Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

yellowrose

yarın kısmetse 34+ lara yani 35. haftaya giriyoruz :nazar: :amin:
günler iyice azaldı heyecan arttıkça artıyo  :love9:  kızıma kavuşmak için sabırsızlanıyorum artıkkkkkkkk  :love7:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

Aytii

:love9: hemde ne heyecan

heleki o doğum anında doktorun sözlerini duymak  :love7: resmen doktoruma hayran kaldım ya adam okadar içten yapıyor ki bu işi  :love9: ve bence iri bebekli olan hanımlar kesinlikle normal doğum düşünmeyin derim tabi herkesin kendi düşüncesi ama ben inanıyorumki oğlumu normal doğurmaya çalışsaydım çok kötü olurdu   :sad1: bukadar çabuk ayaklanamazdım. benim oğlum 4 kilodan fazla doğdu ablam 3,700 doğum yaptı normalle ve kaç gün zorlandı dikişleri berbattı  :-\ ve hala ağrısını çeker bi sene geçmiş olmasına rağmen

Dilara Ebrar

ben 29.haftadayım ben bile ne kadar sabırsızlanıyorum.ama normal doğumu çok istiyorum.allahım işallah sağlıklı bi şekilde normal doğum olur benimkisi.bebeğimin bakımını ilk günlerden itibaren kendim yapmak istiyorum.ben yatarken başkaları onunla ilgilenirse içim içimi yer yaaa  :sad1: :sad1:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Aytii

canım sezeryan olanlar aynı gün ayaklanabiliyo. yani enazından ben ayaklanabildim ve bebeğimle ilgilenebildim. normal doğum çok iyi şartlara uyarsa olması çok iyi. riskli ise kesinlikle sezeryan derim. Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Temmuz , 2011, 16:17:00
canım sezeryan olanlar aynı gün ayaklanabiliyo. yani enazından ben ayaklanabildim ve bebeğimle ilgilenebildim. normal doğum çok iyi şartlara uyarsa olması çok iyi. riskli ise kesinlikle sezeryan derim. Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

amin canım tabikide ole.önceliğimiz bebişlerin sağlığı.ama ne bilim sezeryandan cok korkuyorum ben.dikiş acıları uzun zaman boyunca hep göbeğinde kalıyor.ani bişide ağır kaldırınca vs.ama normal ole deil işte.bakalım artık hayırlısı
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

yellowrose

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Temmuz , 2011, 15:34:24
:love9: hemde ne heyecan

heleki o doğum anında doktorun sözlerini duymak  :love7: resmen doktoruma hayran kaldım ya adam okadar içten yapıyor ki bu işi  :love9: ve bence iri bebekli olan hanımlar kesinlikle normal doğum düşünmeyin derim tabi herkesin kendi düşüncesi ama ben inanıyorumki oğlumu normal doğurmaya çalışsaydım çok kötü olurdu   :sad1: bukadar çabuk ayaklanamazdım. benim oğlum 4 kilodan fazla doğdu ablam 3,700 doğum yaptı normalle ve kaç gün zorlandı dikişleri berbattı  :-\ ve hala ağrısını çeker bi sene geçmiş olmasına rağmen

ayyyy aytencim sen kavuştun oğuzuna :love9:  darısı başımıza inşallah  :amin: :nazar:
ben artık doğum şeklini düşünmüyorum, o zaman gelsin de hayırlısı neyse o olsun. normal doğum riskliyse sezeryanı seve seve olurum hiç ısrar etmem normal diye, yeter ki ASYA'm sağlıkla sıhhatle gelsin kollarıma :love9:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

*•.¸♥gonca♥¸.•*

offfffffffffff cok sıcakkkkkkkkkkk hamılelıgın son ayıda yazın en sıcak ayına gelirmi yaaa en zor aylarımda butun yazı yaşadım pişiyorummm heryerim isilik olmuş boynum kollarm karnım eklem yerlerim ve acıyolarr sanki güneşte yanmış gibi.....gece 2de yattım 9da hortladım dkka başı el ayak yıkıorumm allahım çok zormuş gercekten yazın hamileliği yaşamak bunu çok iyi anladımmm..... :y25: :y25: :y25:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

doğangüneş

offf ki offffff..rabbim göz açıp kapayıncaya kadar geçirsin inş.valla bende ufak çocukta var onun peşinde koş koştur valla iice halsizleşiyorum..sıcaklarda gittikçe artıyor sanki klimada bile terliyorum..

Aytii

sabredin kızlar az kaldı  :opucuk: doğumdan sonra sıcakta olsa enazından rahatlıyosunuz

şimdi ben adette gördüğüm için rahatladım biraz e bide okadar ağırlık çıktı içimden

ama yazın gerçekten çok zor  :-\

elvan&busenur

slm kızlar nasılsınız bebişler nasıl bakalım ben sıcaklardan çok bunaldım 11 gün kaldı ama göbeğim çatladı benim terledikçe görseniz kıpkırmızı oldu kullanmadığım krem kalmadı acayip kaşınıyor :-[çatlamadım diye seviniyordum ama çatladım neyse oğluşuma sağ salim kavuşayımda gerisinin önemi yok :amin: :nazar:

doğangüneş

seninde son günlerinmiş cnm rabbim kolaylık versin inş. valla inan göbeğimdeki çatlağı falan herşeyi unuttum sıcaklarda..kuzularımızda bizde sağlıklı olalım kazasız belasız kurtulalım artık başka bişey istemiyorum.. :amin: :amin:

aytencim hamdolsun sen sıranı savdın herşey gönlünce devam eder inş. resmini bende heyecanla bekliorum paşanın  :nazar: :nazar: nasılsın nasıl gidiyor annelik çok özel günler yaa tadını çıkarabilmeyi nasip etsin rabbim sana ve cümlemize inş.  :amin:

Aytii

evet Ayşeciğim sırayı size bıraktım :) annelik  :icon_thumright:

Allahım herkese nasip etsin. sanırım bundan sonra tek dileyeceğim şey bu olacak  :love9:

biraz zor canım ama olsun herşeye değiyor onun aşkı  :love9: :love9: :love9: :love9: mızmız bir oğluşum var  :love3: çok yaramaz ama Rabbim sabrını veriyor  :flowers:

doğangüneş

versin cnm hemde bol bol versin o sabrı cümlemize  çok ihtiyacımız  oluyor çünkü..oğluşun neden mızmız acaba henüz sütün dolu dolu gelmediyse doymuyor mu ki :dontknow: inş. çok daha rahat kolay günler bekliyordur sizi aeolun cnm.. :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

güneşş

Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Temmuz , 2011, 21:49:49
versin cnm hemde bol bol versin o sabrı cümlemize  çok ihtiyacımız  oluyor çünkü..oğluşun neden mızmız acaba henüz sütün dolu dolu gelmediyse doymuyor mu ki :dontknow: inş. çok daha rahat kolay günler bekliyordur sizi aeolun cnm.. :love9: :love9:

canım bol bol helva ceviz  yiyin  süt yapıyor   :icon_thumright: