Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay canım ya kıyamam gerekten öneli
eşinin iş çevresinde araştırın,gurbette başka kimden bulacaksınız

AyNi

evet iş çevresinden ayarlayacak eşim, başka çare yok...

senin hazırlıkların ne durumda canım?? herşeyin hazırmı?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah yardımcınız olsun canım inşallah gerek kalmaz kana,kolay bi doğumun olur
biz biraz ağırdan alıyoruz ama bende korkuyorum erken falan olursa diye
bebişin herşeyi tamam beşiği hariç ama hastane çantamız duruyo bakalım ne zaman hazırlayacaz

AyNi

amiiin canım inşallah, cümlemizin doğumu kolay olur  :amin: :amin:

valla bende ağırdan alıyodum, yatağımızı daha 10-15 gün önce aldık, ki cibinliği hala gelmedi, hastane çantamı da dün hazırlamaya başladım  :k06:

sadece hastane için terliğim eksik, yoksa herşeyimiz tamam çok şükür...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 05 Şubat , 2011, 20:13:26
amiiin canım inşallah, cümlemizin doğumu kolay olur  :amin: :amin:

valla bende ağırdan alıyodum, yatağımızı daha 10-15 gün önce aldık, ki cibinliği hala gelmedi, hastane çantamı da dün hazırlamaya başladım  :k06:

sadece hastane için terliğim eksik, yoksa herşeyimiz tamam çok şükür...
kolay gelsin şekerim epey bitmiş senin
Allah güle güle kullanmayı nasip etsin
bugünlerinde ayrı bir tadı  varmış,çok şükür tatlı telaşlarımız :muzz:

AyNi

doğum iyice yaklaştı çok şükür, 2 gün sonra 38. haftaya başlayacağız... ama vucudum artık isyan ediyor  :k06: :k06:

topuklarımda yara olmaya başladı, bütün vucudumda kızarıklar oluştu uyuz olmuş gibi kaşınıyorum, sık sık burnum kanıyor, tırnaklarım morardı  ve hormonlar yüzünden bi dakika ağlıyosam, diğer dakika gülüyorum, göbeğimdeki çatlaklardan hiç bahsetmeme gerek yok zaten  :k06: :k06:

olumlu olan tek şey saçlarım, maşallah hem gürleştiler hemde hiç dökülmüyorlar, bide tırnaklarım çok parlak oldu  :k06:

ama bunlara rağmen bebişime herşey feda diyorum ve dört gözle gelmesini bekliyorum  :love3: anne olmak böyle bişeymiş demek ki, başka birisi için bu kadar sıkıntıyı asla çekmezdik bence  :love3:

Balböceği

almra

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 17 Şubat , 2011, 20:40:42
doğum iyice yaklaştı çok şükür, 2 gün sonra 38. haftaya başlayacağız... ama vucudum artık isyan ediyor  :k06: :k06:

topuklarımda yara olmaya başladı, bütün vucudumda kızarıklar oluştu uyuz olmuş gibi kaşınıyorum, sık sık burnum kanıyor, tırnaklarım morardı  ve hormonlar yüzünden bi dakika ağlıyosam, diğer dakika gülüyorum, göbeğimdeki çatlaklardan hiç bahsetmeme gerek yok zaten  :k06: :k06:

olumlu olan tek şey saçlarım, maşallah hem gürleştiler hemde hiç dökülmüyorlar, bide tırnaklarım çok parlak oldu  :k06:

ama bunlara rağmen bebişime herşey feda diyorum ve dört gözle gelmesini bekliyorum  :love3: anne olmak böyle bişeymiş demek ki, başka birisi için bu kadar sıkıntıyı asla çekmezdik bence  :love3:
ayşecik alemsin yani sayende baya güldüm halimize benimde pek kalır yanım yok sadece çatlak olan yerlerde farklılıklar var benimkiler basenlerde toplandı :ehi: :ehi:
kendimi botoks yaptırmış gibi hissediyorum gerildikçe şişlikler inince nolcak onuda merak ediyorum :k06: :k06: :k06:

AyNi

Alıntı yapılan: almra - 17 Şubat , 2011, 20:58:10
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 17 Şubat , 2011, 20:40:42

ayşecik alemsin yani sayende baya güldüm halimize benimde pek kalır yanım yok sadece çatlak olan yerlerde farklılıklar var benimkiler basenlerde toplandı :ehi: :ehi:
kendimi botoks yaptırmış gibi hissediyorum gerildikçe şişlikler inince nolcak onuda merak ediyorum :k06: :k06: :k06:

:k06: :k06: bende doğumdan sonra göbeğim nasıl olacak diye merak ediyorum  :k06: :k06: sen kaç haftalık hamilesin canım?

ceylin eslem

ayşeciğim sana katılıyorum.kimse için bu acılara,sıkıntıya katlanılmaz.biz zevkle katlanıyoruz yeterki bebişimiz iyi sağlıklı olsun başka birşey istemiyoruz.
     yaa benim rahim açılmam başlıyor sanırım.bu sabahtan beri geçmeyen rahim batmaları-krampları yaşıyorum.sürekli hissediyorum.yürürken çok zorlanıyorum.sünnetlik çocuklar gibi yürüyorum hemde tutuna tutuna çok fena yaa.yatsam sağımdan soluma mümkünü yok dönemiyorum saplanıyor sancı,netten biraz araştırdım rahim açılmaya başlıyormuş ondan oluyomuş ,buda doğum yaklaşıyor demektir.ama seviniyorum yakınlaşıyor diye.ayşe seninle aynı gibiyiz bende 3 gün sonra 38.haftaya başlayacağım.

dilengisk

cnmm az kalmıs masallah bebek dgum kanalına girmeye basladıgında da belirtiler seninki gibi oluo bende acılma basladıgı anda su gelmişti akşama da dogurmustum zaten :)

AyNi

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 17 Şubat , 2011, 21:28:10
     ayşeciğim sana katılıyorum.kimse için bu acılara,sıkıntıya katlanılmaz.biz zevkle katlanıyoruz yeterki bebişimiz iyi sağlıklı olsun başka birşey istemiyoruz.
     yaa benim rahim açılmam başlıyor sanırım.bu sabahtan beri geçmeyen rahim batmaları-krampları yaşıyorum.sürekli hissediyorum.yürürken çok zorlanıyorum.sünnetlik çocuklar gibi yürüyorum hemde tutuna tutuna çok fena yaa.yatsam sağımdan soluma mümkünü yok dönemiyorum saplanıyor sancı,netten biraz araştırdım rahim açılmaya başlıyormuş ondan oluyomuş ,buda doğum yaklaşıyor demektir.ama seviniyorum yakınlaşıyor diye.ayşe seninle aynı gibiyiz bende 3 gün sonra 38.haftaya başlayacağım.

:k06: :k06: bende penguen gibi yürüyorum... bende arada sancı giriyor kasıklarıma ve alt tarafıma  :-\ ama sürekli değil... ayakta çok durduğum zaman oluyor ve geceleri yatarken... ama bazen daha sık oluyor bazen daha az.... NST de de sancı çıkmadı... bakalım ne zaman gelecek bizimkiler  :laughing7:

dilengisk

cnm nst ye fazla guvenme valla ben persembe gttim yoktu sancı mancı yne salı dgurdum

AyNi

Alıntı yapılan: chilek - 17 Şubat , 2011, 21:39:38
cnm nst ye fazla guvenme valla ben persembe gttim yoktu sancı mancı yne salı dgurdum

hmmm zaten tam NST ye bağlandığımda hiç sancım olmuyor  :k06: :k06: normalde arada giriyor...

dilengisk

ya bnm de oyleydi gece sancıdan kıvranıodum sabah nst de tık yok