Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hepinize kocaman selamlar...
allah hepinizi bir avazda kurtarsin insallah kizlar.
bu sicaklarda cok zzor aman su icmeyi ihmal etmeyin yoksa suyunuz biter..
aytende bas bas bagiriyorrdu normal dogurmak istiyorum diye :) dedim ama sezeryanda korkulacak bir sey yok diye yasadi ve simdi o tavsiye ediyor :)
Sakin paniklemeyin hamisler..hakkinizda hayirlisi olsun her zaman..
sutum olacak diye tatlilara da yiklenip dogumda giden kilolarinizi geri almayin emzirirken su icin sutunuz siril siril akacak goreceksiniz..soda ayran yogurt bulgur ve tuzlu sari leblebi de arttirir sutu..
kis ayi olsaydi bozada arttiriyor :)
bebeginiz emdikten snr sutunuzu sagin buzlukta 6 ay muhafaza edebilirsiniz ben ise baslarkeen 3 kg stok sutum vardi:))
Aallahtan sizler icin kolaulik diliyorum.karninizdayken sefasini surun dogdiktan snr kendinize ait bir hayatiniz kalmayacak cunku :))
Opuyorum kokulu kokulu...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 06 Ağustos , 2011, 22:23:40
Hepinize kocaman selamlar...
allah hepinizi bir avazda kurtarsin insallah kizlar.
bu sicaklarda cok zzor aman su icmeyi ihmal etmeyin yoksa suyunuz biter..
aytende bas bas bagiriyorrdu normal dogurmak istiyorum diye :) dedim ama sezeryanda korkulacak bir sey yok diye yasadi ve simdi o tavsiye ediyor :)
Sakin paniklemeyin hamisler..hakkinizda hayirlisi olsun her zaman..
sutum olacak diye tatlilara da yiklenip dogumda giden kilolarinizi geri almayin emzirirken su icin sutunuz siril siril akacak goreceksiniz..soda ayran yogurt bulgur ve tuzlu sari leblebi de arttirir sutu..
kis ayi olsaydi bozada arttiriyor :)
bebeginiz emdikten snr sutunuzu sagin buzlukta 6 ay muhafaza edebilirsiniz ben ise baslarkeen 3 kg stok sutum vardi:))
Aallahtan sizler icin kolaulik diliyorum.karninizdayken sefasini surun dogdiktan snr kendinize ait bir hayatiniz kalmayacak cunku :))
Opuyorum kokulu kokulu...
:opucuk: :opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM ÖNERİLERİN İÇİNDE GÜZEL DİLEKLERİN İÇİNDE  :opucuk: :opucuk: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

susanna

son bir haftadır geçen 7 aydan farklı olarak fıldır fıldır geziyoruz kızımla şükürler olsun bana hiç zararı yok  :nazar: yemek yerken hareketleri dahada artıyo sadece dinlene dinlene yemek zorunda kalıyorum  :hungry: kurban olurum onu bana veren allaha
hafifte olsa şişmelerim başladı ellerım ve ayaklarım hafif hafif şişiyo
mide yanmaları ise sadece mayalı , şerbetli vede susamlı şeyler yiyince oluyo

şükürler olsun bugunlerimize rabbim hepimizin bebeklerini kucaklarımıza kondursun sağlıkla
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

banu_fth

amin suzannacım.. maşşallah size  :love9:  :nazar: :nazar:
inşallah bizde öyle rahat oluruz kızımla :k06: :love9: :amin:

karapnr

ayy 29. haftamızdayız şaka maka yaklaştı kavuşmamız  :hello2: :hello2: nasılsınız bayanlar tünaydınlarrr  :sunny: :sunny:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

oyy oyy kızlar yaklaşık 1  haftadır sancılarım çoğaldı ayakta fazla kalamıyorum hatta hiç kalamıyorum hemen bi ağrı giriyor zor duruyorum...şu son gunlerde geçsede bi rahatlasak
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

yellowrose

gonciş senin kız beklemiycek 40. haftayı sanki  :toothy10:  aceleci tosbaaa gelmesin 38 de  :-ooo
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

KONYALI

ıkı haftadır gecelerı mide yanmasıyla uyanıyorum,resmen bogazıma kadar köpürüyorum...kızım tekmeleri balyoz gibi indiriyor artık bazen cnm acıyor resmen...ama ona kavusmaya az kaldıgını dusununce heyecan doruga cıkıyor...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

*•.¸♥gonca♥¸.•*

saoll cnmmmm   :k06:

valla bizim kız sabırsızz heran herşey olabilirr :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello: :hello: slm kızlar goncacım aman zamanında gelsinlerde  :k06: nasılsın bu arada

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 07 Ağustos , 2011, 17:17:08
:hello: :hello: slm kızlar goncacım aman zamanında gelsinlerde  :k06: nasılsın bu arada
inşallah cnm idare edioruz işte napalım sen nasılsın ne çabuk gectı kız senınde vallaa maşallah :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bizde 32. haftadayiz iyice agirlastim  :'( bi yandan hamilelik bi yandan kucuk cocukla ugrasmak cok zor  :sad1: yemekti temizlikti bide kizimin durmadan gezme istegi cok yoruyo beni dogursamda kurtulsam  :honk: ah bide bu sicaklar Allah yardimcimiz olsun  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

KONYALI

bugun istanbul serın ama sabah yatakta esım dıyokı ben usudum......neeeeeeeeeeeeeeee dedim ben buharlasıyorum adeta...üşümeyi özledim valla...eşim diyo sen 50-60 derece varsın herhalde...son gunlerinde olanlara alah yardım etsın vallahi....

yellowrose

son ayımız hayırlısıyla 30'dan geriye düştük kızımla; ama yaz hamileliği çok zormuş  :honk:  bulunduğum şehirde sıcaklık 50 derece nefes bile alınmıyo  :cildir: şu son ayımız bitsede hayırlısıyla kavuşsam sağlıkla sıhhatle kızıma  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK