Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

pırıl

bel ağrısı mahvediyor insanı,ben sürekli çekiyorum birde ben çok kilo almadım ama kocaman bir karnım oldu..bebeğin kilosuda iyi.ondanmı bilmiyorum,geceleri yatmak benim için tam bir eziyet

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canım bende yatsam kalkamıyorum
ayakta çok duramıyorum
az kaldı bebişler geliyo inşallah

pırıl

hayırlı bir şekilde gelsinlerde :amin: birde benim aşırı akıntım var

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dr bişey demedimi onun için
idrar yolu iltihabı olabilir

AyNi

yarın 40. haftaya başlıyoruz inşallah... haberlerde pazartesinden itibaren istanbula kar yağacak diyorlar  :cildir: :cildir: karda kışta mı doğum yapacağıııım  :BangHead: :BangHead: acilen bugün veya yarın doğurmam lazım  :k06: :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 04 Mart , 2011, 19:42:12
yarın 40. haftaya başlıyoruz inşallah... haberlerde pazartesinden itibaren istanbula kar yağacak diyorlar  :cildir: :cildir: karda kışta mı doğum yapacağıııım  :BangHead: :BangHead: acilen bugün veya yarın doğurmam lazım  :k06: :k06:

Hadi bakalım prenses gelme zamanı artık karda yolda molda gelme sakın  :k06: :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım iyice sıkıldın ama az kaldı
boşver haberleri sen kısmet nasılsa öyle olur
bazen kış ortası yaz günü oluyo,bazende baharda kar

AyNi

Alıntı yapılan: ^^^^ayşegültanesi^^^^ - 05 Mart , 2011, 12:13:44
canım iyice sıkıldın ama az kaldı
boşver haberleri sen kısmet nasılsa öyle olur
bazen kış ortası yaz günü oluyo,bazende baharda kar

evet çok sıkıldım gerçekten  :cildir: hergün 10 kişi arıyor, daha doğurmadınmı diye soruyorlar  :cildir: sanki benim elimde  :cildir: :cildir: Rabbim destur vermeden olmayacak... beklemekten başka çare yok ...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

AY TAHMİN EDEBİLİYORUMM CANIM
ŞİMDİDEN BANA BİLE ÖYLE YAPIYORLAR
SİNİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİR
ALLAH YARDIMCIN OLSUN

elif35

ayy ayşecim bende yaşadım o günleri gerçekten sinir bir durum her gün biri arıyordu yok mu sancın ağrın nişanın suyun v.s. yok diyorum ayyy neden olmuyo acaba git doktora Allah korusun sinir oluyordum benle bir hamile olanlar patır patır doğurdu bende tık yok nitekim 41. haftada suni sancı ile zorla doğurttular  :k06: :k06: sizi çok iyi anlıyorum cnm benim siz bol bol dua edin Rabbim vaktini biliyordur o gel demeden gelemez sen de diyenlere doğurmucam var mı diceğinzi de  :ehi: bir de benim kıızm oldu ama karnım sivriydi geciktikçe ayy bu kesin oğlan boşuna kız diye bekleme diye beni daha çok sinir ediyorlardı doğurunca o sancının arasında ilk önce bileğime takılan bilekliğin rengine baktım  :ehi: :ehi:

pırıl

bende uyku kalmadı kızlar,sancım oluyor birde artık iyice tıkanıyorum :(

AyNi

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Mart , 2011, 22:17:36
ayy ayşecim bende yaşadım o günleri gerçekten sinir bir durum her gün biri arıyordu yok mu sancın ağrın nişanın suyun v.s. yok diyorum ayyy neden olmuyo acaba git doktora Allah korusun sinir oluyordum benle bir hamile olanlar patır patır doğurdu bende tık yok nitekim 41. haftada suni sancı ile zorla doğurttular  :k06: :k06: sizi çok iyi anlıyorum cnm benim siz bol bol dua edin Rabbim vaktini biliyordur o gel demeden gelemez sen de diyenlere doğurmucam var mı diceğinzi de  :ehi: bir de benim kıızm oldu ama karnım sivriydi geciktikçe ayy bu kesin oğlan boşuna kız diye bekleme diye beni daha çok sinir ediyorlardı doğurunca o sancının arasında ilk önce bileğime takılan bilekliğin rengine baktım  :ehi: :ehi:

ayyy aynısını banada diyorlar, kesin oğlan olacak, kız olsa erken doğardı, karnın çok sivri bu kesin oğlan  :cildir: :cildir: :cildir: sinir oluyorum artık gerçekten... doğurmadınmı diyenlere de 2-3 ay sonra doğurcam diyorum  :k06: :k06: benden öncekiler bile doğurdu  :k06: en son kuzenim benden bir ay sonra doğuracaktı, o da 7 aylık doğurdu :violent1:  doktorun söylemesine göre gününe yakın olacak, şuan 5 günümüz var... daha ne kadar yakın olacaksa... (ona bakarsan doktorum 36. haftadan beri heran doğabilir hazırlıklı olun diyerek bizi panik etti  :BangHead: :BangHead: )

♥ღвüşяαღ♥

bnde 5 gün kala doğum yapmıştıımm :k06: :love8:
hiç belli olmaz canım heran beklee

AyNi

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 06 Mart , 2011, 00:06:38
bnde 5 gün kala doğum yapmıştıımm :k06: :love8:
hiç belli olmaz canım heran beklee

bu gece doğmasın yarın öğlen misafirim var  :k06: :k06: yarın gece olabilir  :laughing7: :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşem bizi haberdar et,inşallah hayırlısıyla en güzel zamanda gelsin bebişin :opucuk: