Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 17 Şubat , 2010, 19:43:35
saka maka 19 kılocuk...ve her snaıye yıyorum suanda nescafe ve pasta yyorum kacıncı dılım dıye sormayın solemem :ehi: :ehi: :ehi:

bırı bu bogazı durdursun...bırsey degıl hem ben hem oglum tosun oldu :ehi: :ehi:

babamız tosun 1 tosun 2 dıye cagıracak :ehi: :ehi: :ehi:

yarasin canim amaan ben keskee kek mek yesemde alsam hadi yedim diyecem ben yemedigim halde aliyorummm  :y25:  bende 18 kg aldim tam insaallah yariyordur bebislerimize,  lopur lopur et olsun pasana insaallah  ;D  :cildir: 

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

ayseeeeeeeeeeeee yemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cokk iyi degilll pasta borekkkkk bak ben dikkat ediyorumm artik ben yemiyorum kimse yemesinnn hehehehe ;D ;D ;D

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: çakal sana yasak yaa :ehi: :ehi: bana ne ben yıyecem benım sekrım normal ama kılom degıl o ayrı hem ahtımız var bana dana cevırcen sen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :hungry: :hungry:

✿sweet_sweet✿

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: su dana olayini ikiye cikartiyorummm anlasilan tekide kesmeyecekk bizii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: soyle etli butlu bitane lazimmm :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

ayy sole kızarmıs donuyor falan mıs gıbı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

amma ac gozlu oldum heee benı canavarlastırıyorsun :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 17 Şubat , 2010, 21:09:10
ayy sole kızarmıs donuyor falan mıs gıbı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

amma ac gozlu oldum heee benı canavarlastırıyorsun :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kizarmis dana heaa donuyor birdeee  :hungry: ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

hahahahahahahahah  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gozumm dondu acliktann corba icmekten iki gundurr acimm..offfff kizarmiss birdeee... duyguucumm sende catallari hazirlamissin isvec danalari lezzetliyse sende bi cevirme yaparsin ortayaa, hicte fena olmazz.. :ehi: :ehi: :ehi:

forumdan atilmazsakk iyidirr ozelimizi actikk iyiceee :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: atamaz ulen kımse bızı forumdan  :ehi: :ehi: ne ozelı duygu sen ozel okumamıssın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

yokk kizz isvec danalari lezzetli degilll  ;D ;D ;D ;D su an turkiyede bir kebabcida olmak vardi  :toothy10:

мiŁenα.

2 duygu bır ben ortanıza gırıp ocak basına gecelım :ehi: :ehi: :ehi:

✿sweet_sweet✿

:toothy10: :toothy10: :toothy10: kebap mii offf offffff... :hungry: :hungry: :hungry: aysee ohhh en guzell yeri kaptin valla ocak basiniiii.. sende biliyon isini kim once davranirsa o otursunn ;D ;D ;D :ehi: :ehi:

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

ayy ben buna coookk gulerimm istee... dilek olayida nereden ciktiii yahuu koptum aysee yaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: