Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

ayysnn

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Ağustos , 2011, 16:23:00
2 hafta içinde bekleyebilrz dedi doktorrrrrrr :-ooo :-ooo
BİŞİ KALMAMIŞ CANIM İNŞ. SENİN İÇİNDE BEBEĞİN İÇİNDE HER ŞEY YOLUNDA GİDER  :amin:
DR NORMAL DOĞUM MU DEDİ SEZERYAN MI  :dontknow:

aydinays

az kaldı canım. göz açıp kapayıncaya kadar geçer. Doktorun ne dedi??? Normal mi görünüyor sezeryan mı???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Ağustos , 2011, 16:36:00

az kaldı canım. göz açıp kapayıncaya kadar geçer. Doktorun ne dedi??? Normal mi görünüyor sezeryan mı???
normal yapabiliriyim dedim şuanda normal gözküyo bana göre sen normal yaparsın dedi epiduralle normal istıorum dedim bebeğim durumuna bakarız dogumda hersey normalse epidural yaparız dedii :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

aydinays

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 15 Ağustos , 2011, 16:45:17
Alıntı yapılan: aydinays - 15 Ağustos , 2011, 16:36:00

normal yapabiliriyim dedim şuanda normal gözküyo bana göre sen normal yaparsın dedi epiduralle normal istıorum dedim bebeğim durumuna bakarız dogumda hersey normalse epidural yaparız dedii :amin:

İnşallah canım herşey normal gider.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 14 Ağustos , 2011, 11:44:24
ahanda birgün daha geçtii :ehi: gece hiç uyuyamadım zatiii sürekli sanki bugun doğurcam gibi hissettim uyanıp durdum ağrım varmı yokmu az otarafa döneyim az butarafa karnım acıktı 4 te yemek yedim ama bekledim bekledim doğuramadım başka zaman artık :ehi:
çok komiksin canım ya
inşallah güle güle doğurursun hiç ağrısız sızısız

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 14 Ağustos , 2011, 19:48:00
dun aksamdan beri ara ara sancim oluyor hayirdir insallah  :honk: yalanci sancilardir umarim cok korkuyorum 33. haftadayiz  :'(
canım rabbim yardımcın olsun halin zor ama inşallah ilerde çok güzel iki kardeş olup sana teşekkür edecekler
rabbim her daim kolaylık versin sana

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

16 Ağustos , 2011, 12:56:49 #3007 Son düzenlenme: 16 Ağustos , 2011, 13:06:15 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
 :hello: :hello: slm kızlar

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

yellowrose

valla kızlar ben bugün iyice yusuf yusuf oldum, 25 gün var güya ama dün ve bu sabah akıntımda hafif bi pembelik gördüm ve panik oldum ne yalan söliim  :cildir:  sanırım 25'ten de az var doğuma  :-ooo
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 16 Ağustos , 2011, 15:04:54
valla kızlar ben bugün iyice yusuf yusuf oldum, 25 gün var güya ama dün ve bu sabah akıntımda hafif bi pembelik gördüm ve panik oldum ne yalan söliim  :cildir:  sanırım 25'ten de az var doğuma  :-ooo
korkma cnm bişey olmaz bndede olmuştuu bişeyy cıkmamıstıı sncın yok ve bebişinin haraketlerını hissedıosan sorun yoktur ama devam ederse mutlaka doktora git

*•.¸♥gonca♥¸.•*

yellowrose

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Aytii

yusuf yusufluk bir durum yok kızlar okadar tırsmayın  :laughing7:

yellowrose