Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar dikkat edin kendinize ya hepimizin ağrıları başlıyor desenize :-\ ben yatıyordum yeni kalktım sol baldırımın iç kısmındaki ağrı bıçak gibi kesiyor kramopta değil kilitlendim kaldım az önce eşim zor kaldırdı :( ümidim doktorumun verdiği şu osteocare inşallah işe yarar ya ayağa dahi kalkamıyorum nasıl duruyorsam kilitlenıyorum  o şekılde :honk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

artik 8. ayimiza girdik  :nazar: yalanci dogum sancilarimizda basladi  :sad1: Rabbim hayirlisini versin ama ben artik esyalari hazirlamak istiyorum ne olur ne olmaz  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim hazırlayın bence. ben ilk başlarda amaaaaan ne gereği var 2-3 günde hepsi hallolur diodum ama son haftalarda çok ağırlaşıyomuşsun. şahsen iyi ki önceden hazırlamışım diyorum. şimdi hiç bişiy yapamaz hale geldim. zorla oturup kalkıyorum zaten.  :-[

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 14:09:45
aytenim hazırlayın bence. ben ilk başlarda amaaaaan ne gereği var 2-3 günde hepsi hallolur diodum ama son haftalarda çok ağırlaşıyomuşsun. şahsen iyi ki önceden hazırlamışım diyorum. şimdi hiç bişiy yapamaz hale geldim. zorla oturup kalkıyorum zaten.  :-[

ben zaten agirlastim Öznur ya  :-\ oglum agir geliyo bana artik  :sad1: oyüzden bi an önce halledeyim diye bakiyorum

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: ağır gelmez olur mu yaaa. koskoca tosun paşaları taşıyoruz içimizde  :k06: bence derhal bitirmek gerek hazırlıkları. benim hasta bezim kaldı. onu da koyayım bavulu arabamıza yerleştircez. bu gün yarın. ben makyaj çantasına makyaj malzemelerimi bile koydum  :ehi: :ehi: :ehi: olur ya foto,video çekimi olduğunda güzel görüneyim  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 14:14:56
  :k06: ağır gelmez olur mu yaaa. koskoca tosun paşaları taşıyoruz içimizde  :k06: bence derhal bitirmek gerek hazırlıkları. benim hasta bezim kaldı. onu da koyayım bavulu arabamıza yerleştircez. bu gün yarın. ben makyaj çantasına makyaj malzemelerimi bile koydum  :ehi: :ehi: :ehi: olur ya foto,video çekimi olduğunda güzel görüneyim  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Allahım.... yarın tam 38 hafta oluyo. napcam yaaa. ne ağrı var, ne başka bi belirti. hatta bebeğim yukarda duruyo daha  :icon_scratch: hayırlısı.......

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 29 Mayıs , 2011, 22:28:21
Allahım.... yarın tam 38 hafta oluyo. napcam yaaa. ne ağrı var, ne başka bi belirti. hatta bebeğim yukarda duruyo daha  :icon_scratch: hayırlısı.......
tu tu tuuuu Masallah  :nazar: :nazar:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Hic korma Allah'in izniyle kolayca doguracaksin  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

aminnn edacım amiiinnnn.............  :amin:

saol canım  :opucuk:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 30 Mayıs , 2011, 00:18:15
aminnn edacım amiiinnnn.............  :amin:

saol canım  :opucuk:

canım aynıyız ya duyguların nasıl bugün dr dedi ki topu topu 2 haftan var kendisi geldi geldi gelmedi biz alcaz dedi yani resmen 2 hafta sonra kucağımda olcak bebişim

°•.ℓανιηуα.•°

AFRACIM EVET CANIM BU GÜN BEN DE GİTTİM DOKTORA. ÇATI MUAYENESİNE BİLE ALMADI. HENÜZ DOĞUM KANALINA GİRMEMİŞ. MUHTEMELEN GÜNÜNÜ BEKLEYECEK DEDİ. HAFTAYA PAZARTESİ GEL O ZAMAN MUAYENE YAPCAZ DEDİ. ÇOK HEYECANLIYIM, ASLINDA SABIRSIZLANIYORUM ARTIK KUCAĞIMA ALMAK İÇİN  :love7:

FeHi

Fıstıklar bende yarın 39.haftama giriorun çarşamba günü doktor doğuma alcağı günü söylicek
şuan bende de tık yok ağrılarım var ama öyle çok şiddetli diil normal ağrılar yani, sanki bana da sezeryanın yolu görünüo gibi :honk:
Allahım sen hayırlısını NASİP et İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

hadi bakalım hilalcim bu gün hayırlı haberlerini bekliyoruz..

Aytii

son 53 günüm dogum için

doktorum bana dinlen bol bol dedi

sancilarim var  :sad1:

2 hafta sonra gidicem tekrar kontrole insallah sorunsuz geçer  :amin:

Shadowqueen

Kızlar çok fenayım yaaa, 3-4 gündür ev temizliği kızımın odası dersen öldüm yorgunluk ve ağrılardan. Şimdide kendimi fil gibi hissediyorum zor hareket ediyorum artık gece bile eşim sayesinde dönüyorum ne olacak bu halimiz böyle yaaa. Zaman biran önce geçse de sağlıkla gelse miniklerimiz  :amin: :amin: