Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar busabh kalktıgımda akıntım hafif kanlı gelmiş doktora gıtcm bugun aranızda böle bişi yaşayan var mı??? :honk:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 28 Haziran , 2011, 12:58:45
kızlar busabh kalktıgımda akıntım hafif kanlı gelmiş doktora gıtcm bugun aranızda böle bişi yaşayan var mı??? :honk:

Tatlım kanlı gelen akıntı nişana işaret gibi muhakkak git ihmal etme, başıma böyle birşey gelmedi ama umarım seninkide nişan değildir çünkü daha erken  :y25: :y25:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Haziran , 2011, 13:15:03

Tatlım kanlı gelen akıntı nişana işaret gibi muhakkak git ihmal etme, başıma böyle birşey gelmedi ama umarım seninkide nişan değildir çünkü daha erken  :y25: :y25:
bnde öle düşündüm ama su gelmesi faln yok  :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 28 Haziran , 2011, 13:20:52
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Haziran , 2011, 13:15:03

bnde öle düşündüm ama su gelmesi faln yok  :dontknow:

Canım bazen su doğuma kadar gelmiyor yani doktorlar bazen kendileri bile patlatıyor diye duymuştum, sen bence ihmal etme bugün doktoruna git en azından bebeğin durumuna bakarlar  :icon_thumright:

KasrıCinan

bencede gonca su geç gelebilir.senin nişan gelmis anlasılan.doktoruna git hemen canım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar eşim hastanede çalışıyo şimdi doktorla görüşmüş önemli bişey deildir agrısı devam ederse nstye alırız demiş ağrım olursa gidicem yani hastaneye bakalım inşallah olmaz :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 28 Haziran , 2011, 13:34:51
kızlar eşim hastanede çalışıyo şimdi doktorla görüşmüş önemli bişey deildir agrısı devam ederse nstye alırız demiş ağrım olursa gidicem yani hastaneye bakalım inşallah olmaz :amin:

İnş. olmaz canım, vaktinde gelsin kuzucuk.   :amin: :amin: Kendini yorma dinlen bol bol 

*•.¸♥gonca♥¸.•*

saol cnm :opucuk: dinleniorum işte ama sıcaklr mahvedio bnı sabaha kdr uyuyamadım :dontknow:eller ayaklr şiş

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 28 Haziran , 2011, 13:44:30
saol cnm :opucuk: dinleniorum işte ama sıcaklr mahvedio bnı sabaha kdr uyuyamadım :dontknow:eller ayaklr şiş

Canım dün gece ilk kez sıcak olmadı serindi İstanbul ama bu seferde mide kaynamasından uyuyamadım ilaç içtim biraz işe yaradı dalmışım zaten. Sen benim ayaklarımı görsen sanki bir ayağımda 2 tane var yani davul gibi oldu inanamıyorum bu ayaklar benim mi diye  :sad1:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Haziran , 2011, 13:47:30

Canım dün gece ilk kez sıcak olmadı serindi İstanbul ama bu seferde mide kaynamasından uyuyamadım ilaç içtim biraz işe yaradı dalmışım zaten. Sen benim ayaklarımı görsen sanki bir ayağımda 2 tane var yani davul gibi oldu inanamıyorum bu ayaklar benim mi diye  :sad1:
vlla buralr yanıo cnm bn şırnaktyım yaprak kıpırdamadı dun geceee berbat bi gceydiii :BangHead:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 28 Haziran , 2011, 13:51:57
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Haziran , 2011, 13:47:30

vlla buralr yanıo cnm bn şırnaktyım yaprak kıpırdamadı dun geceee berbat bi gceydiii :BangHead:

Dikkat et canım kendine bol bol su tüket ve dinlen  :icon_thumright:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

saol cnm dınlenıorumm snde dıkkat et az klmış seninde...allh yardımcımız olsun :amin:

serife26

gonca korkutmak istemem ama doktor görmeden cidden bilemez,tamam onlar tecrübeli ama bazen tecrübeleri hayatları tehlikeye bile atabiliyor,yerinde olsam bir bahaneyle giderdim görünmeye doktora.senin haftanda da doğum yapan bisürü kişi olduğunu hesap edersek ve de su vs. gelmesi bazen yaşanmıyor bunu da düşünürsek bence gitmelisin,bi arkadasım nişan gelmiş önemsememişti 28. haftada,sonra saatler sonra kasılmalar başlamış,apar topar doğuma gitmişti,ondan yazma gereği duydum böyle uzun uzun.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: serife26 - 28 Haziran , 2011, 14:05:00

gonca korkutmak istemem ama doktor görmeden cidden bilemez,tamam onlar tecrübeli ama bazen tecrübeleri hayatları tehlikeye bile atabiliyor,yerinde olsam bir bahaneyle giderdim görünmeye doktora.senin haftanda da doğum yapan bisürü kişi olduğunu hesap edersek ve de su vs. gelmesi bazen yaşanmıyor bunu da düşünürsek bence gitmelisin,bi arkadasım nişan gelmiş önemsememişti 28. haftada,sonra saatler sonra kasılmalar başlamış,apar topar doğuma gitmişti,ondan yazma gereği duydum böyle uzun uzun.
saol cnm yazdıgın için ağrım yok ynii yinede gideyimmii?ağrısı olursa gelsin nstye alalım demiş doktor gideyimmi sizce?

Aytii

artik son günlerimiz çok sükür geldik buraya kadar  :nazar: :nazar: :nazar: ama ben çok terliyorum yaaaaaa  :sad1: :sad1: felaket bunaliyorum kiyafet degistirmekten gina geldi  :cildir: hergün 2 makina çalistiriyorum biktim biktim biktim  :violent1: :violent1: :violent1: 3 defa dusa giriyorum yeterrrr  :crybaby2: