Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

dilengisk

bende de cok oluo allahtan henuz agrısızlar ma akasılma olunca semsert oluo karnım direk uyanıorum...

Balböceği

Alıntı yapılan: chilek - 14 Ocak , 2011, 23:24:42
bende de cok oluo allahtan henuz agrısızlar ma akasılma olunca semsert oluo karnım direk uyanıorum...
Ay dusunce bi tuaf oldum iste o kasilmalar 3 hafta devam etti en son canima tak

edip hastaneye gittigimde doktor 15 gun beklememin riski oldugu demisti

ama felaket kasiliyordu karnim tas gibi oluyor her 15 dk bir oluyor geceli gunduzlu  :icon_pale:

dilengisk

Alıntı yapılan: CatWoman - 14 Ocak , 2011, 23:27:46
Alıntı yapılan: chilek - 14 Ocak , 2011, 23:24:42
Ay dusunce bi tuaf oldum iste o kasilmalar 3 hafta devam etti en son canima tak

edip hastaneye gittigimde doktor 15 gun beklememin riski oldugu demisti

ama felaket kasiliyordu karnim tas gibi oluyor her 15 dk bir oluyor geceli gunduzlu  :icon_pale:

ayy yok bnm henuz zamanını tutacak kadar sık dgl gunduz arada farkediorum gece daha cok oluo ama bazen 1 saatte bir bazen 20 dakkada ama duzensiz

dilengisk

ben zaten aman dayanamıcam 36 dan snra dogar insallah dioudm ama bebegim kilo almamıs o yuzden dogurmam insallah bu 2 hafta bitmeden en azından 3300 falan olsa  :amin: :amin: :amin: :amin:

ceneler de kapanır hem

Balböceği

Gunu gelsin ondan sonra dogsun iskenderim pasamiz  :binkybaby:

Ne bicim insanlar kilosunadami laf ediyorlar :-\  yav ultrasyon bir kucuk diyor bir buyuk

tutmuyorki. gulfer de hep kucuk kucuk diye dert etti MasALLAH normal kiloda dogdu

dilengisk

insanları anlamak cok zor kendileri cok biliomus gibi bi ton laf ediolar soyleyemiosun sen kendine bi bak diye. ammmannn bnm oglum saglıklı olsun da kilosu falan umrumda degil :love9: :love9:

birgül87

Uploaded with ImageShack.us

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

dilengisk

ayy kızlar cok fena korku bastı beni her an dogurcakmısım gibi tetikte bekliorum valla :honk: :honk:

birgül87

normal tetikte beklemen chilekcim son haftalardasın ve 40 haftanın içinde olan dogum sayısı çok az bizim veletler beklemiyorlar malesef rabbim yardımcın olsun canım bi solukta kurtul inşallah bizede dua et olurmu  :amin: gunler yaklaştıkça fenalaşıyorum bende ne yapsam diye of allahım yaaaaaaaaaaaa :icon_scratch:

dilengisk

valla doguma gitmeden listenin cıktısını alıp herkese dua etmeyi dusunuyorum safakcılar listemizi, allah herkesi bi avazda kurtarsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: chilek - 16 Ocak , 2011, 15:05:33
valla doguma gitmeden listenin cıktısını alıp herkese dua etmeyi dusunuyorum safakcılar listemizi, allah herkesi bi avazda kurtarsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

güzel düşünce chilek iyi olur aslında bizleri unutma o an dua et.allah (cc) hayırlısıyla hepimize bi avazda doğurmayı nasip etsin inş. :amin: :amin: :amin:

bugün bi iki kez de benim başıma geldi sancı olayı.karnım taş gibi oldu.doğum anında böyle mi oluyo ki ???

dilengisk

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 21 Ocak , 2011, 00:32:23
Alıntı yapılan: chilek - 16 Ocak , 2011, 15:05:33

güzel düşünce chilek iyi olur aslında bizleri unutma o an dua et.allah (cc) hayırlısıyla hepimize bi avazda doğurmayı nasip etsin inş. :amin: :amin: :amin:

bugün bi iki kez de benim başıma geldi sancı olayı.karnım taş gibi oldu.doğum anında böyle mi oluyo ki ???

cnm amin allah herkesi kurtarsın kolaylıkla doguralım inş hepimiz. dgum sırasında nasıl oluo bilmem ama bu agrısız kasılmalar rahmin acılmasını ve doguma hazırlanmasını saglıomus, dogum sancısı bu hissedilenlerden farklıymıs belden geliomus agrı herkes o sekilde anlatıo ama :dontknow:

benim de bugun garip sancılarım var allah sonunu hayretsin kasıklarıma vuran bi agrı ama belim de agrıo

ya 3 gun beklesin oglum sekerlerimiz pzt teslim edilecek :toothy10: :toothy10: :toothy10:

birgül87

benmde yalancı sancılarım basladı artıkın ne olur bılmıyorum prensesım sabırsızlanıyomu nedır  persmbe doktora gıdıcez nasıbse bakalım ne dıyecek

dilengisk

valla yalancısı boyleyse ben gerceginden korkmaya basladımmm :honk: :honk: :honk: :honk: