya onun evinde oturuyorsam eşyalarıma karışmaya hakkı yok dedim eşimde bu olaya çok üzüldü 1 5ay konuşmadı görümce msj atıyor özlemedinizmi beni diye ve alt katta oturdugu halde 1 5ay hiç denk gelemdik bn cagırayım dedim eşim hayır dedi falan filen

dünkü görümcemde arkadaşını anlatırken görümceye ne oluyorki dedi karışıyor tabi bende unutmam bişiyi bende senin kardeşinde aynısını yaptı böle böle dedim evet biliyorum onu haklısın babamda abarttı orda eşyalarınızdan ona ne dedi bana diyorlaki o ğümüşlüğü ne zorluklarla almışlr sıkışık anlarında napaım banamı alındıda üzülüp zorluklarla almışlar diye dedim ilk geldiğimde çok laflaştık kayınpedere sana saygım sonsuz ama evimin içine karışacak kadar ,izin vermm dedim baktılar dişliyim şimdik hiç bişemize karışmıyorlar karışmazlarda  :caca: :caca: :caca: :caca: hele görümceler asla o olaylardan sonra büyük sorun olması ama ortanca görümcemi kimseye değişmem en anlayışlı oooo     onu çok seviyorummm  :love9:

**YeŞiLzEytİN**

hepsi iyi olmuyor bende büyük görümcemle konuşmuyorum 3 sene oldu sanırım küçük iyi yani bana zararı yok
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 07 Aralık , 2009, 11:08:43
hepsi iyi olmuyor bende büyük görümcemle konuşmuyorum 3 sene oldu sanırım küçük iyi yani bana zararı yok

hekez haketiğini bulur şekerim ban zarar verenle niye konuşım demi  :tongue3:

βαlκιz

en büyük görümcemle digerlerine inat barışcam valla dün eşimede dedim ablana gidek dedim şaşırdı ve sevindii  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**YeŞiLzEytİN**

Alıntı yapılan: ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ - 07 Aralık , 2009, 12:51:03

aynen benim sinir katsayımı zorluyor adını duyunca sinir oluyorum kaynanamda ne gitsem ondan laf açıyor hiç oralı olmuyorum valla
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 07 Aralık , 2009, 16:56:53
Alıntı yapılan: ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ - 07 Aralık , 2009, 12:51:03

aynen benim sinir katsayımı zorluyor adını duyunca sinir oluyorum kaynanamda ne gitsem ondan laf açıyor hiç oralı olmuyorum valla

takmamak en güzeli :icon_thumright:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

nası bı duygu ya görumcelı olmak :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: ::) ::)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 07 Aralık , 2009, 17:17:39
nası bı duygu ya görumcelı olmak :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: ::) ::)

herkeze göre değişir benim için şuan çok iyi ilk başları belkim değildi  :k06: ama şuan süper

βαlκιz

görümceler olmasa adrenalin olmazz yaa  :k06: :k06: :k06: gerçi bende görümceyim ama 1 yengem hariç digerleriyle pek ilgilenmiyorum beni çok severler sagolsunlar ama biriyle kankayım digerleri kendi halindee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Aralık , 2009, 22:27:19
görümceler olmasa adrenalin olmazz yaa  :k06: :k06: :k06: gerçi bende görümceyim ama 1 yengem hariç digerleriyle pek ilgilenmiyorum beni çok severler sagolsunlar ama biriyle kankayım digerleri kendi halindee
ne guzel vay be bende gorumce olcammmmm baldiz olcammmm  :amin: :amin:

___kıymık___

ne güzel yaa görümcelerinize özendım :k06: :k06: :k06:
hayatınıza renk gelmiş daha ne istiyorsunuz :caca: :caca:
bende görümce istiyorum :director:
acaba kaynanam menepoza gırdımıkiiii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Alıntı yapılan: hanımcım sema - 09 Aralık , 2009, 03:19:04
ne güzel yaa görümcelerinize özendım :k06: :k06: :k06:
hayatınıza renk gelmiş daha ne istiyorsunuz :caca: :caca:
bende görümce istiyorum :director:
acaba kaynanam menepoza gırdımıkiiii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kıs kaynananın menopoza ğirmsisinle senin ne alakan var :icon_scratch: :icon_scratch:

:k06: :k06:

**YeŞiLzEytİN**

anlamadınmı yeliz görümce istiyor çok alakası var  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 09 Aralık , 2009, 09:24:23
anlamadınmı yeliz görümce istiyor çok alakası var  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

hayy aklınla bin yaşa emi menopoza giren karı doguramaz demi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yerim seni ben yerrimmmm :opucuk: