28 Nisan , 2024, 02:00:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

birgül87

bende tek çocugum eşim 4 kardeş kendisiyle beraber 2 görümcem var  :y25:

Uploaded with ImageShack.us

paçi&uşak=bebek

Alıntı yapılan: birgül87 - 17 Eylül , 2010, 01:33:22
Alıntı yapılan: paçi&uşak=bebek - 16 Eylül , 2010, 15:11:56
benim 3 tane görümcem var biri benden büyük diğerleri küçük hepsiylede iyi anlaşırım eşimle evlendikten sonra ilk kahvaltımızı ederken bi karar aldık benim aileme nasıl davranmanı istiyosam bende senin ailene öyle davranırım çok şükür 3üncü yılındayız evliliğimizin aileler konusunda hiç sıkıntı yaşamadık

maaşallah allah bozmasın canım
:amin: cnm

) SaMiRa (

tek görümcem var hiçbirşeye karışmaz samimi değiliz sevmem kendsini o da beni sevmez ama belli etmeyiz :k06:
ne hala ne abla ne gelsin ne gitsin...
tek yeğeni var bir mendil bile almamıştır...

hüzünden_gelme

benımde kısmetse tek gorumcem olucak benden ufak biraz çok soğuk bırı yaa hiç ısınmadı içim ona şimdiden :k06:

tuba_hkn

24 Ocak , 2011, 00:37:18 #334 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2011, 00:39:17 tuba_hkn
pisliğin teki  :BangHead: 30 yasında ,bekar
kayınvalıde ve kayınpeder hiiiç bişeyyıne karısmıyo bız gıderız mesela it mi gelmişş insan mııı kuru bir hoşheldin bazen o da yok. garip bir yaratık insan diyemiyorum çunku ınsan olamaz oyle bırısı.. çoook kindar ıyyy benden uzak olsun allah a havale edelı cook oldu onu

Herkezin mutlu olmak için başka bir yolu varmış.Kendi yolumu çizdiğimde anladım....

birgül87

Alıntı yapılan: `»HicЯet GeLini«´ - 23 Ocak , 2011, 07:21:54
benımde kısmetse tek gorumcem olucak benden ufak biraz çok soğuk bırı yaa hiç ısınmadı içim ona şimdiden :k06:
sen nişanlımısın canım

Uploaded with ImageShack.us

dilengisk

bnm gorumcem 31 yasında bekar tek derdi var evlenmek ama cok kıskanc ve menfaatine dokunursan cok cirkeftir, bazen en yakın dostum gibi ama azıcık menfaatine dokuniiim ne bliiimm annesine dolaylı da olsa bşi solesem amanın nasıl cirkefleşio inanamazsınız iiiggghhhh

derbeder

Alıntı yapılan: chilek - 24 Ocak , 2011, 00:42:04
bnm gorumcem 31 yasında bekar tek derdi var evlenmek ama cok kıskanc ve menfaatine dokunursan cok cirkeftir, bazen en yakın dostum gibi ama azıcık menfaatine dokuniiim ne bliiimm annesine dolaylı da olsa bşi solesem amanın nasıl cirkefleşio inanamazsınız iiiggghhhh
oyle insanlara sadece merhaba deyip gecmek lazim. agzindan bir laf ciksa oteki gun seni rezil etmis olur. tiksiniyorum oyle insanlardan  :violent1:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

görümcemi özledim
istanbulda ne güzel vakit geçirmiştik
zaman çabuk geçsede gelse buraya çok seviyorum onu
ama sadece onu diğerleri ıyyyyyyyyyyyyyyyy böhh kaka  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

FeHi

24 Ocak , 2011, 08:03:27 #339 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2011, 19:38:55 FeHi
Görümce de yok elti de yok bi abisi var :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

bir tane görümcem,  aramız çok iyi bozulmaz inşl.

esma...

bu konuyu yenı gordum.

benım 4 tane var gorumcem :laughing7: :laughing7:ama 1 tanesı cok fena yaklasık bı 5 yıl kus yasadık dıyebılırım ama ogluma hamıleyken cok dua edıyorum bu durumun duzelmesı ıcın ,oglum dogdu olaylar farklılastı konusmaya basladık,sımdıye kadar es adaylarını beyenmıyodu asık oldu :love7: :love3:mayıs ta nıkahı var ınsallah gobek atıcam dugunde :ehi: :ehi:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: esma... - 25 Ocak , 2011, 14:15:16
bu konuyu yenı gordum.

benım 4 tane var gorumcem :laughing7: :laughing7:ama 1 tanesı cok fena yaklasık bı 5 yıl kus yasadık dıyebılırım ama ogluma hamıleyken cok dua edıyorum bu durumun duzelmesı ıcın ,oglum dogdu olaylar farklılastı konusmaya basladık,sımdıye kadar es adaylarını beyenmıyodu asık oldu :love7: :love3:mayıs ta nıkahı var ınsallah gobek atıcam dugunde :ehi: :ehi:

senin görümcenin sıkıntısı belliymiş tatlım.huysuzluk ondandır
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

esma...

aynen dılara ebrar bende sonradım anladım kudurugu :laughing7:

pırıl

görümüm geliyor,ölümüm geliyorrrrrrr :k06: :k06: :k06: