Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

02 Kasım , 2009, 09:52:36 Son düzenlenme: 27 Ağustos , 2010, 17:00:53 g10ca
sizlerin arası nasıl??? sevilip seviyormusunuzz? benim iyi şükür kızmadıgım şeyler yok değil tabide hemide 3tan varrr :honk:

sarisinn

bendede tam 4 tane var..ama hepsiyle aram çok iyi.abla gibi severim hepsini.hele en büyk görümcem abladan yakın bana.çok severim.herşeyimi çok rahat paylaşırım..

bende hepisini çok sevrim ortancasınla daha sık görüştüğümüz için dertleşme bişiler paylaşmak daha çok oluyor kızdıgım tek şeyleri hepsi toplandıgında ki çoçuk çoçuk 15 kişi oluyoruz pek yardım etmezler ama ben onlara gittimde yerime oturmam bundan başka hiç bir sıkıntı yok allaha şükür sohpet süper olur

sarisinn

sende onlara gittiğinde birkere oturmayı dene canım.belki anlamalarına yardımcı olur..

..BahaR●●

benimde 1 tane görümcem var
zamanında aynı evdeydik
bana kaynanalık yapmaya çalıştı
herşeyimize karışıordu
zamanla süt gibi yaptım onu şimdi tırsar benden
şimdiden ters kelime söylerim kalbim kırılır die
çok dikkat eder  :k06: :k06:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: sarışınn - 02 Kasım , 2009, 12:21:23
sende onlara gittiğinde birkere oturmayı dene canım.belki anlamalarına yardımcı olur..

bencede  :icon_thumright:

sarisinn

yapamıyorum biten onlara değil kime gitsem yapamıyourum eşimin arkadaşlarına misafirliğe gideriz ordada öleyim kalkarım getir götür yaparım bana gelen bişi yapamz ama ben yaptıgım zaman bana geldiklerinde onlarda bana yardım etsin diye değilde huyum işte sonra diyorum nekadar enayiyim ben her iş atlıyom sonra diyom amannn elimemi yapışıyo :laughing7:

sarisinn

tabiki eline yapışmaz canım ama yinede herşeye atılma.nasıl olsa o yapıyo diye sana yardım etmezler..benim yengemde öledir.hiçbiryerde oturmak bilmez.herkesin yardımına koşar.ona gidildimi bir allahın kulu kıçını oynatmaz.niye çünkü o nasıl olsa yapıyo eline yapışmaz deniliyo.yapıcaksın tabi ama okdar fedakar olma..

..BahaR●●

bencede yaaa yapma
tut kendini oturrr
bende aynıyım gititğim yerde oturmam yaparım
ama yinede o insan bana gelince dikkat ederim yapıormu die
kendimi bu konuda ezdirmek istemem şahsen
dediğin gibi elimize yapışmıor
ama insan kendini kötü hissediyor sonra.......

haklısın ama daha önceden dahada yırtardım kendimi yapım diye şimdi onlar kadar bende rahatım mutfakta masada yerken bana ayrılan sandalye tezgaha yakın olan ayrılırdı herkez kocasının yannda ben karşılıklıdım :violent1: tabaklara yemek yetiştircem diye yiyemiyordum şimdi kocam yeliz sen geç buraya diyor yanına oturuym herkez kendi eşinin kini katsın allh alh eşim demese gel buraya otur diye gene bişi demezdim ama sinirim bozulmuyor değil yanee ama kayınvallh allh yukarda oda der şimdi eşinin yanına otur diye büyük olan görümcem yardım çok eder oda aşadaken kayınvaldemdeyken yani ykarda benim evde kimise yapmaz :caca:

sarisinn

eşini tebrik ettim.doğru olanı yapıyo..bukadar yıpratma kendini.

..BahaR●●

sana yapmayana sende yapma aaaa insanı enayi yerine koyuyorlar desene....  :violent1:

vallh ölee oluyorum sinirim bozuluyr sadece bu sorun var ama banada yetiyor gecen sever gittimde tavla oynadım görümcenin kocasınla bişi yapmadım sadece yemek yapmıştım :k06: :k06: bundan sonra kalmıcam vallh yerimden dogru sölüyonuz kızlr

..BahaR●●

evttt herkes rahatlığını bilior cnmm sende bil.......