Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

asya81

34+6 dayız bebeğim iyice aşağıya inmiş doktor az kalsın yatırıodu hastaneye ayağa kalkma dedi dayan 37ye kadar dedi  :cildir: bakalım hayırlısı zorlanıyorum artık uyumakta zaten süreklide tuvaletteyim  :cildir:

krizantem84

bende pazartesi günü ALLAHIN izniyle 30 haftalik oluyorum.benim bebek zaten ne zamandir asagida doktor banada yatak istirahati verdi yani hamileligim sorunlu oldugu icin :-\  ALLAH NASIP ederse insallah az kaldi sayilir :amin: :amin: :amin:  ben simdiden yatamaz oldum cok erken oldugunu düsünüyorum ama yinede bilmiyorum erkenmi? yyoksa degilmi? sankki karnim geriliyor :-[

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

41.haftaya girdik malesef hala oglucugum tesrif etmedi  :(
9. aya girdigimizden beri surekli agrili ve sanciliyim zaten hele bu son gunler hic cekilmiyor  :-[ geceleri uyuyamiyorum donmek resmen iskence  :sad1: oglum kaburgalarimi acayip bastiriyo bazen patlicagimi dusunuyorum  :-ooo cok aciyor ya artik yeride cok dar hareketleri kisitli bakalim gelsede kurtulsam saglicakla  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

NOHUTUM

34+3 haftadayız uyku duzenım cok kotu uyuyabıldıgım zamanlardada saglıklı uyuyamıyorum..cok su ıcıyorum...bu cumartesı doktora gıdıcez bakalım ne dıyecek..Allahıma sukur hersey yolunda..Allahh tum hamılelerın bebıslerını kucaklarına saglıkla almayı nasıp etsın..

karapnr

38. haftamızdayız , zaman her zamanki gibi geçmemekte inat ediyor  :honk: evdeki son rötuşlarla doğuma hazırlanıyoruz artık , minikim de içerde hazırlanıyor egzersizlerini yaparak  :occasion14:  :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

tecrübeli anneler biz de kızımla 30+6 günlüğüz, fakat dün kasıklarımda inanılmaz ağrılar oldu, yaklaşık 15-20 dakika sürdü, adet sancısının şiddetlisi gibiydi, ayrıca belimde de çok ağrı oldu... dışarıdaydım ve yürüyordum, hemen oturdum bu sefer de ağrı vajinama doğru indi... bir süre sonra ağrı azalarak kayboldu. ağrılarım başladığında dr.umu aradım ama ameliyattaymış, daha sonra geçtiği için tekrar aramadım... biraz da nette bektım, bu tür ağrıların normal olduğunu okudum ama yine size de bir sorayım dedim... bu haftalarında bu tür ağrılar yaşayan arkadaşlar var mı? sanki bana biraz erken gibi geliyor bu tür ağrılar için  :dontknow:

cano_m

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 29 Ekim , 2011, 11:04:09
tecrübeli anneler biz de kızımla 30+6 günlüğüz, fakat dün kasıklarımda inanılmaz ağrılar oldu, yaklaşık 15-20 dakika sürdü, adet sancısının şiddetlisi gibiydi, ayrıca belimde de çok ağrı oldu... dışarıdaydım ve yürüyordum, hemen oturdum bu sefer de ağrı vajinama doğru indi... bir süre sonra ağrı azalarak kayboldu. ağrılarım başladığında dr.umu aradım ama ameliyattaymış, daha sonra geçtiği için tekrar aramadım... biraz da nette bektım, bu tür ağrıların normal olduğunu okudum ama yine size de bir sorayım dedim... bu haftalarında bu tür ağrılar yaşayan arkadaşlar var mı? sanki bana biraz erken gibi geliyor bu tür ağrılar için  :dontknow:
CANIM GEÇENLERDE NETTE DOLAŞIRKEN BU TÜR AĞRILARIN OLMASI GAYET NORMALMİŞ. AMA DEVAM EDEN SÜREKLİ AĞRILARDA DOKTORLA MUHAKKAK GÖRÜŞÜLMESİ GEREKTİĞİ YAZIYORDU. BU TÜR AĞRILARIN BİR ÇOĞU DOĞUMA HAZIRLIK AĞRILARI VE KASILMALARIYMIŞ.  :opucuk:

asya81

38. haftamız artık uyku kalmadı uyuyamıyorum arada sancılarım oluyor 4 günde bir doktordayıs nst de sancımız çıkmıo çatı muayenemi olum normal oğum gözküo kısmetse epidural normal düşünüom :amin:

banu_fth

34. haftamıza gırdık ... mıde yanması yasıorum hala ..
asırı uyku halı var ama gel gelelım sol yanım uyusuyo gece uykusu haram oldu ..  3 gun uyuyamıorum 4. gun yorgunluktan bayılıp uyuyorum  :laughing7: 
sırt ustu yatınca belım agrıyo sanırım bebe agır gelıo belım ebaskı yapıo ..  :icon_scratch:

kolum uyusuyo omuzum agrıyor .. hep yorgun hıssedıyorum kendımı ..

bebemın de yerı daraldı yavrum ellerıyle yanlarımı kurcalıyo  :k06: ayaklarıyla tekmeler atıyo ters duruyo bı kac haftadır.. öyle de kalırmıs sanırım ... az kaldı sukur fazla bı sıkayetım yok.. üşütünce agrılarım oluyor onun dısında ıyıyım  :amin: :nazar:

asya sevındım normal dogum demesıne dr unun ..

ınsallah benımkıde öyle der.. kendımızı öyle hazırlıyoruz ama kısmet bakalım  :-* :amin: :amin: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ekim , 2011, 13:20:19
34. haftamıza gırdık ... mıde yanması yasıorum hala ..
asırı uyku halı var ama gel gelelım sol yanım uyusuyo gece uykusu haram oldu ..  3 gun uyuyamıorum 4. gun yorgunluktan bayılıp uyuyorum  :laughing7: 
sırt ustu yatınca belım agrıyo sanırım bebe agır gelıo belım ebaskı yapıo ..  :icon_scratch:

kolum uyusuyo omuzum agrıyor .. hep yorgun hıssedıyorum kendımı ..

bebemın de yerı daraldı yavrum ellerıyle yanlarımı kurcalıyo  :k06: ayaklarıyla tekmeler atıyo ters duruyo bı kac haftadır.. öyle de kalırmıs sanırım ... az kaldı sukur fazla bı sıkayetım yok.. üşütünce agrılarım oluyor onun dısında ıyıyım  :amin: :nazar:

asya sevındım normal dogum demesıne dr unun ..

ınsallah benımkıde öyle der.. kendımızı öyle hazırlıyoruz ama kısmet bakalım  :-* :amin: :amin: :nazar:
saolasın canım inşallah  seninde gönlüne göre olur  :amin:

zeynep0655

Allah yardımcınız olsun kızlar. Allah hepinize kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin..

asya81

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 29 Ekim , 2011, 14:23:09
Allah yardımcınız olsun kızlar. Allah hepinize kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin..
amin canım  :amin: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: cano_m - 29 Ekim , 2011, 11:40:31
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 29 Ekim , 2011, 11:04:09
CANIM GEÇENLERDE NETTE DOLAŞIRKEN BU TÜR AĞRILARIN OLMASI GAYET NORMALMİŞ. AMA DEVAM EDEN SÜREKLİ AĞRILARDA DOKTORLA MUHAKKAK GÖRÜŞÜLMESİ GEREKTİĞİ YAZIYORDU. BU TÜR AĞRILARIN BİR ÇOĞU DOĞUMA HAZIRLIK AĞRILARI VE KASILMALARIYMIŞ.  :opucuk:

evet canım öyleymiş normalmiş çok şükür... sanırım biraz da benden kaynaklanıyor sancılar, çok hareketliyim, çok da dikkatsizim, hamile olduğumu unutup herşeyi yapıyorum, bundan sonra daha sakin olucam bakalım azalacak mı ağrılar...

Mine Esir

Ahh kizlar..benim kizim pek nazli cikti..normalde yarin 9 ay 10 gunum doluyo ve benim hala hic sancim yok...10gun once kontrol icin dr.uma gittigimde nst de sanci ve 2 cm aciklik oldUgu icin suni sanci verdiler.1 gece kaldim 1 sise daha sanci verdiler banamisain demedi valla..hic sancim filan olmadi..en son cuma gunu kontrole gittim.2 cm aciklik hala var..ama ne bende ne nst de sanci yok.dr suyun persembeye kadar anca idare eder persembe gel olmazsa cuma sezeryanla aliriz bebegini dedi..bende bayram arefesine kalmim yarin gidimde hala bi gelisme yoksa sali sezeryan oliim diyorum..varmi bunlari yasayanlar aranizda..

krizantem84

Alıntı yapılan: Mine Esir - 30 Ekim , 2011, 20:38:21
Ahh kizlar..benim kizim pek nazli cikti..normalde yarin 9 ay 10 gunum doluyo ve benim hala hic sancim yok...10gun once kontrol icin dr.uma gittigimde nst de sanci ve 2 cm aciklik oldUgu icin suni sanci verdiler.1 gece kaldim 1 sise daha sanci verdiler banamisain demedi valla..hic sancim filan olmadi..en son cuma gunu kontrole gittim.2 cm aciklik hala var..ama ne bende ne nst de sanci yok.dr suyun persembeye kadar anca idare eder persembe gel olmazsa cuma sezeryanla aliriz bebegini dedi..bende bayram arefesine kalmim yarin gidimde hala bi gelisme yoksa sali sezeryan oliim diyorum..varmi bunlari yasayanlar aranizda..
valla canim ALLAH YARDIMCIN OLSUN suni sanci birden bire sanci veriyor ve korkutmak istemem ama duyduguma göre cokta fena bir sanci oluyor :cildir: umarim sancin gelirde daha vermezler suni sanci :amin: