Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Esra3444

:toothy10: ayni sey benimde basimdaa var canim herkez haber bekliyor 4 günümüz kaldi verilen tarihe ama bakalim artik benimkininde simdilik hic niyeti yok sanki dün baya bi sancilandim ama gerisi gelmedi haala kipir kipir popo salliyor cadim   :k06:
Rabbim hayirli dogumlar nasib etsin insallah en dogru zamanda...

serife26

29. haftama gireceğim Allah nasip ederse,benim bugünlerde midemde aşırı yanma,hazımsızlık,kabızlık,bacaklarda sızlama şeklinde kilitlenircesine yürürken zaman zaman ağrı,sırt ağrısı,daha saymak istemiyorummm :laughing7: Allah bundan geri koymasın da diyesim geliyor,malum bebek tekmelesede,uyansamda ara ara uyuyabilmek bu bile güzel,yarın bigün bebek doğunca uykusuz komple uykusuz günler başlıycak malum :k06:

güneşş

Alıntı yapılan: serife26 - 16 Nisan , 2011, 19:29:23
29. haftama gireceğim Allah nasip ederse,benim bugünlerde midemde aşırı yanma,hazımsızlık,kabızlık,bacaklarda sızlama şeklinde kilitlenircesine yürürken zaman zaman ağrı,sırt ağrısı,daha saymak istemiyorummm :laughing7: Allah bundan geri koymasın da diyesim geliyor,malum bebek tekmelesede,uyansamda ara ara uyuyabilmek bu bile güzel,yarın bigün bebek doğunca uykusuz komple uykusuz günler başlıycak malum :k06:

canım kabızlık için kivi yemeni tavsiye ederim ben hamile kaldığımdan beri herdün bir tane yiyiyorum inan faydasını çok gördüm ki bebeğede inanılmaz faydası var ..

serife26

Alıntı yapılan: serife26 - 16 Nisan , 2011, 19:29:23

bi ara sürekli yiyodumda midem ekşidiğinden beri ara verdim gibi bişe oldu,ama iyisimi tekrar yemeye başlamak. :love9:

serife26

°•.ℓανιηуα.•°

valla ben heyecan yaşıyorum. bi de bebeğimi çok merak etmeye başladım. acaba kime benziyo,sağlıklı mı.............

bi de geceler uykusuz geçmeye başladı. kuzumun yeri daraldığı için ufacık bi hareketi bile yerimden sıçratıyo beni  :k06: ama çok tatlı yaaa.....  :love7: :love7: :love7:

serife26

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 01 Mayıs , 2011, 15:44:51
valla ben heyecan yaşıyorum. bi de bebeğimi çok merak etmeye başladım. acaba kime benziyo,sağlıklı mı.............

bi de geceler uykusuz geçmeye başladı. kuzumun yeri daraldığı için ufacık bi hareketi bile yerimden sıçratıyo beni  :k06: ama çok tatlı yaaa.....  :love7: :love7: :love7:

ben de 31. haftaya adım attım Allahın izniyle,doğumu düşündükçe ayaklarımda bir tutmazlık hissi oluşuoyr,heycanlanıyorum,korkuyorum,olsa da bitse moduna gidiyorum derken aman böyle ii hamilelik devam etsin istiyorum,karmakarışığım.geceleri benim de nefesim çok kesilir gibi olduğu için gündüzleri daha çok sever oldum,uykuya elveda dememe çok az kaldı,farkındayım. :laughing7:

Aytii

Aytii

yarın tamı tamına 28 haftalık oluyo oğlum  :nazar: :love9: yani 28 + ya giriyoruz  ;)

melek-çağlar

çok korkuyorum ama bir o kadarda mutluyum zaman azaldıkça  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 02 Mayıs , 2011, 10:40:36
çok korkuyorum ama bir o kadarda mutluyum zaman azaldıkça  :k06:

aynen bende öyle  :D normal istiyorum ama doktorum ne dicek merakı var bende bu aralar çok  :suclu:

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 10:39:53
yarın tamı tamına 28 haftalık oluyo oğlum  :nazar: :love9: yani 28 + ya giriyoruz  ;)

hıı ondan sesin sedan çıkmıyormuş senin :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ben de diommm aytene hiç yakışmıyor sessizlik  :k06: :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 02 Mayıs , 2011, 10:42:04
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 10:39:53

hıı ondan sesin sedan çıkmıyormuş senin :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ben de diommm aytene hiç yakışmıyor sessizlik  :k06: :k06:

ee herşeyin bir zamanı var Şerifeciğim  :laughing7:

oslemturgay

ben daha 22+ lardayım ama şimdiden rüyamda hep doğuruyom fabrika gibi.  :honk: