Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 22 Haziran , 2011, 15:19:42
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 15:16:04
yok ben özelde dogumumu yapçam kismetse

bende iki gecelik ve bir pijama takimi aldim

hasta bezide koydum  :aferin:

hadi hayirlisi ya bakalim nasil biseymis su oguzcuk  :ehi:
kiz ben hamileyken en cok kime benziyor diye meraktan olecektim simdi o yok bende diyom azraya benzer heralde erkek versiyonudur :toothy10: :toothy10:

ayy bende çok merak ediyorum :D acaba benmi babasimi

ama ultrasyonda daha çok babasina benziyo  :k06: bide acaba gözleri renklimi olacak benim gibi yoksa kahvemi  ::) saglikli olsunda ama insan merak ediyo  :laughing7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 15:37:13
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 22 Haziran , 2011, 15:19:42
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 15:16:04
yok ben özelde dogumumu yapçam kismetse

bende iki gecelik ve bir pijama takimi aldim

hasta bezide koydum  :aferin:

hadi hayirlisi ya bakalim nasil biseymis su oguzcuk  :ehi:
kiz ben hamileyken en cok kime benziyor diye meraktan olecektim simdi o yok bende diyom azraya benzer heralde erkek versiyonudur :toothy10: :toothy10:

ayy bende çok merak ediyorum :D acaba benmi babasimi

ama ultrasyonda daha çok babasina benziyo  :k06: bide acaba gözleri renklimi olacak benim gibi yoksa kahvemi  ::) saglikli olsunda ama insan merak ediyo  :laughing7:

aynen ya merak ediliyor hadi bakem az kaldi  :occasion5: :occasion5:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

Yusuf Azraya benzerse çok dondik bisey olur  :nazar: :love9:

Allahim ya etegi varmista giyip gezermis tipini yiriiimmm  :love9: :nazar: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 15:41:56
Yusuf Azraya benzerse çok dondik bisey olur  :nazar: :love9:

Allahim ya etegi varmista giyip gezermis tipini yiriiimmm  :love9: :nazar: :k06:

tesekurler canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
he he minik etek giyince yerden bitme gibi oluyor  :ehi: :ehi:

Aytii

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 15:51:02
:ehi: :ehi: :ehi:

ay ama çok tatli ya  :k06: bakarken gülümsüyorum :D :nazar:

sagol aytencim  :opucuk: :opucuk:
insallah oguz pasaciktan sonra bide prensesin olur giydirirsin cicis cicis  :amin: kiz cocuklari hakkaten baska ya  :k06: :k06:

serife26

yarın değil birgün anne olcam ben hala inanamıyorum,bu sabah acayip midem bulanıyor,heycan mı bastı ne :)

oslemturgay

28+ olsamda şu konuya bende yaşadıklarımı yazsam dyorum bugunse tam 30+ olduk.. güzel kızıma kavuşmama son 70 gün.. dört gözle bekleniyorsun anncim. :love9:

Aytii

ne hissediyorum? artik uyku düzenim yok hiç bir düzenim yok bir an önce o günün gelmesini istiyorum  :amin: :love9: hatta simdiden hurma yesemmi diyorum  :icon_scratch: ya sonra sancim gelirse  :sad1: ozamanda kendimi affetmem çocugumun erken dogmasina neden oldum diye  :'( of ne zormus bu isler  :-\

muhribe

artık hiçbir şey eskisi gibi kolay değil, bir süre daha böyle idare edeceğiz. ama yine de hamilelik harika bir şey. kadını kadın olduğuna inandıran bir mucize.

ORNA

evet kızlar ya çok güzel bişeymiş  :k06: :k06: :k06: valla bide büyüse benimkisi hissetsem dahada güzel olur emininm dayan aytenim dayan napıcaksın oguz tosun olması lazım erkek değin tosun gibi olmalı  :laughing7: :laughing7: o nemzna çıkacagı bilir annesi kızdırma beni bırak onun keyfi yerinde  :love9: :love9: :love9:

elvan&busenur

geceleri uyumak istiyorum kızlar gündüz olunca uyku basıyor gece olunca gözlerim fal taşı gibi açılıyor :cildir:ama oğluşumu çook seviyorum :love9:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

bugun kasıklarımda ağrım oldu ara ara ve alttan alttan rahmim sızlar gibi ağrıdı  :dontknow: inşallah bişey yoktur kasılmalarım oluyo toplanıyo biyere taş gibi oluyorum  :y25:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

susanna

usg ye gore 1 sat.a gore 2 hafta sonra bende bu konunun mudavimlerinden olucam
gun gectikce sabirsizlik artiyo
artik ruyalarimda daha fazla goruyorum bebegimi insan gormeden ozlermi baska birini canim kizim hergun daha cok ozluyorum seni