Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Alıntı yapılan: ^^^^ayşegültanesi^^^^ - 28 Şubat , 2011, 13:26:36
yağmurcum üzüldüm canım
en son gittiğimde bol suyu demişti bana 28 haftalıktı
şimdid 33 olduk çarşamba gidecez ne durumda bilmiyorum
sen sezeryanmı olacan
bnmde iyi gidiyordu ama son zamnalrda azaldı 30 hafta falan azalmıştı geçen gttm birz daha ii dedi ama bebeğin kilosu falan normal o yüzden beklemeye gerek yok dedi.erken alırız dedi. hem bir taraftan bebeğime kavuşmak istiyorum zaten...hayırslı ne ise o olsun..
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

shekersheyler

canım benim üzme kendini, hayırlısı ne ise o olsun, hem bazı bebekler dışarıda daha iyi büyüyorlarmış benim doktorum öyle söylemişti, kilosu da yerindeyse çok sıkıntı olmaz inşallah, sen gene de bol bol su iç tatlım, bizi haberdar et ama olur mu, merak ederiz seni  :flowers:

elif nisa

kizlar benim vucudum cok su toplamis doktor bol bol isirgan otu cayi ic dedi.benim gibi olan varmi benim ayaklarim cok uyusuyo sizdede oluyomu?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑ - 28 Şubat , 2011, 12:42:44
Doktorum 35+ haftalığım ama doktorum riske atmaya gerek yok doğumu erken yapabilirz dedi. suyumun azlığından dolayı benm gibi öyle sorunu olan var mı
Canım benim sakın panik yapma bende 36.haftama 1 gün kala doktora kontrole gitmiştim ertesi günü acil sezeryana alındım suyum bittiği için..Kilo filan hiç mühim değil ilk ay da toparlanıyorlar zaten  :icon_thumright: Ayrıca 35+ ise 36.haftanı bitiriyorsun demektir ki gayet güzel bir zamanlama erken değil yani büyük ihtimalle küvöz olayı da olmaz zaten  :icon_thumright: İçini ferah tut meleğini düşün çok yakında kollarında inşallah  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: elif nisa - 01 Mart , 2011, 22:19:04
kizlar benim vucudum cok su toplamis doktor bol bol isirgan otu cayi ic dedi.benim gibi olan varmi benim ayaklarim cok uyusuyo sizdede oluyomu?
su toplamış derken ödem,şişlik mi var

elif nisa

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bendede var şişlik ama ısırgan otuda zara vermesin
tuz yemiyorum bakalım faydası olacakmı

pırıl

kızlar merhaba
şubatın 24 ünde kontrole gittim doktora ve hastaneye yattım, 5 gün kaldık.suyum azalmış ve bebiş kanala girmiş,doğum pozisyonunu almış, açılmam olmuş.zaten bende rahimdeki baskılardan acabamı diyordum,36 haftayı bitirmemiz gerek dedi doktorum,şükür olsunki bu hafta bitiyor.
kızlar o kadar ilaç tedaviye rağmen % 60 larda sancılarım çıktı.oğlum zor duruyo içerde....
hastanede gördüğüm doğumlarda cabası :)

AyNi

Alıntı yapılan: pırıl - 03 Mart , 2011, 11:00:16
kızlar merhaba
şubatın 24 ünde kontrole gittim doktora ve hastaneye yattım, 5 gün kaldık.suyum azalmış ve bebiş kanala girmiş,doğum pozisyonunu almış, açılmam olmuş.zaten bende rahimdeki baskılardan acabamı diyordum,36 haftayı bitirmemiz gerek dedi doktorum,şükür olsunki bu hafta bitiyor.
kızlar o kadar ilaç tedaviye rağmen % 60 larda sancılarım çıktı.oğlum zor duruyo içerde....
hastanede gördüğüm doğumlarda cabası :)

maşallah canım, senin oğlan çok sabırsızmış  :k06: :k06: bizimki de tam tersi, çok rahat  :k06: :k06: kaç kilo oldu bebişin??

pırıl

canım geçen hafta 3 kikoydu ondan içimde rahat biraz

AyNi

Alıntı yapılan: pırıl - 03 Mart , 2011, 11:43:06
canım geçen hafta 3 kikoydu ondan içimde rahat biraz

ooo maişallah kilosu çok iyi  :nazar: :nazar: bizimki 39. haftda 3 kg  :k06: :k06:

pırıl

evet canım şükürler olsun kilosu boyu çok iyi :nazar:
tosun büyüttüm içerde,elimden geldiğinde iyi baktım,ama bizde birazda ırsi canım

pırıl

kızlar benim sancılarım ayaklarıma ve belime vurdu,kasıklarımda çok sancım olmadı.2 gecedirde çok sancım oluyor,böyle az az gelsede doğumda bağırtmasa beni :y25: çok korkuyorum ya

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

pırılcım Allah hepimizin yardımcısı olsun
korkma inşallah herşey yolunda gider
bende dr dan geldim yeni
34.haftadayım yani 33+2 ama maşallah oğluş 3 kiloya yakın
vede ters
normal doğum sanırım hayal olacak benim için
suyuda bolmuş inşallah döner ama kilosu 4 ü geçerse sezeryan dedi dr
bakalım rabbim yardım etsin

Wunsch

Kızlar ben de 35+6 hamileyim. Sormayın ne yatabiliyorum ne de oturabiliyorum.
Bir de benim belimde düzleşme var. Felaket bir ağrı oluyor...
Bazen ağlıyorum acısından.... Ama bunları tek yaşayan ben değilimdir herhalde değil mi?