Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Balböceği

birgül87

hayırlısıyla gelse bir an önce rabbim herkeze yardım etsin  :amin:

Uploaded with ImageShack.us

pırıl

heyecan heyecan heyecan :love9:
yavrumu kollarımda hayal ettikçe gözlerim doluyo,allahım herkese sağlıklı bir şekilde nasip etsin.
bebeğime bana ve babasına bağışlasın :amin:

dilengisk

Alıntı yapılan: pırıl - 12 Ocak , 2011, 21:54:48
heyecan heyecan heyecan :love9:
yavrumu kollarımda hayal ettikçe gözlerim doluyo,allahım herkese sağlıklı bir şekilde nasip etsin.
bebeğime bana ve babasına bağışlasın :amin:

amin pırılcım amiiinnnn

bizde de heyecan hat safhada her aradıgımda annem titrek bi sesle acıo dedim anne dur sabret daha 20 kusur gunumuz var ama o beni erken dogurmus diye hep panik seklinde beklio:D

AyNi

bende kayınvalideme sinir oldum  :BangHead: şubatın 20sinde gelecekler benim yanıma, bende bugün isterseniz biraz daha erken gelin, bebişin işi belli olmaz, erken de gelebilir dedim.... 'yok yok zamanında doğsun, bide çocuk erken doğmuş demesinler' diyo  :BangHead: :BangHead: böyle bir saçmalık olabilirmi?? sanki ben seçiyorum erken mi geç mi doğacağını, ki ben millet ne der lafından çoook nefret ederim  :cussing: :cussing: :cussing:

dilengisk

ya işte cehalet baska bişi deli ederler adamı

benim oglusum bu gectigimiz 2 hafta neden bilmem ama kilo almamıs:( zaten moralim cok ama cok bozuldu esim de gitmiş annesine yetiştirmiş, beni aradı ooo sen simdiden bakamıosun bu cocuga nolcak senle halimiz demezmi???? olurmusun oldururmusun

bende dayanamadım size hizmet etmekten ben de kilo alamamısım e ben alamayınca bebek de almıo... 2 hafta once yılbasında bana geldiniz tum işler bana kaldı, pzt oglun cok onemliyiş gibi ameliyat oldu gereksiz yere 10 senedir bekliodu da benim dogumumu 4 hafta kalayı mı buldu dedim esime hemen yetiştirmiş sana kaldı bak tum suc, goruomusun demiş kavga ettik durdukyere  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

kaç gündür uyumakta zorlanıyorum.şimdiden başladı uykusuzluk galiba.
doğum korkusu bi yandan.nasıl olacak falan derken.
uyuyamıyoruuuuuuum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 14 Ocak , 2011, 12:53:29
uyuyamıyoruuuuuuum
KIZLAR HEPİNİZİ ALLAH Bİ AVUZDA KURTARMAYI NASİP ETSİN HAYIRLI DOĞUMLAR OLUR İNŞ HEPİNİZE

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

AyNi

Alıntı yapılan: chilek - 14 Ocak , 2011, 11:12:46
ya işte cehalet baska bişi deli ederler adamı

benim oglusum bu gectigimiz 2 hafta neden bilmem ama kilo almamıs:( zaten moralim cok ama cok bozuldu esim de gitmiş annesine yetiştirmiş, beni aradı ooo sen simdiden bakamıosun bu cocuga nolcak senle halimiz demezmi???? olurmusun oldururmusun

bende dayanamadım size hizmet etmekten ben de kilo alamamısım e ben alamayınca bebek de almıo... 2 hafta once yılbasında bana geldiniz tum işler bana kaldı, pzt oglun cok onemliyiş gibi ameliyat oldu gereksiz yere 10 senedir bekliodu da benim dogumumu 4 hafta kalayı mı buldu dedim esime hemen yetiştirmiş sana kaldı bak tum suc, goruomusun demiş kavga ettik durdukyere  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

cahillikden başka bişey değil gerçekten... moralini bozma canım... doktor herşey normal dedikten sonra bence kimseyi dinleme.. banada çok zayıf, anca iki bucuk kilo doğar, kesin erken doğar filan diyorlar.... öyle olmuş olsa bide sağlıklı olduktan sonra bence sorun yok, ama benim kızım eminim hepsini utandıracak  :k06:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ - 14 Ocak , 2011, 12:55:39
uyuyamıyoruuuuuuum
KIZLAR HEPİNİZİ ALLAH Bİ AVUZDA KURTARMAYI NASİP ETSİN HAYIRLI DOĞUMLAR OLUR İNŞ HEPİNİZE

amin inş.hamileler bi avazda doğursun.hamile kalmak isteyenler de en kısa zamanda hamile kalsın inş. :amin: :amin: :amin:

AyNi

uyuyamıyoruuuuuuum

bende geceler zor uyuyorum ve çok uyanıyorum  :sad1: onun için öğlenleride artık uyuyorum ve çoook iyi oluyor... iki saat bebekler gibi uyuyorum  :k06: :k06:   :love7: :love7:

bide arkadaşlar sizde çok rüya görüyomusunuz?? iki dakika uzansam rüya görüyorum... bugün bebeğimi emzirdiğimi gördüm, maşallah sütümde çok fazlaydı... hayırdır inşallah...

AyNi

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ - 14 Ocak , 2011, 12:55:39
uyuyamıyoruuuuuuum

teşekkürler canım, Allah razı olsun...  :flowers: :flowers: sende inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun...  :amin: :amin:

miray

BENİMDE BUARALAR KARNIM COK GERİLİYO KABURGALARIM AGRIYO
İYİCE AĞIRLAŞTIĞIMI HİSSEDİYORUM
GECELERİ DÖN DÖN UYUYAMIYORUM ARTIK
RABBİM HAYIRLISIYLA Bİ AVAZDA KURTARSIN TÜM HAMİŞLERİ 

dilengisk

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 14 Ocak , 2011, 21:03:52
BENİMDE BUARALAR KARNIM COK GERİLİYO KABURGALARIM AGRIYO
İYİCE AĞIRLAŞTIĞIMI HİSSEDİYORUM
GECELERİ DÖN DÖN UYUYAMIYORUM ARTIK
RABBİM HAYIRLISIYLA Bİ AVAZDA KURTARSIN TÜM HAMİŞLERİ 

cnm sen bide 35. haftadan snra gor gerilmeyi donmeyi cok fenaaaa kaburgalarım agzımdan cıkacak gibi oluo bide icerde gerinio bazen bnm haylazım amanın uzadıgımı hissediorum :nazar: :nazar:

Balböceği

Mesajlari okurken birden kendim aklima geldi sonlara dogru ilerledikce

gece uyuyamaz olmustum bide kramp girerdi yatamazdim  :icon_pale: :icon_pale: