Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 04 Şubat , 2011, 16:24:41
kızlar benim vajina ağrım bayağı arttı  :-\ bel ağrımda aynen arttı, göbeğimde arada çok sert oluyor ve sanki ağırlaşıyor... yarın doktora gideceğim ama sizce bu doğumun yaklaştığı habercisi olabilirmi??  :icon_scratch:

erken doğum riskin mi var???doktor yarın muayene edebilir alttan,açıklık var mı diye.
karnın aşağı indi mi peki??hakkında hayırlsısı olsun inş :amin: :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 04 Şubat , 2011, 16:35:54
kızlar benim vajina ağrım bayağı arttı  :-\ bel ağrımda aynen arttı, göbeğimde arada çok sert oluyor ve sanki ağırlaşıyor... yarın doktora gideceğim ama sizce bu doğumun yaklaştığı habercisi olabilirmi??  :icon_scratch:

erken doğum riskin mi var???doktor yarın muayene edebilir alttan,açıklık var mı diye.
karnın aşağı indi mi peki??hakkında hayırlsısı olsun inş :amin: :amin: :amin:

erken doğum riskim yoktu şimdiye kadar, sadece doktor bi kaç hafta erken gelebilir demişti... zaten yarından sonra erken doğum sayılmıyor, 36. haftaya başlayacağız inş. karnımın aşağıya inip inmediğinide anlamıyorum yaaa   :BangHead: :BangHead: karnım zaten daha çok aşağıda, bi kaç haftadır değişen bişey yok galiba...  ??? doktorum çatı muayenesi yapacağım dedi ama ne zaman demedi... belki yarın yapar  :dontknow:

sende de ağrı oluyormu??

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben bu belirtilerle erken doğum yapmıştım 1 hafta bel ağrısı kasık sancısı çektikten sonra meğersem doğum sancılarıymış  :sad1: Suyuna muhakkak baktır tatlım ben farkına varmadan amnion sıvım bitmişti  :sad1: Oğlan kuduruk olunca patlatmış keseyi..Normal ama yinede bu belirtiler korkma yani zaman yaklaşıyor olacak o kadar  :k06:

AyNi

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 04 Şubat , 2011, 16:44:50

Ben bu belirtilerle erken doğum yapmıştım 1 hafta bel ağrısı kasık sancısı çektikten sonra meğersem doğum sancılarıymış  :sad1: Suyuna muhakkak baktır tatlım ben farkına varmadan amnion sıvım bitmişti  :sad1: Oğlan kuduruk olunca patlatmış keseyi..Normal ama yinede bu belirtiler korkma yani zaman yaklaşıyor olacak o kadar  :k06:

geçen hafta suyun gayet iyi demişti, ama akıntımda çoğaldı bu günlerde... bakalım yarın ne diyecek... yaaa ben doğuma hazır değilim, daha çantamı bile hazırlamadım  :k06: bari bugün akşam hazırlayayım  :k06:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

benim de sızlıyo vajinam,bazen hafif bi ağrı oluyo ama önemsemiyorum.iki gün önce doktordaydık ve çok şükür allahıma herşey yolundaydı.her hafta gidicem artık onun için rahatım yani.bel ağrısı da oluyo hafiften.
sağlıkla kurtuluruz inş hepimiz. :amin: :amin: :amin: :amin:

beyz akıntı mı çoğaldı canım.doktoruna söylemeyi unutma bunu

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Benimde akıntımda artış olmuştu tuvalete gitme sayım artmıştı ve uyku düzenim sıfıra inmişti 1 hafta kabus gibiydi  :sad1: :sad1: :sad1: Anammm bir de baktık ki su mu kalmamış  :k06: Amannn canım benim amnion sıvı ölçümünü kağıda döktürt emi sende gör ultrason kağıdında cıkmıyor dr kendi bakıyor dökturmuyor yazıcıya

AyNi

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 04 Şubat , 2011, 16:49:33
benim de sızlıyo vajinam,bazen hafif bi ağrı oluyo ama önemsemiyorum.iki gün önce doktordaydık ve çok şükür allahıma herşey yolundaydı.her hafta gidicem artık onun için rahatım yani.bel ağrısı da oluyo hafiften.
sağlıkla kurtuluruz inş hepimiz. :amin: :amin: :amin: :amin:

beyz akıntı mı çoğaldı canım.doktoruna söylemeyi unutma bunu

bende her hafta gidiyorum artık... evet beyaz akıntım çoğaldı, sorayım o zaman yarın mutlaka... ayy inşallah daha vakti vardır bebeğimin, panik oldum.. belkide abartıyorumdur, bişey yoktur  :icon_pale: gerçi 14. şubatta doğsa süper olur  :k06: ama randevuylada gelmiyor ki bu bebişler  :k06: :k06:

canım dediğin gibi inşallah sağlıkla kurtuluruz  :amin: :amin:

AyNi

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 04 Şubat , 2011, 16:53:29
Benimde akıntımda artış olmuştu tuvalete gitme sayım artmıştı ve uyku düzenim sıfıra inmişti 1 hafta kabus gibiydi  :sad1: :sad1: :sad1: Anammm bir de baktık ki su mu kalmamış  :k06: Amannn canım benim amnion sıvı ölçümünü kağıda döktürt emi sende gör ultrason kağıdında cıkmıyor dr kendi bakıyor dökturmuyor yazıcıya

saol canım, yarın isteyeyim doktorumdan o zaman.. bide doktorum bebiş hareketliyse suyu var demektir dedi, hareketleri azalınca suyuda azalıyo demekmiş, sende azalmışmıydı hareketleri?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kısmen hareketlilik azalmıştı deli gibi oynardı Rüzgar çünkü artık çikolata ile oynatıyordum son gün..Sende tetikte ol güzellik  :icon_thumright: 36.haftama girdiğim gün doğum yapmıştım hey gidi günler ne de çabuk geçtiniz  :k06:

AyNi

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 04 Şubat , 2011, 17:02:59
Kısmen hareketlilik azalmıştı deli gibi oynardı Rüzgar çünkü artık çikolata ile oynatıyordum son gün..Sende tetikte ol güzellik  :icon_thumright: 36.haftama girdiğim gün doğum yapmıştım hey gidi günler ne de çabuk geçtiniz  :k06:

hayırlısı olsun inşallah... artık gerçekten kendimi piskolojik olarak hazırlamalıyım galiba... sanki daha çoook varmış gibi hissediyordum kendimi, ama iş ciddiye biniyor artık  ???

AyNi

iyi akşamlar kızlar, nasılsınız?? biz bugün doktora gittik, NST ye bağlandım, bi sorun yok dedi doktorum çok şükür... bebişim bir haftada 250 gr almış, bugün 2350 gr geldi  :nazar: sancıları ve akıntıyı sordum, normal dedi doktorum, vücudun doğuma hazırlanıyor dedi...  :-ooo :-ooo aksılık ya, NST de pek sancı çıkmadı  :BangHead:

doğum yaklaşık olarak  ne zaman olur dedim, her an hazırlıklı ol dedi  :-ooo :-ooo :-ooo

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayyyyy aye her an mı
hadi Allah kolaylık versin,bebişinede maşallah canım büyüsün kuzucuk
1 aydan az kaldı demi

AyNi

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 05 Şubat , 2011, 19:39:38
ayyyyy aye her an mı
hadi Allah kolaylık versin,bebişinede maşallah canım büyüsün kuzucuk
1 aydan az kaldı demi

aslında normalde tam bir ay var ama işte doktor o kadar bekleyeceğini düşünmüyorum dedi... az önce kayınvalidemleri aradık, onlarda panik oldu, hafta arası gelecekler memlekette inşallah  :k06:

belkide bebişim bizi şaşırtır zamanında gelir...  :k06: :k06: ben hala inanamıyorum heran gelebileceğine  :-ooo

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah hayırlı zamanda nasip etsin canım bide günün geçerse,kayınvalidengil bekle bekle sıkılır artık

AyNi

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 05 Şubat , 2011, 19:54:52
Allah hayırlı zamanda nasip etsin canım bide günün geçerse,kayınvalidengil bekle bekle sıkılır artık

evet sıkılabilirler ama yapacak bişey yok... bana kalsa daha geç gelebilirler ama eşim panik olduğu için, hemen gelsinler diyor.. hayırlısı olsn inşallah...

bi sorunumuz da benim kan grubum  :sad1: 0 - kan grubum var, allah korusun doğumda sorun olursa nasıl kan bulcaz, doktorla konuştuk, en az bi kişi ayarlayın dedi...