Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

SiRiNe

esincik ben uyanik olmak istemezdim sezeryanda ama senide korkutmak asla istemem guzel dusun olumlu dusun
herkezin farkli dogumu

inaniyorumki senin dogumunda farkli olacak ve guzel gececek insaaAllah

uyutulmayi yegeelrdim

korma bas dönmesi ve bayilma riski var ama illa olacak degil

ESİNCİK

Sağolun kızlar, doktorumla ve anestezi uzmanımla görüştük. Spinal yerine epidural sezeryan yapacak başağrısı riski bunda hemen hemen hiç yokmş. Yalnız bunda da uyuşma 15-20dakikada gerçekleşiyormuş. Doktorlarım beklemeyi kabul etti sağolsunlar. Stres olmamam lazım. Yoksa genele çevirirler.

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlar ben ne kadar dinlensemde Bebegim cok oynuyor yaa aklima takiliyor  :icon_scratch:
ama asiri derecede oynuyor, hiç uyumuyor artik sanki, hiç dinlenmiyor gibi, sekilden sekile giriyor karnim
her an  :-[ korkuyorum bazen, vallah o kadar zorluyorki sanki cikmak ister gibi bacaklarimi kapatip oturamiyorum  :icon_pale:
normal mi bu?

SiRiNe

normal canimm bendede oluyordu

heleki son haftalarda...

bebeginin haraketli olmasi cok iyi

o dinleniyordur annesi sen farkinda degilsindir sen uyurken mesela

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 13 Kasım , 2010, 16:50:33
normal canimm bendede oluyordu

heleki son haftalarda...

bebeginin haraketli olmasi cok iyi

o dinleniyordur annesi sen farkinda degilsindir sen uyurken mesela

yoo tabiki hareketli olmasi iyide, ama Gercekten "a$iri" hareketli duygucum  :icon_pale:
yok boyle bisey yani, yan'larimada yatamiyorum artik sadece sirt ustu, yoksa daha cok oynuyor
agritiyor kaburga kemiklerimi.. yani bide alt tarafi cok zorluyor demek istedigim  :icon_pale: nasi ldesem ki, cikcak gibi  :icon_pale:
istedigim kadar dinleniyim yatiyim ayni  :dontknow:

βαlκιz

canım artık sıgmıyor demek annesi uyurkende hareket ediyodur  :D :D
benimkilerde öyleydi yanlarıma uzatıyolardı ayaklarını gıdıklanıyodum yan yatamıyodum kıpır kıpır :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

aynen ben son haftalar hic uyuyamazdim

3 hafta daha dur ceyhun bebek  :binkybaby:  :aferin:

ben öyle derdim kesinlikle cikmayin tamammi derdim :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: balkızZz - 13 Kasım , 2010, 16:54:31
canım artık sıgmıyor demek annesi uyurkende hareket ediyodur  :D :D
benimkilerde öyleydi yanlarıma uzatıyolardı ayaklarını gıdıklanıyodum yan yatamıyodum kıpır kıpır :ehi: :ehi:

gulsahcim senin iki taneydide sigmiyorlardii benimkine noluyoo  :ehi: :ehi: :ehi:
ay harbii aksi olucak bu cocuk  :ehi: :ehi: :k06: :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 13 Kasım , 2010, 16:55:37
aynen ben son haftalar hic uyuyamazdim

3 hafta daha dur ceyhun bebek  :binkybaby:  :aferin:

ben öyle derdim kesinlikle cikmayin tamammi derdim :k06:

durursa catlar duygu ablasii olurmuu  :tongue3: :k06: :k06:
delii Oglann yoruyo benii yoruyoo, sigamadiii karnima,
anladik cikmak istiyosun oglum ama dr hanim dur dedi 2 hafta daha  :ehi: :ehi:

βαlκιz

belli ediyo orda durmıycanı  :ehi: çıkcam çıkcam çıkarın beni diyo içerde  :k06: :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: balkızZz - 13 Kasım , 2010, 16:59:50
belli ediyo orda durmıycanı  :ehi: çıkcam çıkcam çıkarın beni diyo içerde  :k06: :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hemde nasil belli ediyor  :laughing7: sipaaaam  :laughing7:
dogunca cok kök söktürür bu bana gülsah  :k06:
dogmadan böyleysee ohoo dogunca kimbilir ne oyunlar edecek bana bücür  :k06:

βαlκιz

Lă_Tăhzen!

valla canım rabbım hayırlı dogumlar nasıp etsın sana bayagı problemlı gectı sanırım hamılelıgın insallah dogduktan sonra rahat edersın uslu bır bebek olur :D 2.hamılelıgını bayagı bı ertelersin sen artık  :k06:

SiRiNe

kizlar cok kötuyumm ayyy  göz yaslarimi tutamiyorum  su an  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

amerikan programi var MTV de 16 and pgragnent diye  yani 16 sinda hamile

genc anne adayi anneleri gösteriyorlar

kiz cocugunu evlatlik vermeye karar vermis ailesi ile dogurduktan 2 gun sonra evlatlik olarak verdi baska bir aileye nasil agliyordu

offf nasil verebilir bir insan cocugunu okusa bile fakir olsa bile ben yapamazdim göz yaslarimi tutamiyorummmmmmmmmmmm :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: