Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

6 aya kadar aksı bır sey olmazsa mesela arkadasa psık yapmıs ole bır durum olmazsa ıslak mendıl yok helede hassas popolu olursa hıc surmem....

sen sor ben dogruyu solerım:D ;D
damatlık eltım falanda gıydırdı arkadasımda sorun olmuyor bende gıydırcem onu ayırmam yanımdan :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

burcum

iyi bakalım giydir içinde kalmasın
sana yazıcam diye hatırladım o günleri vay be 7 ay geçti :k06: siz de doğurucaksınız ALLAH ın izniyle sizde sizden sonrakilere yardımcı olmaya çalışıcaksınız

мiŁenα.

ozman bana dsorcaklar bılgılıyım tecrubelıyım dıye ben akıl vercem :k06: :k06: dusunmesı bıle hos :k06: :ehi: :ehi:

Balböceği

oy anam o gunelrde gelirmiii kiz aysecikkk valla ben bu evden mecbur cikcammm
sonra gitcegim yerde net ayari falannn gorusmelerimiz imkansiz olcakkkkkk  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ama benim akil hep burda olcakkkk  ::)

мiŁenα.

yok eda cıkkkk sensız olmaz anacım .... :k06: :k06: bız ayarlarız sana net sen sıkma canını :laughing7:

Balböceği

he kiz ama benim tosunum saolsunnn yine hemen eve girer girmez ceker neti al findigim degerrr  :toothy10:

ama maalesef bu evden cikmam lazim besik koycak eyrim bile yokkk  :k06: :k06: :k06:

pınars

arkadaşlar tek kullanımlık lohusa kilotları satılıyor 4 lü paketler halinde ben onlardan aldım 2 paket. çamaşır çok çabuk kirleneceği için tek kullanımlık olması pratik olur sanırım. ben ondan da koydum çantama.  tavsiye ederim

мiŁenα.

pınars bakıcam cnaım her eyrde bulunmuyor bole seyelr sanırsam ya ılk kez dydum ???

Balböceği

мiŁenα.

ben baktım cıkan sa gebeykende rahat olur... bırde llohusa sutyenı baktım alcam bırde onden cıt cıtlıı alcam ..cunku bu emzırme sutyenı bezden vatkalı deıl ben rahat edemıyorum onla  :toothy10:

betüs26

PINARS CANIM NERDEN BULUCAZ O TEK KULLANIMLIK LOHUSA KİLOTLARINI AMA HİÇ DUYMADIM BEN  YANLIZ DÜN BİRİYLE GÖRÜŞTÜM EBE HEMŞİRE O DEDİKİ EMZİRME ATLETİ ALDIM DEDİ EMZİRME SÜDYENLERİNDEN ÇOK DAHA KULLANIŞLI AL MUTLAKA DEDİ AMA İNTERNETTEN ALMIŞ  O BEN İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ YAPMIYORUZ  ARAŞTIRICAM  ACABA MARKETLERDE FALAN MI OLUYO TEK KULLANIMLIK KİLOTLAR :icon_scratch:

Balböceği

emzirme sudyenleri gayett iyi cok sahane biseylerrr   :k06: :k06: :k06:

pınars

Alıntı yapılan: betüs26 - 16 Şubat , 2010, 23:54:46
PINARS CANIM NERDEN BULUCAZ O TEK KULLANIMLIK LOHUSA KİLOTLARINI AMA HİÇ DUYMADIM BEN  YANLIZ DÜN BİRİYLE GÖRÜŞTÜM EBE HEMŞİRE O DEDİKİ EMZİRME ATLETİ ALDIM DEDİ EMZİRME SÜDYENLERİNDEN ÇOK DAHA KULLANIŞLI AL MUTLAKA DEDİ AMA İNTERNETTEN ALMIŞ  O BEN İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ YAPMIYORUZ  ARAŞTIRICAM  ACABA MARKETLERDE FALAN MI OLUYO TEK KULLANIMLIK KİLOTLAR :icon_scratch:

tatlım ben ankarada yaşıyorum maxitoy- joker diye mağaza var bebek ve anne ihtiyaçlarını satan büyük bir mağaza ben oradan aldım. marketlerde olduğunu sanmıyorum belki büyük bebek mağazalarında falan bulabilirsin.

pınars

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 16 Şubat , 2010, 22:45:54
ben baktım cıkan sa gebeykende rahat olur... bırde llohusa sutyenı baktım alcam bırde onden cıt cıtlıı alcam ..cunku bu emzırme sutyenı bezden vatkalı deıl ben rahat edemıyorum onla  :toothy10:
tatlım ben de emzirme sütyeninin destekli olanlarından bulamadım normal olanlardan aldım. normalde ben de kullanamam ama hamilelikte göğüs o kadar büyüyor ki olmaması imkansız:)  denemeden karar verme bence.

betüs26

BEN ŞUAN ZATEN KULLANIYORUM EMZİRME SÜTYENİ ÇÜNKÜ DİĞERLERİ RAHATSIZ EDİYO BENİ AMA BU ATLETLER ÇOK DAHA ERAHATMIŞ TECRÜBELİ BİRİSİ SÖYLEDİ  O YÜZDEN  SÖYLEDİM