Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

dilengisk

aman aman masallah o zaman rabbim yardımcımız olsun hepimizin :amin:

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

az kalınca boylemi oluo;) ohh az kaldı kucagına almana yavrunu valla banim bayaa var ama bende her gun ha geldi ha gelecek panigindeyim neden bilmem boyle tedirginleşti hareketlerim falan...

eşime soyluorum gidecegimiz en uzak mesafe hastaneye yarım saatlik olsun yoksa gelmem diorum:D

**Gül**

Chilekcigim bilmiyorum herkeste ayni mi oluyor ama bende boyle oldu. Nasil olacak nasil bitecek ne zaman gelecek tedirginligi var. Tamam bir sekilde olacak ama bu sorularin cevabini bilmeden beklemek endiselendiriyor galiba  ::) ::)
Hadi senin de az kaldi insallah. Sen yine yarim saatten bahsediyorsun ben bazen alisverise ciktigimda bile tedirgin oluyorum  :k06: :k06:
Allahim kolayligini da verir elbet  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

eminim veriodur ama işte en buyuk korkum dısardayken baskaları varken falan suyumun gelmesi dusunsene alışveriş merkezindeyken falan cok utanırım gibi gelio bana o yuzden kapadım kendimi eve o da iyi degil biliorum ama havalar nasıl olsa soguk cıkıp hasta olmamayı da bahane edip oturuorum evde napiiim

ben panik bi kişiligim zaten amanıınnn :y25: :y25: :y25: :y25:

pırıl

bizimde 28 bitiyor,gün geçtikçe heyecan ve korku basıyor :y25:

AyNi

bizde yarın 32. haftamıza başlayacağız inşallah  :-ooo :-ooo bi kaç eksiğim var, onları önümüzdeki haftalarda halleder, sonra bende eve kilitlerim kendimi herhalde  :k06: :k06:

zaten şubatta kaynım gelecekmiş, şubatın sonu gibide doğum için kayınvalidem gelecek.. onlar için hazırlık filan derken gezmeye vakit bulamam galiba...

artık iş ciddiye biniyor, doğum yaklaşıyor... panik olmamaya çalışıyorum ama aklımdan da çıkmıyor  ???

Balböceği

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 06 Ocak , 2011, 21:49:50
bizde yarın 32. haftamıza başlayacağız inşallah  :-ooo :-ooo bi kaç eksiğim var, onları önümüzdeki haftalarda halleder, sonra bende eve kilitlerim kendimi herhalde  :k06: :k06:

zaten şubatta kaynım gelecekmiş, şubatın sonu gibide doğum için kayınvalidem gelecek.. onlar için hazırlık filan derken gezmeye vakit bulamam galiba...

artık iş ciddiye biniyor, doğum yaklaşıyor... panik olmamaya çalışıyorum ama aklımdan da çıkmıyor  ???
ALLAH kolaylik versin canim  :flowers: :flowers:

Ben hastanede sanci cekiyorum ama hala isin ciddiyetinde degildim
cok stres yapma kendini bende senin gibi yapilacaklari yapardim oncede
hatta hastanye gittgim gun evi barki dipten koseden temizlemistim
:k06: :k06: :k06:

AyNi

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 06 Ocak , 2011, 21:52:46

çok panik olmamaya çalışıyorum, ama bazen aklıma geliyor işte  :laughing7: sen düşük sancısı çekmiştin dimi canım? benzer sancılarmı??

Balböceği

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 06 Ocak , 2011, 21:55:47
Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 06 Ocak , 2011, 21:52:46

çok panik olmamaya çalışıyorum, ama bazen aklıma geliyor işte  :laughing7: sen düşük sancısı çekmiştin dimi canım? benzer sancılarmı??
Dogumdan once yani suni sanci vermedikleri zaman evt
hemen hemen ayniydi bi degisikligi su bu sancilar dakkada bir giriyordu dusukta
ise her daim devam ediyordu sancilar ama suni sanci bi baska  :ehi: :ehi:

AyNi

suni sancı çok zor diyorlar gerçekten... inşallah normal doğurabilirim rabbimin izniyle... ilk olunca insan heyecanlanıyor tabi, nasıl olacak filan :D bakalım sağlıkla doğsun inşallah bebişim...

Balböceği

Korkma ALLAHIN izniyle kolaycacik dogum yapacaksin  :amin:

AyNi

miray

30+5 olduk bugün itibariyle
buaralar bacaklarım agrıyo uyuşuyo  :sad1:
süt içiyorum peynir falanda yiyorum ama  :dontknow:
benim 2.5 yasında kızımda var onlada ilgilenmek zorundayım
cok zor geciyor hamileliğim
şimdiki aklım olsaydı kesinlikle bu kadar erken düşünmezdim ikinciyi
ama az kaldı cok sükür
hayırlısıyla bi dogursaydım  :icon_pale: