buda benim minik prensim umut"umun sayfası...

Başlatan cute_00, 10 Kasım , 2007, 21:57:06

« önceki - sonraki »

cute_00

şimdiden  bütün hyatımızı ellerinin  içine aldı bile...maskot  valla... :k06: inşallah  görürüz o günlerini  allahım sağlıklı  uzuun ömüürler  versiin bize ya raabiim... :amin:
:amin:  :amin:  :amin:  :amin:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

aminnn canımmm herkeseeeeeeeeeeeeeeeee   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nursenefe

umut a masallah diyelim  :nazar: yattiysa rahatsiz etmeyelim.  usulcacik parmaklarindan optuk iyi geceler umut. bu arada pastayi yedinizmi bacim yemediyseniz yardima gelelim. :hungry:

Şeymanurr

merhaba nasılsınzı.istanbulun neresi....bizede bekleiz öptuk
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

cute_00

Alıntı yapılan: nursenefe - 12 Ocak , 2008, 00:23:06
umut a masallah diyelim  :nazar: yattiysa rahatsiz etmeyelim.  usulcacik parmaklarindan optuk iyi geceler umut. bu arada pastayi yedinizmi bacim yemediyseniz yardima gelelim. :hungry:

canım  benim  pastayıı yedikte  ertesii günüü  yediik eşim  malesef ki  çalışıyodu  o  gün  çok  geç  geldii...ama  sen iste ben keser  başka  gene  gönderirim sana... :k06:
:opucuk:  :opucuk:
Alıntı yapılan: oglum ve benn - 12 Ocak , 2008, 00:25:49

merhaba  canımm  istanbul sarıyerliyiim ben...gelirizz  tabii  biraz daha büyüyelim  havalarda ısınsıın  sen neresinden din...?yakınmıyıız  bakalım..
öptüüm seniide oğluşunuda... :opucuk:  :opucuk:

Şeymanurr

:opucuk:  :opucuk:
Alıntı yapılan: oglum ve benn - 12 Ocak , 2008, 00:25:49

merhaba  canımm  istanbul sarıyerliyiim ben...gelirizz  tabii  biraz daha büyüyelim  havalarda ısınsıın  sen neresinden din...?yakınmıyıız  bakalım..
öptüüm seniide oğluşunuda... :opucuk:  :opucuk:
[/quote]

ben ümraniyede herzaman bekleriz....bizde sizi öptuk yeni resimlerimz var bekleriz
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

canımmm en son 12ocakta cevap yazmışsınnn  yok dimi bi sorunnnnn bualardamıısn yoksaaaa....
umut bebiş nasıll oda iidir inşallahhhh....ama özlettınız kendnı minik keretayla yaaaaaaa:(:(:(hıc sayfamıza gelınmıooo artık:(:(:(:(:(:( :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim nasilsiniz nerelerdesiniz ozledik pasamizi bir sorun yoktur insallah  :amin: :opucuk:

cute_00

özgecim...tubişcim  biz  çok iyiz  tşler... :opucuk:  yanlız  umut  bey  çok  yaramaz.... :cildir: uyumak  bilmiyo  bütün gün  neymişş  gezicekmişiz  evin içinde  konuşcakmışız gülücekmişiz....taam da  kim evi toplicak  kim  yemek yapıcak...valla  tek  elle  yemek yapma ustasıı  oldumm... :k06: anlıcanız pek  fırsatımız  olmuyoo... :'(  ancak hafta  sonları  babamız  evde  olunca  rahalıyorum...
ama  çok özlüyorum valla sizlerle  konuşmayı...sabah  açıyorum  bilgsayarı  belki  1 kere  oturmqa   fırsatım  oluyorr..akşama  kadar  pestilim çıkıyoo  yanii.. :sad1:  :sad1:

canımmmmmm 2 gun dha sabret hftasonu gelıooo ozaman rht rht knusuruz bende yrn zuzuma gıdıcem nasıpse kalmaya ordada var pc artıkkk konusurus bol boll:) :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :flowers: :flowers: :flowers:

cute_00

canımm beniim  böle  arasıra  kaçamak  yapıp  geliyoruum...5  dakka... ama  hafta  sonuna  az kaldı dediğin  gibii...zuhalede  çok slm  söle  japon balığınıda öp  benim için  koklaya  koklaya...yarıın  akşam  görüşürüüz  canım...öptüüm  senii  çok... :opucuk:  :opucuk:

sevda

Canım benim şimdilerin iyi günlerin bak ilerde daha fazla sorunlar olabilir ona göre... :suclu:

bak mesela ben artık iki elle bile yemek yapamıyorum bazen.... :k06:

tek elle uzun bir süre master yaptım ama şimdi ..... :-\

Alıntı yapılan: cute_00 - 17 Ocak , 2008, 19:57:30
canımm beniim  böle  arasıra  kaçamak  yapıp  geliyoruum...5  dakka... ama  hafta  sonuna  az kaldı dediğin  gibii...zuhalede  çok slm  söle  japon balığınıda öp  benim için  koklaya  koklaya...yarıın  akşam  görüşürüüz  canım...öptüüm  senii  çok... :opucuk:  :opucuk:

tamam cnm slm ını iletıcemm...ayrıca koklaya koklaya öpmek nedemekkk yicemmm o veletiiii ısırcamm heryerınıı o tombiş bacaklarınııı yıcemmmmm :hungry: :hungry: :hungry: [[canını acıtmadannn tabıkı]] bız korkuoz dokunmaya bısı olcak dıe bızım kereta masallah alışmış hırpalanmaya sureklı pozısyon dgscekkk aynı hareket yapılmıcakk poh pohh sallıcannn oynucann yoksa anında cıglıkkkk basılırrrr:)ayyy ınanılmz özledımm yaaa :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

cute_00

merhaba  kıslarr.... :wave: çok  boş  kalmış  sayfamız  yaa  ne  zamandıır  giremiyoruum...üsülüyorum vallaa... :'( umut  hiç  rahatlık  vermiyo teyseleri...kabızlık  sorunumuz hala  devam ediyor...onunda  huysuzluğunu  yapıyo  tabi...1  hafta falan düselmiştii ama  bir  kaç gündür gene  başladıı  yapamamaya...doktora  gitiik  çocukta bişi yok  senden kaynaklanıyo  dedi  bana...taamdaa  ben ne  yicem  arkadaşlar  şaşırdım  kaldıımm  valla çoık  çaresizim...üzülüyorum  da  bebeğimii  sıkıntıda  görünce...
bunun  haricinde  allaha  şüküür  başka  sorunumuz  yok...büyüyoruuzz...güselleşiyooruz...daha  da  yaramazlaşıyoruz... :k06:
böleee  işteeee  arkadaşlar...anlıcanız  akşam nasıll  olmuuşş  zaman nasıl  geçiyoo  anlamıyorum  artıkk...
bugünde  olumun  ananesine  gtiik..çok uslu durduu  bebeğim...kalabalığı  çok seviyo...herkese  gülücükler attı...diller  çıkardı... :tongue3: şirinim  benim... :k06:
neyseee...çok  öpüyoruuz  sizi  umutla  beraber... :opucuk:  :opucuk: görüşmek  dileğiylee...

pelinim

Hoşgeldin canım.çoktandır yoktun.insanın vaktini alıyor bu minikler.sende hafta sonları gel anlat bize Umut'un yaptıklarını ;)

Kabızlık problemi bizdede geçenlerde nüksetti.insan ne yapacağını bilemiyor.yalnız sen kuru gıdalar tüketmemeye bak.bol sıvı ve lifli yiyecekler al canım.o zaman bebekde rahatlıyor sanki.klabalığı sevmesi senin için büyük şans.rahatça gezebilirsin.öpüyorum yakışıklını ve seni. :opucuk: