Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

35+5
Uykular Haram artik...  :-[ bundan sonrada uzun bir süre misil misil uyuyamicam sanirim ;)
bebis alistirma yaptiriyor sagolsun  :opucuk:

βαlκιz

ayşeenur nasılsın
bende seni sorcaktım kızlara göremedim 2 gündür
merak ettim  valla bi dogur hem sen hem biz rahatlıycaz :ehi: aklım kalıyo sende :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: balkızZz - 26 Kasım , 2010, 12:30:38
ayşeenur nasılsın
bende seni sorcaktım kızlara göremedim 2 gündür
merak ettim  valla bi dogur hem sen hem biz rahatlıycaz :ehi: aklım kalıyo sende :flowers:

Gülsahcim iyim cok sükür iki gündür sancilarim hafifledi  :amin:
yoksa firtina önce sessizlik mi  :-ooo :ehi: :ehi:
vallah ya bi kurtulsaydim canim ya hayirlisiyla su günleri doldurupta ..

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

esra26

**Gül**

33+1 deyiz bugun
Yasadiklarim
hergecen gun buyuyen karnima halen gozum alisamadi  ::) ::)
O dogum cizgisi dedikleri sey iyice belirginlesti (tek  tesellim sonradan gececegi)
Halen tek bir  catlak yok sukur  :basardim: :basardim: :basardim:
8.5 kiloyla devam ediyorum. su gunlerde kilo alimim durdu nedense  :dontknow: :dontknow:
Oglumun hareketleri iyice siddetlendi bazen canimi yakiyor  :-\ (ama onlari hissetmenin mutlulugu bambaska)
Kasilmalar baslamadi henuz sadece arada karnimin alt tarafinda hafif agrilar ki yoruldugumda yanlis oturup yattigimda siddetleniyor
Gece uyumalar zorlasti  :-\ :-\ bazen 1-1.5 saat yaatak icinde donuyorum.
Sabahlari kalkmak icin bir vince ihtiyac duydugumu hissediyorum  :k06: :k06: :k06:
Ani kalkislarda kisa sureli bas donmeleri oluyor.
Bulanti ve kusma hala yakami birakmadi az da olsa devam ediyor  :-\
En buyuk derdim ellerim  :sad1: yanlardan hafif sislik uyusukluk el bilek ve kollarda siddetli agrilar var Bir turlu gecmediler  :y25: :y25:
Dogum yaklastikca hazirliklara basladim
Hazirliklara baslarkende dogum korkusuna sardim.  :-[

Oooo ne cok sey yasiyormusum  :k06: bende birkac sey yazayim dedim ama liste uzadi  :D Neyse bizim yasadiklarimiz bunlar simdilik
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

birgül87

Uploaded with ImageShack.us

duygusu

kızlar 34. haftamdayım bende geceleri sıklıkla wc ye kalkıyorum.Geçen hafta doktora gittim idrar testi yaptırdım idrarımda bakteri bulundu antibiyotik kullanıcam çok korkuyorum bebeğime bir sey olurmu diğe :'( 2 ay öncede cok ağır grip atlatmıştım antibiyotik kullanmak zorunda kalmıstım umarım bebeğim sağlıklı olurrr. Ellerimde ayaklarımda da şişme var sürekli uykum geliyo cok yorgun hissediyorum kendimi :(

Balböceği

Alıntı yapılan: duygusu - 02 Aralık , 2010, 21:07:19
kızlar 34. haftamdayım bende geceleri sıklıkla wc ye kalkıyorum.Geçen hafta doktora gittim idrar testi yaptırdım idrarımda bakteri bulundu antibiyotik kullanıcam çok korkuyorum bebeğime bir sey olurmu diğe :'( 2 ay öncede cok ağır grip atlatmıştım antibiyotik kullanmak zorunda kalmıstım umarım bebeğim sağlıklı olurrr. Ellerimde ayaklarımda da şişme var sürekli uykum geliyo cok yorgun hissediyorum kendimi :(
Gecmis olsun canim Korkma bisi olmaz bebegine  :flowers:
Bende bu haftalarda asiri derecede wcye gidiyorum 33. haftada sismem oldu
sukur duzeldi simdi

masalım

DUYGUSU BENDE 33HAFTALIKIM BENDE DE BAKTERİ ÇIKTI ANTİBİYOTİK VERDİ KULLANMAYA KORKUYOM AMA NAPALIM YA KULLANCAZ ARTIK.....

birgül87

kıyamam sana ben geçmiş olsun canım allah şifa versin kadın dogum doktoru yazdı ise ilacını bişicik olmaz inşallah yüreğini ferah tut

Uploaded with ImageShack.us

duygusu

cok saol cnm allah hepimize iyilik sağlık versin bebeklerimizi hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin :amin:

cunfer_u

selam kızlar  37. haftamızdayız.. uzun zamandır uyku problemi yaşıyorum. hele gece uykularım hiç yok desem yeridir. sık sık tuvalete çıkmalar... gece tam yattığım zamanlarda adet sancısı gibi belime kasıklarıma vuran ağrılar... allahtan uzun sürmüor...  abuk sabuk rüyalar... kaşıntı çıktı bide bunların üstüne.... inşallah geçer... bakalım haftaya  c.tesi kontrolüm var. kan-idrar tahlilim bide nst var.. bakalım doktorumuz ne dicek... geçen salı günü gittiğimizde herşey yolunda demişti.. inşallah öyle devam ediyordur.. oğluşumu istiyorum beeeeeeennnn...  sabırsızlıkla bekliyorumm... göbüşüme bakmaktan kafayı yicemmm.. kıpırrdık oğlummm bnim :) :nazar: :nazar: :amin:

♥ღвüşяαღ♥

Geçmiş olsun duygucum...
Emin ol benm kadar kimse antibiyotik kullanmamıştr gebelikte..içini ferah tut.
Dr.un sana en uygun ilacı vermiştir :icon_thumright: