Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 29 Ocak , 2011, 11:55:53
Alıntı yapılan: chilek - 28 Ocak , 2011, 18:38:19
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 28 Ocak , 2011, 18:31:34
haklısın, hayırlısı bakalım... bi kaç hafta sonra belli olur zaten  :crybaby2: :crybaby2:
cnm sen hangi hastanede dgum yapacaksın ki neden almıolar kmseyi anlamadım valla

pendikte bir özel hastanede yapmayı düşünüyodum, ama bütün gece düşündüm, eşimle karar verdik, orada yapmicam... birazdan etrafımdaki diğer özel hastaneleri aricam, bakalım ne diyecekler...  :dontknow: ama bu seferde eşim sorun yapıyor, ben girmem sancı odasına, dayanamam filan diye  :k06: ama kaçışı yok, girecek, elimi tutacak, bana destek olacak...  :laughing7: yaşasın kötülük...  :muzz:

bence eşini fazla zorlama.benim hayalim bi gün hamile kalırsam eşim benimle doğuma girsin.bebeğimiz doğduğu zaman onun yüzünü göreyim sonra da bebeğimizle odadan çıksındı.ama eşim istemiyo.ölürüm ben orda diyo.allah (cc) korusun.yanımda olsun isterim tabi ama böyle söyleyince de yazık yani.kıyamam ben ona....

AyNi

doğumhaneye girmesini ona bıraktım, kesinlikle istemiyor onu zaten.. o konuda ısrar etmiyorum, belkide doğum anı bir erkek için gerçekten zor olabilir..

amaaaaaa sancı çekerken yanımda olabilir bence... sancılarımı hafifletebilir... hiçbişey yapmazsa elimi tutar  :laughing7: eşim sancı odasını bile istemiyor, zor olacak elbette ama sancı odası o kadar kötü değil bence, o kadarınada katlansın yani...  bide benim istanbulda zaten kimsem yok... sadece kayınvalidem ve eşim olacak yanımda...

dilengisk

cnm valla taviz verme gelsin tabi yanında sonucta sende sancı cekerken destege ihtiyac duıyacaksın elini tutacak seni avutacak masaj yapacak ... o sancıdan o kadar korkuo sen dogum yapacaksın ne olursa olsun oncelik sende kendinden cok seni dusunmesi gerekir bana kalırsa  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: chilek - 29 Ocak , 2011, 16:48:24
cnm valla taviz verme gelsin tabi yanında sonucta sende sancı cekerken destege ihtiyac duıyacaksın elini tutacak seni avutacak masaj yapacak ... o sancıdan o kadar korkuo sen dogum yapacaksın ne olursa olsun oncelik sende kendinden cok seni dusunmesi gerekir bana kalırsa  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
bencede eşlerimiz bu kadar bedel ödemeli
ben en çok o an yanımda olmasını isterim eşimin bide doğduktan sonra ilk kucağıma aldığım an :love9:

Balböceği

Benim esim yanimdaydi dogumda herseyim tanik oldu

iyide oldu ben ilk basta garipsemistim dedim bu cocuk ikimizin nasil dogdugunu gormesi lazim  :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlar yazdiklarinizi okudum, ve dogumum aklima geldi...
TAM 2 AY ONCE BUGUN sancilarim baslamisti bu saatlerde,
zaman oyle cabuk geciyor ki ... aksam 23'de basladi, 02:30da hastaneye gitmistik
gitgide artmisti sancilar ve sIklasmisti, 36+2'deydim..
o gece hastaneye aldilar, yarin dogum yaparsin dediler,
esimi eve yolladim uyusun, uykusunu alsin, uzun bi gun olucak diye
sabah geldi yanima.. bende bu arada sabaha kadar gitgide artan sancilari cekiyordum odamda..
Resmen volta atiyordum, basim dönmüstü, her sanci geldiginde deli gibi yürüyordum  :-\ :)
ve bu sancilar gece cekmeye basladim, taa ki ertesi gun saat 20'ye kadar ... hemen hemen 19 saat sürdü...
Kolay degil kizlar, ama an'inda yasadimi Zorda degil, cabuk geciyor, hersey bir anda olup bitiveriyor..
RABBIM BIR AVAZDA KURTARSIN HEPINIZIII  :amin:

ay simdi iki ay once bugune geri donesim var  :love7: gercekten geri yasamak istiyorum dogum yaptigim gunu
hayatimda unutamayacgim en muhtesem gunlerden biri  :love9:

dilengisk

bnm yne gaz sancılarım abarttı delirmek uzereyim  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayşenurcum ne güzel
inşallah benimde doğum yaptığım gün,hep hatırlamak isteyeceğim gibi olur

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 30 Ocak , 2011, 11:47:30
ayşenurcum ne güzel
inşallah benimde doğum yaptığım gün,hep hatırlamak isteyeceğim gibi olur

insallah aysegul, ne kadar acida ceksen her sey bi anda bitiyor
zaten bebegini kucagina verdikleri an'i tarif bile edemem  :love7:
bebis agliyor kucagimda, ben ona sarilip  agliyorum , esimde bize sarilip agliyor  :love9: ;D

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay çok duygulandım şimdi  :crybaby2: gözümden aktı yaşlar  :love9: :love7: :love8:
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım

dilengisk

allahım her isteyene nasip etsin inşallah umarım benmki de hatırlamak ve geri donmek isteyecegim bi hikaye olur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 30 Ocak , 2011, 12:12:09
ay çok duygulandım şimdi  :crybaby2: gözümden aktı yaşlar  :love9: :love7: :love8:
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım

Aysegulcum gercekten Mûkemmel bir an  :love9:
hadi iyi dusunun bakalim, goreceksiniz hersey cok guzel olucak...
Aci cekerek Mutlu olmak diye buna diyorlar heralde...
bi yandan bebegini alicaksin diye seviniyorsun, bi yandan sanci geldikce
etmedigin dua kalmiyor.. Ben ya sabirr, allahim guç ver ya rabbim kuvvet ver deyip duruyordum
hele ebe diyorya kafasi gorunuyo, saci gorunuyo, geldi geliyooo, esime tum kuvvetimle sarilmisim
o hadi az kaldi deyip duruyor, bi bakiyor bbegimiz gelmis askim kafasi disarda diye aglamaya basliyo
benimle birlikte oda ikiniyordu  :toothy10: :toothy10: ve  birden aglama sesiiiiii  :love9:
sanki biri maratonu kazaniyorsun heee  ;D ;D
ayyyyyyy ozledim yaaa o gunu  :) :)

dilengisk

valla bnm de gozlerim doldu hayatım bu kadar guzel anlatılır  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 30 Ocak , 2011, 12:27:51
valla bnm de gozlerim doldu hayatım bu kadar guzel anlatılır  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

dilekcim su an belkide doguma en yakin olan sensin,
moralini yuksek tutman sart, goreceksin hersey mukemmel olucak  :love9:
biraz da olsa heveslendirebildiysem ne mutlu bana  :-*

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yazdıkların çok iyi geldi canım gerçekten düşünüyoda insan,çekilen sancıların sonunda böyle bi mucize,inanılmaz bişey anne olmak