Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

şifaa

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: şifaa - 14 Eylül , 2011, 10:22:28
iyiyim çok şükür.ismim elif.memnun oldum.
BENDE MEMNUN OLDUM CANIM KAÇ HAFTALIKSIN SANIRIM 40. HAFTADASIN YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM  :icon_scratch:

şifaa

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Eylül , 2011, 10:27:42
BENDE MEMNUN OLDUM CANIM KAÇ HAFTALIKSIN SANIRIM 40. HAFTADASIN YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM  :icon_scratch:
evet 40.20 dıyor doktor.son takıplere gıdemedım bır turlu.ıkı hafta oldu doktora gıtmeyelı.gıdecez bugun yarın.ne dıyecek doktor bakalım.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: şifaa - 14 Eylül , 2011, 10:36:16
evet 40.20 dıyor doktor.son takıplere gıdemedım bır turlu.ıkı hafta oldu doktora gıtmeyelı.gıdecez bugun yarın.ne dıyecek doktor bakalım.
40.20  :dontknow: BU NE CANIM ANLAMADIM

şifaa

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Eylül , 2011, 10:51:21
Alıntı yapılan: şifaa - 14 Eylül , 2011, 10:36:16
40.20  :dontknow: BU NE CANIM ANLAMADIM

:) o kadar konsantere olmuşum kı dırekt yazmışım.yani ayın 20 ı dıyor doktor

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Dilara Ebrar

36+4 teyis.inanılmaz şeyler yaşıyoruz  :sad1: :sad1: :sad1: kıpırdanmaları başlarda cok cok hoşumuza giderken artık can acıtmaları zor oluyor.minicik bişi oğluşum ama nasıl o tekmeler anlamaıyorum.geceleri belden aşağılarını hissetmiyorum.özelliklede malum bölgeyi.canım öylesine acıyorki tarif edilmez bişey bu.herşeye rağmen 4 gözle bekliyoruz oğlumu.sağlıklı olsunda ben bunların hiçbirisini hatırlamıcam bile eminim. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

...ŞehzadEfe...

33+4 deyiz artık ağırlaşmaya başladık bel ağrılarımız şikayetlerimiz çoğalmaya başladı geceleri uykumuz yok azıcık yol yürüsek yoruluyoruz sabırsızlıklarımız var hem bir an önce gelsin istiyorum oğlumun hem çok erken daha dursun diyorum duygularım karışık doğum yaklaştıkça zaman daraldıkça acabalarım çoğaldı nasıl olucak bundan sonra neler bekliyor bizi bakabilicekmiyim ya iyi anne olamazsam off hakkımızda hayırlısı olsun  :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Ekim , 2011, 08:44:01
33+4 deyiz artık ağırlaşmaya başladık bel ağrılarımız şikayetlerimiz çoğalmaya başladı geceleri uykumuz yok azıcık yol yürüsek yoruluyoruz sabırsızlıklarımız var hem bir an önce gelsin istiyorum oğlumun hem çok erken daha dursun diyorum duygularım karışık doğum yaklaştıkça zaman daraldıkça acabalarım çoğaldı nasıl olucak bundan sonra neler bekliyor bizi bakabilicekmiyim ya iyi anne olamazsam off hakkımızda hayırlısı olsun  :y25:

all canım o karışık duygular bende de var. Bütün gece rüyamda uğraşıyorum . Artık uykularımız bile garipleşti. Ağrılar sızılar, nefes alamıyorum artık. Hafta hafta farkediyor ağırlaşmalar. Bizde 34+4 deyiz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

artık bende yorulmaya başladım ayakta az fazla kalayım kasıklarımı israr torbamı sanki sıkıyorsun kızım  :toothy10: bigün altıma yaparsam şaşırmıycam :toothy10: geceleride uyuyamas oldum tuvalate gitmekten

karapnr

36+3 günlüküm ve yeterince ağırlaştığımı düşünüyorum  :k06: yürürken belimi tutmak zorunda kalmasam da göbüşüm kooskocaman oldu  :k06: psikolojim desen yerle bir  :cildir: :cildir: dört gözle oğluşun gelmesini bekliyorum  :love9: :love9:

simurg01985

33 haftalığım ve günler azaldıkça duygu karmaşıklığı yaşar oldum ne düşüneceğimi bilemiyorum..Hem çok heycanlanıyorum hemde neyle karşılaşacağımı bilmediğim için korkuyorum ...Saçma sapan rüyalar görürr oldum , sanırım rahat uyuyamadığım için ....Ama hayatımı değiştiren mucizeyi görmek için zamanın azalması güzelllll ve heyecanlı :)
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

aydinays

35+0 dayız. Son 5 haftamız heyecan dorukta. Her geçen gün merakım artıyor. Gittikçe  hareket zorluğu çekiyorum. Kimi gün çok iyiyim kimi gün ağrım sızım oluyor. Hala çalışıyoruz son 2 haftamız kaldı işte  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.