Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

birgül87

Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 +             (Neler Yaşıyorsunuz?)

neler yaşamıyorum ki.....
uyku problemim var kaliteli uyku uyuyamıyorum kasıklarım sürekli agrıyor midem de yanıyor en çok zevk aldıgım şey bebeğimin hareketleri.... bu sıkıntılar dışında sürekli temizlik yapasım var her yer pis gibi geliyor yapıyorum yapıyorum pis sanki sonra birde yusufum var eşimde cabası tam oturucam dinlenicem anne suuuuuuuuuuuuuuuu anne mamaaaaaaaaaaaa  sonra yemek sonra bulaşık v.s sıkıntı üstune sıkıntı ha gocunmuyorum yanlış anlamayın sadece dertleşiyorum....... herşeye ragmen yavrularımın saglıgı ve ferahı eşimin saglıgı rahatlığı en önemliside aile içi mutlulugumuzun sürmesi(allah bozmasın :amin: ) bunlar beni teselli ediyor bir an önce yavruma kavuşasım var açıkçası gunler geçtikçe daha bi heves heycan kaplıyor içimi ...
çok anlattım :)

Uploaded with ImageShack.us

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

2 gün önce siyah bi akıntım oldu.allah korusun nişan geldi zannettim.doktora gittik,bebek haftasıyla uyumlu, erken doğum olabilir bu haftadan sonra olursa dedi.öncesinde olsaydı düşük olurdu dedi.idrar ve kan tahlili istedi.idrarda enfeksiyon var dedi.antibiyotik verdi.

daha 84gün var ama ne bileyim ben şimdiden bi tuhafım yaaa.hakkımızda hayırlısı olsun inş.

SiRiNe

Birgulcum canim seninde az kalmis doguma Allah bir avazda kurtarsin  :amin:

Bendede ayni sikayetler olurdu özellikle su temizlik olayi,devamli  temizlik yapardim heryer kirli gelirdi

esyalarin yerlerini degistirirdim , dogumdan sonra duzelir.

Ece bendede oluyordu o siyahimsi kahverengi akintilar, özellikle cok fazla ayakta durdugumda, o akintiyla birlikte kasiklarima agri giriyordu adet sancisi gibi.

dinlenince geciyordu sende kendini yorma bol dinlen arkadasim

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 16 Aralık , 2010, 01:55:36
Birgulcum canim seninde az kalmis doguma Allah bir avazda kurtarsin  :amin:

Bendede ayni sikayetler olurdu özellikle su temizlik olayi,devamli  temizlik yapardim heryer kirli gelirdi

esyalarin yerlerini degistirirdim , dogumdan sonra duzelir.

Ece bendede oluyordu o siyahimsi kahverengi akintilar, özellikle cok fazla ayakta durdugumda, o akintiyla birlikte kasiklarima agri giriyordu adet sancisi gibi.

dinlenince geciyordu sende kendini yorma bol dinlen arkadasim

ben fazla bi iş yapmıyorum zaten,eşim yapıyo herşeyi :nazar: :nazar: :nazar:
doktor idrarda iltihap var dedi antibiyotik verdi.antibiyotik bu bebeğe zararı olmaz mı dedim.erken doğumların çoğu idrar yolunda enfeksiyon olunca olur dedi.kendi doktorum değildi,yarın kendi doktoruma giderim galiba.korkuyorum yani antibiyotik bu sonuçta.hayırlısı olsun inş.tşk ederim

SiRiNe

Evet antibiyotigin temizlemesi lazim enfeksiyonu.

Bebege zarar veren antibiyotik degildir aslinda temizlenmeyen enfeksiyondur doktorunun dedigi gibi

tehlikeli olan enfeksiyon, bende bir kac kez hamileyken cesitli enfeksiyonlardan dolayi, antibiyotik kullandim.

Doktorun kadin dogum uzmani ise zarar vermeyen ilac yazar.

Insaallah duzelir

dirim

ecesu geçmiş olsun canım
bebeğe zarar vermeyen antibiyotik vermiştir doktor
ama sen kendi doktoruna da sor tabi

ikizannesi bende ayakta çok durduğumda kasıklarım sızlıyor
üşütmüş gibi,değişik bi ağrı
hareketlerimiz iyice kısıtlandı ya
bu son haftalar ani bi hareket doğumu hızlandıracakmış gibi geliyor  :y25:

AyNi

aaaa bu hafta bizde "doğumu yaklaşanlar" dan olduk  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ben hala inanamıyorum doğumumun yaklaştığına  :k06: :k06:

benimde uzun süre ayakta durduğum zaman kasıklarımda ağrı oluyor ve akşamları yattığım zaman belim çook ağrıyor  :-\

Balböceği

Bizde 37. haftaya girdik  :basardim: :basardim: :basardim:

ic bacak agrisi ve pelvik bolgemdeki agri bayagi bi tavan yapti  :-\

hiragulka

33 haftalik hamileyim ve benim hormonlar aldi basini gidiyor :cildir: kimi zaman cok mutluyum kimi zaman tam tersi aglayip sizliyorum insallah en kisa zamanda rabbim hepimizi kolay bir dogumla kurtarir:D

dilengisk

bende 33+ dayım ve kasılmalar agrılar bide bole garip bi korkuyla yasıyorum. erken dogacakmıs gibi bi his gelio surekli içime her an tetikteyim

accık karnım agrısa hemen wc ye gidip kontrol gece 8 10 kere uyanıp karnımı kntrol

garip oldum ben yaaa

Balböceği

Alıntı yapılan: hiragulka - 18 Aralık , 2010, 04:02:34
33 haftalik hamileyim ve benim hormonlar aldi basini gidiyor :cildir: kimi zaman cok mutluyum kimi zaman tam tersi aglayip sizliyorum insallah en kisa zamanda rabbim hepimizi kolay bir dogumla kurtarir:D

ah bu hormonlar yokmu hep onlarin yuzunden oluyor  :k06: :k06:

Hayirli dogumlar..  :flowers:

dilengisk

ben deli gibi eşime duskun hale geldim evden gtmesin hep yanımda olsun istiorum adama nefes aldırmıcam nerdeyse hastayım işe gidemicem dio seviniorum :D

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

doğumu yaklaşan ben çok heyecanlıyımmm  :hieyt: :hieyt:
şafak 7  :basardim:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dilengisk

ayy gulsah valla ne az kaldı cok sukur bu gunlere allah kolaylıklar versin  :amin: :amin: :amin:

heyecandan uyuyamam ben o gunler yaklaştıkca  sen nasılsın?

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

valla cnm sezeryan olucağım için uyuyabiliyorum  :k06: :k06:
ama normal doğum olsaydı biraz panik olurdum açıkçası  :-ooo

heyecan çoook tatlı bi heyecan var  :angel12:

hayal falan kuruyorum. haftaya bugün kucağımda olcak mı, emzirebilecek miyim falan gibisinden :love7:/size]
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: