Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

aşkitoom

arkadaşlar bende 31 haftalık hamileyim, benimde önümde ağrı oluyor.kalkamıyorum,yürürken zorlanıyorum.bu normal mi,erken doğum falan olmaz demi.

ceylin eslem

canım ben 37.haftamdayım sendekinin aynısını bende bugün yaşamaya başladım.kramp-batma gibi bir acı değilmi?rahim açılmaya başlıyormuş sanırım.ama merak etme öyle hemen doğurmayacağız merak etme.yavaş yavaş açılıyor zaten.rahim kanalı yumuşayıp  incelmeye başladığı için bu tür ağrılar hissediyoruz.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: aşkitoom - 17 Şubat , 2011, 23:41:12
arkadaşlar bende 31 haftalık hamileyim, benimde önümde ağrı oluyor.kalkamıyorum,yürürken zorlanıyorum.bu normal mi,erken doğum falan olmaz demi.
aynı şeyler bendede var canım bende 32.haftadayız
kalçamdada hep yel var
masajla biraz geçiyo sonra yine  :cildir: :cildir: :cildir:

aşkitoom

valla aynen söylediğiniz gibi,kalçama oluyor.en çok gece yatarken, sabah yine oldu,geçmek bilmedi. insan korkuyor valla, bide bende doğum korkusu var.allah hepimizin yardımcısı olsun.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: aşkitoom - 18 Şubat , 2011, 17:10:46
valla aynen söylediğiniz gibi,kalçama oluyor.en çok gece yatarken, sabah yine oldu,geçmek bilmedi. insan korkuyor valla, bide bende doğum korkusu var.allah hepimizin yardımcısı olsun.
korkma canım o an gelince rabbim yardım eder inşallah bize
korkunun ecele faydası yok demişler
stres bari yapma kendine
dün viksle masaj yaptı eşim çok iyi geldi
sonrada streç filmle sardık yumuşadı kalçam
bugün daha iyiyim

aşkitoom

canım viksi fazla kullanma yinede,çünkü çok etkili. vazelin falan sür. bide ben şey soracam, çocuk doğduktan sonra bebeği yıkarlar mı.çünkü ister istemez doğduğunda kan olacak her yeri.

Aytii

Alıntı yapılan: aşkitoom - 18 Şubat , 2011, 17:19:36
canım viksi fazla kullanma yinede,çünkü çok etkili. vazelin falan sür. bide ben şey soracam, çocuk doğduktan sonra bebeği yıkarlar mı.çünkü ister istemez doğduğunda kan olacak her yeri.

yıkamıyomuşlar

siliyolarmış sadece bende sordum öyle dediler bana

aşkitoom

ıslak bezle falan silselerdi, yazık çocuk kirlendi içerde 9 ay  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: aşkitoom - 18 Şubat , 2011, 17:19:36
ilk defa kullandım,valla onu çekmektense yaparım artık oldukça
hastanede yıkamıyorlar bebeği,hatta göbeği düşmeden yıkamayanlarda var eve gelince 1 hafta

Aytii

Alıntı yapılan: aşkitoom - 18 Şubat , 2011, 17:23:11
ıslak bezle falan silselerdi, yazık çocuk kirlendi içerde 9 ay  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ıslak bezle zaten :D

benim arkadaşın oğlunda kurumuş kanlar vardı

DER!N

Erken dönem ağrıları magnezyum eksikliğinden oluyor arkadaşlar doktorunuza danışmadan viks falan kullanmayın. 17.hafta yanılmıyorsam, riskli dönemler hala ağrı hafifleteyim derken riske etmeyin kendinizi. Sıcak sudan sakının bele direkt uygulamayın mümkünse. İlk hamileliğimde erken doğum riski yaşamış biri olarak söylüyorum.

aşkitoom

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 18 Şubat , 2011, 17:23:53
Alıntı yapılan: aşkitoom - 18 Şubat , 2011, 17:23:11

ıslak bezle zaten :D

benim arkadaşın oğlunda kurumuş kanlar vardı

anladım cnm, silmeleri iyi ama.doğar doğmaz yıkanması iyi olmaz herhalde.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 18 Şubat , 2011, 17:25:18
Erken dönem ağrıları magnezyum eksikliğinden oluyor arkadaşlar doktorunuza danışmadan viks falan kullanmayın. 17.hafta yanılmıyorsam, riskli dönemler hala ağrı hafifleteyim derken riske etmeyin kendinizi. Sıcak sudan sakının bele direkt uygulamayın mümkünse. İlk hamileliğimde erken doğum riski yaşamış biri olarak söylüyorum.
benimki kalçaya yel durması
yani kasıkta falan değil canım

DER!N

Geçmiş olsun canım bel ağrısı gibi algılanmıştım ben.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol gülüm
yok çok şükür bel ,kasık ağrısı yok
ama iç bacağım uyuşuyo,en üst kısımları
bide kalçama yel duruyo
az kaldı ama 8 hafta idare edecez inşallah
başka bi sorunum yok ya hemen bitsinde istemiyorum hamileliğimin
:love9: :love9: :love9: