Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: KONYALI - 08 Eylül , 2011, 12:52:02
Alıntı yapılan: susanna - 07 Eylül , 2011, 23:42:41
Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Eylül , 2011, 22:15:11
valla özenıyorum sıze..bende sancı cekıyorum..doktor 38 e kadar tutabılcemız kadar tutcaz dedi...
gece sancılanırsan hemen doguma alırız korkma dedı...valla umarım kızım zamanında gelır..ama bu aksamda sağ kasıgım acayip batıyor anlamadım gıttı
konyalı tatlım hbrini kimden alıcaz herhangi birine numaranı bıraktınmı yada kime haber vereceğine karar verdinmi habersiz bırakma canımbizi

bırakmam kızlar merak etmeyın..numaramı verebılırım ıstersen sanada...ama aynı tarıhlerdeyız sanırım ya sende dogumda falan olursan :k06: :k06:
haftaya carsamba dogum tarıhım kesınlessın cnm verırım nomu...öncesınde bır durum olursada telden gırer yazarım nete merak etmeyın
tamam tatlım merak etme 20 eylülde kocişim gelicek allah izin verirse o gelmeden doğurmayı planlamıyorum  ::)  :k06:

yellowrose

sezencim zaten gördüğün gibi hiiiiiiç bişey plan program dahilinde olmuyo söz konusu doğum olunca  :ehi: :ehi:
bizle fazla dalga geçme sende doğuramazsan alırım ifadeni söliim bak  :ehi: :toothy10:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

aydinays

Zaten normal doğumu bekleyenler bu kadar bekliyor canım. Yoksa normal doğumu beklemeyenlerin bebeişleri 1-2 hafta öncesinden kucakalrında. Birde aceleci bebeklerimiz var. Hemen gelenler.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

susanna

Alıntı yapılan: yellowrose - 08 Eylül , 2011, 13:15:46
sezencim zaten gördüğün gibi hiiiiiiç bişey plan program dahilinde olmuyo söz konusu doğum olunca  :ehi: :ehi:
bizle fazla dalga geçme sende doğuramazsan alırım ifadeni söliim bak  :ehi: :toothy10:
hiiççç sorun değil yasemincim kocişimi beklesinde sonrasında beklemek kolay şimdi baba gelmeden gelecek diye korkuyorum  :icon_pale:

susanna

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 13:18:03
Zaten normal doğumu bekleyenler bu kadar bekliyor canım. Yoksa normal doğumu beklemeyenlerin bebeişleri 1-2 hafta öncesinden kucakalrında. Birde aceleci bebeklerimiz var. Hemen gelenler.
benim göbeğim hiç yukarı çıkmadı hep aşşagıdaydı annem k.valdem ablamlar falan herkez öyle bi moda soktularki beni
bu kız gelecek erken gelicek dıye ben kendimde inanir oldum
dr doğum tarihi ekim 5 dedi ama  :occasion14:
biz soranlara eylül sonu diyoıruz  :suclu: :k06: :ehi:

KONYALI

Alıntı yapılan: susanna - 08 Eylül , 2011, 13:28:41
Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 13:18:03
benim göbeğim hiç yukarı çıkmadı hep aşşagıdaydı annem k.valdem ablamlar falan herkez öyle bi moda soktularki beni
bu kız gelecek erken gelicek dıye ben kendimde inanir oldum
dr doğum tarihi ekim 5 dedi ama  :occasion14:
biz soranlara eylül sonu diyoıruz  :suclu: :k06: :ehi:

valla benım karnımda 8.ayda dustu cnm...korkma o yuzden..bende sancılanıyorum sureklı,zor gecıyor hamılelık ama artık erken gelıcek korkusu falan kalmadı ıcımde

aydinays

Peki bu karın düşmesi nasıl oluyor sanki benimki dimdik  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 13:35:30

cnm karnının üst kısmı bosalıyor sankı, top gıbı değilde,daha aşağıda duruyor..zaten yururken falanda zorlanmaya baslıyorsun cnm

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 08 Eylül , 2011, 13:39:24

cnm karnının üst kısmı bosalıyor sankı, top gıbı değilde,daha aşağıda duruyor..zaten yururken falanda zorlanmaya baslıyorsun cnm

HIMMM Benim oğlan daha yeni gögüslerimi tekmelemeye başladı. Yok bizim yukarısı boşalmadı daha. Sanırım aşağıda değiliz. Yürümemizde şimdilik iyi. Bacaklarımın ağrısı dışında bir sıkıntım yok.

KONYALI

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 13:39:50

HIMMM Benim oğlan daha yeni gögüslerimi tekmelemeye başladı. Yok bizim yukarısı boşalmadı daha. Sanırım aşağıda değiliz. Yürümemizde şimdilik iyi. Bacaklarımın ağrısı dışında bir sıkıntım yok.

cnm ben 31.haftamda erken dogum tehdıdı yasadım...merak etme eger bır sorunun yoksa senın oglan zamanında gelır

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 08 Eylül , 2011, 13:42:31
Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 13:39:50

cnm ben 31.haftamda erken dogum tehdıdı yasadım...merak etme eger bır sorunun yoksa senın oglan zamanında gelır

Neyseki canım o günler geçti. Kızına kavuşmana pek bişi kalmadı. Bizimki bence zamanı doldurur gibime geliyor.

...ŞehzadEfe...

benim hep aşağıda oğlum hatta fıtıkta aşagıda ve baskı yapıyo diye çıktığını düşünüyorum kasık fıtıgı çıktı da bakalım ne olucak cumartesi gidicem doktora
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

KONYALI

inşallah cnm hıc sorun yasamadan son haftalrına gelır,bebeğini kucağına alırsın ınsallah..benım kızım benı cok yordu, çok yıprandım ama cok sukur yuzduk yuzduk sonuna geldık..ben bu haftalara ulaşıcağımı bile tahmın etmıyordum acıkcası...çok sukurkı geldık..darısı sağlıkla senın basına ınsallah

KONYALI

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Eylül , 2011, 13:58:06

benim hep aşağıda oğlum hatta fıtıkta aşagıda ve baskı yapıyo diye çıktığını düşünüyorum kasık fıtıgı çıktı da bakalım ne olucak cumartesi gidicem doktora

cnm erken dogum tehdıdı olmadıgı surece sorun etme, zaten hemen iğneleri vuruyorlar ciğer geliştirici..ondan sonra 34.haftayı tamamlaması yetıyor...fıtıga gelıncede gecmıs olsun cnm..onu ılk defa duydum...bebek çok aşağıda dıyemı fıtık oldukı?

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Eylül , 2011, 13:58:06

ayy bak bebişlere annelere neler yapıyorlar. İnşallah bir sorun yoktur canım.