Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Maşallah canım Rabbim sağlıkla tamamlamak nasib etsin.  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 14:43:01
Maşallah canım Rabbim sağlıkla tamamlamak nasib etsin.  :amin:
amin inşallah seninkidine gülüm

AyNi

merhaba anne adayları nasılsınız??

biz dün doktora gittik, 38. haftamızdayız ve bebişim çok şükür 3 kg olmuş  :nazar: :nazar:  :basardim: :basardim: bebeğin başı diğer haftalara göre bayağı aşağı inmiş dedi doktorum ama bu hafta yine çatı muayenesi yapmadı  :violent1: haftaya yapacakmış... biraz daha vakti var dedi... bi taraftan diyo heran hazırlıklı ol, diğer taraftan daha vaktin var diyo, anlamadım ben bu işi  :dontknow:

bende ikinci dediğini ciddiye alarak bugün aylık alışverişimi yaptım, evimi temizledim, çeşit çeşit yemekler yaptım  :ehi: :ehi: arada kasık ağrılarım ve alt tarafımda sızı oluyor, ama genel olarak iyim çok şükür...

bizim kız mart ayını mı bekliyor aceba  :k06: :k06:

ceylin eslem

merhaba ayşecik bende senle aynı durumdayım.biz cuma günü gideceğiz doktor kontrolüne bakalım ne diyecek en son 10 gün önce gitmiştim 3 kilo demişti başı aşağıda normal olabilir demişti çatı kontrolü yapmamıştı.bakalım bu gitmemizde çatı kontrolü yapacakmı.normal istiyorum ama birazda çatı muaynesine bağlı çatım müsaitmi bebeğin suyu,plesentası ne durumda,açılma varmı ona göre belkide sezeryan olacak.bende bebeğin iyice aşağıya indiğini hissediyorum.kasık ağrısı batmasını hissediyorum.aynı telaşe bizdede var.her an doğum olabilir dediği için evimi temizlettim alışverişimi yaptım herşey tamam bebeğimizi bekliyoruz.

elif nisa

kizlar ben 29. haftaya girdim ama kasik agrilarim cok oluyo bazen korkuyorum sali doktora  kontrolum var ama korkuyorum normalmi cok erken deilmi?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

elifcim oluyo artık
ağırlaşıp zaman geçtikçe ağrılar artıyo
bendede oluyo
inşallah kontrolünde herşey yolunda görünür

AyNi

iyi akşamlar kızlaaar.... bugün 39. haftaya başladık ve bebişimde hala tık yok  :( artık doğsun istiyorum, zaman geçtikçe kilosu da artacak, doktorumun sezeryan olmalısın demesinden korkuyorum...

doğumu başlatmak için hurma yiyorum bol bol, eşimi kullanıyorum  :love3:  :k06: :k06: :k06:

bide bugün sıcak sulu küvete yatmak da doğumu başlatabileceğini okudum... yapsam mı diye düşünüyorum  :icon_scratch:

sizce yapayım mı??  :dontknow: :dontknow:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşem merak ediyodum bende seni
senin kızın keyfi yerinde heralde
hurmalarda geliyo nasıl olsa ,daha ne ister prenses ohh
canım hiç duymadım küvet işini
son zamanlar artık pekte riske atma derim ben

AyNi

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 26 Şubat , 2011, 23:00:46

saol canım  :flowers: :flowers: valla keyfi yerinde hemde nasıl, akşamları kıpırtısından uyutmuyor maşallah  :nazar: :nazar:  :k06: :k06: ama çok sabırsızlanıyorum yaaa, artık doğsun istiyorum... önce hamile kalmak için sabırsızlanırdım, şimdide doğsun istiyorum artık  :ehi: :ehi: 7 aylık doğduğum sabırsızlığımdan belli  :k06: :k06: kızım bana hiç çekmemiş galiba  :icon_scratch:

sen nasılsın? nasıl gidiyor hamilelik?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 26 Şubat , 2011, 23:07:36
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 26 Şubat , 2011, 23:00:46

saol canım  :flowers: :flowers: valla keyfi yerinde hemde nasıl, akşamları kıpırtısından uyutmuyor maşallah  :nazar: :nazar:  :k06: :k06: ama çok sabırsızlanıyorum yaaa, artık doğsun istiyorum... önce hamile kalmak için sabırsızlanırdım, şimdide doğsun istiyorum artık  :ehi: :ehi: 7 aylık doğduğum sabırsızlığımdan belli  :k06: :k06: kızım bana hiç çekmemiş galiba  :icon_scratch:

sen nasılsın? nasıl gidiyor hamilelik?
ay maşallah prensese
aman iyi olsunda zamanında gelsin inşallah
benimkide geceleri hiç uyutmuyor,şimdiden bi doğsa demeye başladım
7 aylık doğmasanda sana hak verirdim yani
çok şükür hamilelikten geln bi problemimiz yok ayşecim
ufak tefek şeyler var ama olur artık o kadar
kurabiyem iyi olsunda
annesi kurban olur onu yaradana

AyNi

günaydın ayşecim, maşallah tosununa  :nazar: :nazar: daha erken bıkmak için :D daha tadını çıkar  :k06: :k06: banada doktorum erken gelecek demeseydi belki bu kadar sabırsız olmazdım...

bu gece bayağı bi sancılandım, hatta geliyor dedim ama yine olmadı  :k06: :k06: ama ilk defa bu kadar şiddetli sancım oldu, resmen nefesimi kesti  :-ooo :-ooo ama az gezince, birazda masaj yapınca geçti  :icon_scratch: provalara başladık galiba  :k06:

Aytii

Allah kurtarsin Aysecik gelmeye hazirlaniyor sanirim prensesimiz  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 27 Şubat , 2011, 10:17:50
günaydın ayşecim, maşallah tosununa  :nazar: :nazar: daha erken bıkmak için :D daha tadını çıkar  :k06: :k06: banada doktorum erken gelecek demeseydi belki bu kadar sabırsız olmazdım...

bu gece bayağı bi sancılandım, hatta geliyor dedim ama yine olmadı  :k06: :k06: ama ilk defa bu kadar şiddetli sancım oldu, resmen nefesimi kesti  :-ooo :-ooo ama az gezince, birazda masaj yapınca geçti  :icon_scratch: provalara başladık galiba  :k06:
geliyor geliyor prensese geliyor
hadi bakalım
Allah yardımcın olsun
fazla ağrın olmadan kurtarsın canım rabbim
gündüzleri süperiz biz oğlumla
ama geceleri biraz zor oluyor
olsun,ondada bıkmadaım sadece o ellerini ayaklarını merak ediyorum
bazen ceviz gibi yuvarlark bişeyler geliyo elime
beni gör artık nasıl seviyorum
gören yanımda sanır
oyyyyyyyyyy çok seviyorum ben kuzumu

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Doktorum 35+ haftalığım ama doktorum riske atmaya gerek yok doğumu erken yapabilirz dedi. suyumun azlığından dolayı benm gibi öyle sorunu olan var mı
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yağmurcum üzüldüm canım
en son gittiğimde bol suyu demişti bana 28 haftalıktı
şimdid 33 olduk çarşamba gidecez ne durumda bilmiyorum
sen sezeryanmı olacan