buda benim minik prensim umut"umun sayfası...

Başlatan cute_00, 10 Kasım , 2007, 21:57:06

« önceki - sonraki »

cute_00

geç  olmadaN açıvereyim  bende bebeğime  bir  sayfa....hayırlı  oluur  inşallah...
hamileyken  çok  şey  örendiim bu  siteden...şimdii  daha  çok  şey  öğrencem  inşallah...

duru boncuk

sayfanız hayırlı vede uğurlu olsun canım hep güzel ilklerinizi güzel haberlerinizi vede mutlu resimlerinizi görürüz bu sayfada umarım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcu-emir

sayfanız hayırlı olsun.umut bebekle güzel günler geçirmeniz dileğiyle   :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

-Butterfly-

sayfaniz hayirli olsun... yakisikli prensin ilkleriyle dolsun... :opucuk: :opucuk:

sibell&gökhan

PRENS UMUTUN SAYFASI HAYIRLI OLSUN GÜZEL İLKLERLE DOLSUN İŞALLAH.İYİ PAYLAŞIMLAR DİLİYORUMM HOŞGELSİNİZ  :flowers:

cute_00

hoş  bulduk teyseleri...hepinise  çok  tşk  ederiim  iyii  dilekleriniz  içinn.. :flowers:

sevda

Canım yaaa hoşgeldiniz ne iyi ettinizde geldiniz yeni sayfalar açtınız hayatınızda hep yenilikler ve güzellikler olsun yeni sayfanız hayırlı uğurlu olsun... :flowers: :opucuk:

ARMAĞAN

SEN VE UMUT BEBEK HOŞGELDİNİZ. SAYFANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH. HEP GÜZELLİKLERLE DOLAR UMARIM. SENİ VE BEBEĞİNİ ÇOK ÇOK  :opucuk: :nazar:

adalet

sayfaniz hayirli olsuin guzel ilkler dolsun  :nazar:bebeginde cok tatli

pelinim

Sayfanız hayırlı olsun canım..mutlu,güzel haberleriyle dolsun oğlunun..

ARMAĞAN

HAYATIM KOY ARTIK UMUT'UN RESİMLERİNİ. MERAKLA BEKLİYORUZ.

sevda

Eveeet resim bekliyooosss büyük bir umutla umudun resminiii... ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

merhaba yeni sayfaniz hayirli olsun insallah bu sayfada umut bebegin ilkleriyle dolar tasar. :nazar: :flowers: :flowers:

cute_00

inşallah  arkdaşlar  saolun...
ilk  olarak  bebeğimin  bana ve dünyaya  ilk  merhaba  değişini  paylaşarak  başlıyım...bebeğimin  ilklerine...
8 ekim  pazartesi günü  saat  09:52  de  sezaryenle  bebeğim  dünyaya geldi...okadar  rahat  ve  ağrısız  bi  ameliyat  geçirdim ki...uyandığımda  hala ameliyat masasındaydım...gülerek  bayılmıştım...ve  gülerek  uyandım  ve ilk sorduğum soru   bebeğim oldu...iyii  dediler...çok  iyii ve  çok güsl dediler...gerçektende  öleydii...odaya  çıkardılar  beni...hiç  beklemeden bebeğimi  getirdiler  yanıma..ilk  kucaklaşmamız ilk  öpüşmemiz..ilk  koklaşmamız  okadar  güseldikii gerçekten tarfii  yok  bu  duygunun...ertesi  gün herşey  yolunda  olduğu için ve ben kendimi  çok  iyii  hissetiğim için hastaneden  taburcu  oldum...ve  42  gündür bir melekle  yaşıyorum   hayatımı...allahım  ona  sağlıklı  ve  hayırlı  bir  ömüür  banada   onun  ömrünü  görmeyii  nasip  etsin... :amin:  :amin:

sevda