Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Haziran , 2011, 17:54:55
Kızlar çok fenayım yaaa, 3-4 gündür ev temizliği kızımın odası dersen öldüm yorgunluk ve ağrılardan. Şimdide kendimi fil gibi hissediyorum zor hareket ediyorum artık gece bile eşim sayesinde dönüyorum ne olacak bu halimiz böyle yaaa. Zaman biran önce geçse de sağlıkla gelse miniklerimiz  :amin: :amin:
amin canım çok yorma kendini ya.insallah sağlıkla gelecek fıstığın merak etme sen.allahım kolaylık versin :amin: :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

hümeyra_t_e

evet yaa artık geceler kabusum resmen sağdan sola dönene kadar veya kalkana kadar canım çıkıyo gece en az 4 kere kalkıyorum zaten wc ye sırt ağrısından uyanmam da cabası  :-\ biran önce doğsada sağlıkla bebişlerimiz  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

aynen afra valla geceler kabus. sürekli uyanığım. bi de biziki keyfine çok düşkün. sağ tarafıma uzanmamı hiç istemiyo. hemen tepiyo  :toothy10: sıpa nerden anlıyon sen  :ehi: sonra öğlen 12 ye kadar uyuyorum  :sad1:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 04 Haziran , 2011, 20:00:36
aynen afra valla geceler kabus. sürekli uyanığım. bi de biziki keyfine çok düşkün. sağ tarafıma uzanmamı hiç istemiyo. hemen tepiyo  :toothy10: sıpa nerden anlıyon sen  :ehi: sonra öğlen 12 ye kadar uyuyorum  :sad1:

evet ya sağa yatsam o rahat vermiyo hep sola yatıncada ben uyuşuyorum resmen napcaz bakalım

Aytii

Alıntı yapılan: afra024 - 04 Haziran , 2011, 20:19:27
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 04 Haziran , 2011, 20:00:36

evet ya sağa yatsam o rahat vermiyo hep sola yatıncada ben uyuşuyorum resmen napcaz bakalım

aynen bende sagima yattigim anda agri giriyo böyle karnima  :-\ duramiyorum hemen sola dönüyorum ama ozamanda uyusuyorum pfff :(

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yazdıklarınızı okuyunca son günlerim geldi aklıma
sabredin bacılarım doğumla birlikte hepsi bitecek inşallah

Aytii

son 51 gün insallah  :nazar: :hello2: günler azaldikça heyecan oluyo ve korkum azaliyo  :occasion5:  :nazar:

oslemturgay

27+ olduk bizde bugun hızla kilo almaya basladım tuz yüzündende şişkinlik hat safada daha doğuma 13 haftam var ne yapıcam bilmem..

Aytii

of benimde ayaklarim sismis  :-ooo

esim dolmalik biber gibiler diyo  :ehi:

oslemturgay

yellowrose

bizde 2 haftaya kadar bu gruba dahil mi olucaz kızlar  :k06:  28 + grubu  ;D    ayyy çok heyecanlı yaaaaa :muzz:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar dün akşamdan beri büyük tuvaletim geliyor gibi bir his gelıyor sürekli olmamasına rağmen,ve karnım dahada aşagı indi,37+3 üz bugün
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ponçik

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Haziran , 2011, 11:22:54
kızlar dün akşamdan beri büyük tuvaletim geliyor gibi bir his gelıyor sürekli olmamasına rağmen,ve karnım dahada aşagı indi,37+3 üz bugün

o ıkınma hissidir karnın da aşağıya indiyse suyun da gelebilir bence tetikte olmalısın ve doktorunu arayıp bilgi vermelisin
herkes de aynı olmaz mesela benim açılmam olduğu halde ne suyum geldi ne de karnım aşağıya inmişti , doğuma girdim 5 saat sonra keseyi ebe patlattı suyum geldi sonra karnım aşağıya indi
inşallah sağlıkla kucagına alırsın yavrunu

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Teşekkür ederim arkadasım Allah razı olsun,evet o ıkınma hissi karnımdan aşağıda afedersin sanki büyük tuvaletim varda yapacakmışım gibi ara ara olup geçiyor ama ne sancım var suan nede başka bişy sadece akşam tatlı tatlı adet agrısı gibi çok az olup geçti okadar
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aşkitoom

valla pisick arkadaşım her an doğumun olabilir,yeni okudum yazını.büyük tuvaletim gelecek gibi demişsin,yani ıkınma hissi.bana suni sancı verdkten sonra aynı senin dediğin gibi büyük tuvaletim gelecek gibi oldu ve ıkınma hissi vardı.doktor diye bağırdım,geldiler.bi baktılar çocuk aşağıya inmiş,dediler saçı görünüyor.o yüzden geciktirmeden doktorunu ara,belirti olabilir.