Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Temmuz , 2011, 21:21:37
selam kızlar bizde 28+lar kervanına  katıldık bakalım hayırlısıyla..dün ilk kez ayaklarım şişti çok korktum şimdiden şişerse ne yapacağım önümüzdeki 2.5 ay boyunca diye  :-\ sıcaklar çok sarsıyor insanı rabbim kolaylık versin inş. hepimize

benim şimdiden şişio 17+1 im ben napiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

doğangüneş

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Temmuz , 2011, 21:24:46
selam kızlar bizde 28+lar kervanına  katıldık bakalım hayırlısıyla..dün ilk kez ayaklarım şişti çok korktum şimdiden şişerse ne yapacağım önümüzdeki 2.5 ay boyunca diye  :-\ sıcaklar çok sarsıyor insanı rabbim kolaylık versin inş. hepimize

benim şimdiden şişio 17+1 im ben napiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

hadi yaa :sad1: :sad1: rabbim kolaylık versin inş. cnm.. bende heralde yaşlandım ondan diyordum :k06:

muhribe

benim iki gecedir sol kasığımda bi ağrı oluyor. iğne batması gibi ama daha şiddetli. uykumdan uyanıyorum, birkaç dakika sürüyor sonra geçiyor  :sad1: ne ki bu  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

2 günüm kaldı sular seller gibi sarı akıntım oluyo bazen de süt renginde ayrıca altım çok ağrıyo ayrıca geceleri sancım çok artık göbek deliğimi göremiyorum  :ehi: oğlum tam gaz dansa devam ediyor hiç durmadan  :hello2:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Temmuz , 2011, 21:47:03
Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Temmuz , 2011, 21:24:46

hadi yaa :sad1: :sad1: rabbim kolaylık versin inş. cnm.. bende heralde yaşlandım ondan diyordum :k06:

yok yok yaştan diil.. dr olucak bunlar dedi  :violent1:
daha erken dedim ama belli olmaz bünye meselesi dedi ..  :k06: :k06:  kısmet böle çekiceğim varmış ..
kimileri rahat rahat geçiriyor .. sn günlerde kıpır kıpır gezen akrabalarımı biliom ben ayyyyyyyy .. kendimi öle düşünemiorum .. nası olucam 7 . 8 .  aylarda çok merak ediyorum  :ehi: :ehi:

Aytii

yellowrose

AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

susanna

artik bizde burdayiz teyzeleri hizla buyuyoruz  :love7:
bugun kizimin massallahi var kipir kipir  :occasion5: icimde tuhaf bir mutluluk sevinc tasiyorum sanki kizimi ruyamda gordugum gunlerin sabahi hep boyle bayram sabahi gibi hissettiriyo  :love9:
11 kilo aldim simdiye kadar onun haricinde bi sikintim yok allaha sukur ne sislik ne bulanti yasamadim insallah boyle devam ederiz
artik daha kolay yoruluyorum ve refluler de hafiften kendini belli etmeye basladi
sonumuz hayrolsun insallah
:nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kabız oldum yine alerji oldum her gün değişik şeylerle burdayım  :ehi:

susanna

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 13 Temmuz , 2011, 14:42:30
maşallah sezen  :nazar:
oguz pasayada massallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
yaa nur 80lerdeyken tek sayili gunler gelmicekmis gibi hissediyo insan

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 13 Temmuz , 2011, 14:43:46
kabız oldum yine alerji oldum her gün değişik şeylerle burdayım  :ehi:

hemoroidlerim geçmiyo ya  :-[

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: susanna - 13 Temmuz , 2011, 14:44:01
oguz pasayada massallah
canım çabuk geçiyoda son 15 için aynı şeyi söyleyemicem hani herkes sakin ol stres yapma diyo ama elimde olan bi şey değil ilk defa yaşıcam ne yaşıcam bilmiyorum beklemekte çok stres yapıyomuş.sen keyfini çıkar günlerinin azalmasını geçiyo allahın izniyle geçiyoda her şey gibi son günler biraz zor geçiyo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

Alıntı yapılan: susanna - 13 Temmuz , 2011, 14:44:01
oguz pasayada massallah

evet öyle gibi geliyo sonra ebenin seyyysini görüyosun  :ehi: :toothy10: