Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

birgül87

Uploaded with ImageShack.us

AyNi

32. haftanın başında yani dün doktora gittik... kızım çok sağlıklı çok şükür, 1.800 gr olmuş  :nazar: doktor 'benim kızım gibi koca kafalı olacak' dedi  :k06: :k06: kafası azıcık büyükmüş kızımın... inşallah doğumu etkilemez  ??? aceba doğuma kadar normalleşirmi? gerçi babamızında kafası doğduğunda büyükmüş, ona çekmiş galiba  :laughing7: :laughing7:

bide kızlar NST ye ne zaman giriliyor?

HASRET!M S@N@

HaYaL83

28+2 nihayet azaldıkça heyecanlanıyorum mutlu oluyorum...hemencik geçsede kucağıma alsam hayırlısıyla sık tuvalete çıkmaya başladım ??? kızlar birde 2 aydır haftada 1 kilo alıyorum engel olamıyorum çok yiyen biri değilim ve bu duruma ister istemez üzülüyorum :honk:gerçi çok uzun yıllar bkledim hamile kalmak için ama bu durum beni korkutuyor önümde daha 10 hafta var ve ben şimdiden 14 kilo aldım :-oooneyapcam bilmiyorum takmasam desemde takıyorum..sonrasında verememek korkutuyooo
[

dilengisk

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 08 Ocak , 2011, 10:59:42
32. haftanın başında yani dün doktora gittik... kızım çok sağlıklı çok şükür, 1.800 gr olmuş  :nazar: doktor 'benim kızım gibi koca kafalı olacak' dedi  :k06: :k06: kafası azıcık büyükmüş kızımın... inşallah doğumu etkilemez  ??? aceba doğuma kadar normalleşirmi? gerçi babamızında kafası doğduğunda büyükmüş, ona çekmiş galiba  :laughing7: :laughing7:

bide kızlar NST ye ne zaman giriliyor?

cnm nst ye eger herhangi bir sancı veya sıkıntın yoksa ki inşallah olmasın 34. haftadan itibaren giriliyor. benim 32 haftada sancım ve kasılmam olmustu o yuzden almıstı dr nst ye ama allahtan bişi cıkmamıstı:D

saglıkla kucagına al inşallah :amin: :amin:

pırıl

kızlar ben çok heyecanlanıyorum korkuyorum 7.ayımız bitiyo,hele geçen hastanede doğum haneye girdim,o doğum masasını falan görünce :y25:
içim bir tuhaf oldu,allah hepimizi bir nefeste kurtarsın.ben normal doğum istiyorum
günler yaklaştıkça böyle bir garip duygu karmaşası yaşıyorum

dilengisk

Alıntı yapılan: HaYaL83 - 08 Ocak , 2011, 12:21:54
28+2 nihayet azaldıkça heyecanlanıyorum mutlu oluyorum...hemencik geçsede kucağıma alsam hayırlısıyla sık tuvalete çıkmaya başladım ??? kızlar birde 2 aydır haftada 1 kilo alıyorum engel olamıyorum çok yiyen biri değilim ve bu duruma ister istemez üzülüyorum :honk:gerçi çok uzun yıllar bkledim hamile kalmak için ama bu durum beni korkutuyor önümde daha 10 hafta var ve ben şimdiden 14 kilo aldım :-oooneyapcam bilmiyorum takmasam desemde takıyorum..sonrasında verememek korkutuyooo

cnm takmicam dense de takılıo biliorum ama bebegine yarıcak bunların hepsi oyle dusun bir de son haftalarda insanın istahı kapanıo ben zorlasam da 2 ogunden fazla yiyemiorum yer kalmadı sanırım:D ve 5 haftadır da kilo almıorum ki bebeim alıo cok sukur benden yiyo anlayacagın doktora sordum son haftalar oyle olur kilo alımı durur dedi o yuzden sole dusun 3 hafta kadar daha alırsın o da max 2 kilo olsun ki imkansız eee işte 15-16 kiloyla hamileligi tamamlamak bence super:D :icon_thumright: :icon_thumright:

dilengisk

Alıntı yapılan: pırıl - 08 Ocak , 2011, 12:37:52
kızlar ben çok heyecanlanıyorum korkuyorum 7.ayımız bitiyo,hele geçen hastanede doğum haneye girdim,o doğum masasını falan görünce :y25:
içim bir tuhaf oldu,allah hepimizi bir nefeste kurtarsın.ben normal doğum istiyorum
günler yaklaştıkça böyle bir garip duygu karmaşası yaşıyorum

allah hepimizi bi avazda kurtarsın cnm

ben her gece ruyamda doguruorum sabah bi kalkıorum kan ter icindeyim gecen gece esim uyandırdı dilek kalk dogurmicam diye bagırıosun :D geri donus varmıs gibi

sanırım bu buyuklerin falan anlattıkları bizleri bu kadar etkilio yurt dısında dogum o kadar basit ki dr degil ebeler girio ve odalarında yaptırıolar dogumhanede falan dgl.

pırıl

ben panikte oluyorum hemde çok fazlaca,acı eşiğimde düşük artık hastaneyi birbirine katarım cırlamaktan :k06:
bebişlerimiz sağlıklı gelsinde,acılar unutulur :amin:

dilengisk

amiiin inşallah cnm hayırlısıyla alalım kucaklarımıza  :amin: :amin: :amin:

HaYaL83

[

AyNi

merhaba kızlar, hastane çantanızı hazırladınızmı?? yada ne zaman hazırlayacaksınız??  :icon_scratch: ben hala eksiklerim var yaaa  :(

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

benimde eksiklerim var.özellikle de kendim için.hastaneden hastaneye farkediyor bi de koyacaklarımız.
kaç gündür pijama takımı bakıyorum ama bi türlü beğenemiyorum.en kısa zamanda hazırlasak iyi olacak.içim biraz da olsa rahatlardı çantamız hazır olsa

AyNi

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 11 Ocak , 2011, 17:56:01
benimde eksiklerim var.özellikle de kendim için.hastaneden hastaneye farkediyor bi de koyacaklarımız.
kaç gündür pijama takımı bakıyorum ama bi türlü beğenemiyorum.en kısa zamanda hazırlasak iyi olacak.içim biraz da olsa rahatlardı çantamız hazır olsa

ayy aynı sorun bendede var, ne gecelik nede pijama beğeniyorum... ama artık almak zorundayım... mağaza mağaza gezip arayamam... 2 hafta sonra tekrar randevum var zaten, o zaman ebelere sorcam neler gerekiyor diye...

bebişim için herşey hazır sayılır, sadece kıyafetlerini yıkayıp ütülemedim...  :sad1:

birgül87

Uploaded with ImageShack.us