Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

benimde olmuştu canım mantar ayy çok kötüydü bende fitil kullanmıştım sarıydı benimki macmıror die bişeydi sanırım fitilden sonra benimde çok akıntım oluyodu sapsarı fitil geri geliyordu  :igrenc:

мiŁenα.

he yaaa anamm dun gece koydum bu saatte kadar 10 ıc camasırı degıstırmısımdır acayıp huy yaptı esım tedırgın oldu  normal olsunda bırsey olmamıstır degılmı ...ılac sanırsam gerı gelıyor bana uzunlamasına bır fıtıl verdı cok canım yandı zaten yaaa :igrenc:

:love9: :love7: :love9:

zelis

Aysecim cok gecmis olsun canim ,,,, :flowers:

cok sukur benim mantar gibi sikayetim yok , ama arada akinti oluyor , hele iki gundur krem kivaminda beyaz olmaya basladi , yarin kontrolum var sorcam doktora...

ben hamilelik boyunca gunluk ped kullaniyorum , boylelikle surekli ic camasiri degistirmek zorunda kalmiyorum...... ;)

мiŁenα.

bend bugun kodum gunluk ped normalde nefret edıyorum acayıp rahatsız oluyorum ama mecbur koydum bıktım ıc camasırı degısmekten

zelis

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 31 Ocak , 2010, 22:09:29
bend bugun kodum gunluk ped normalde nefret edıyorum acayıp rahatsız oluyorum ama mecbur koydum bıktım ıc camasırı degısmekten

bende ayni senin gibi nefret ediyordum , ve cok rahatsiz oluyordum ama hamilelikte akinti miktari biraz artinca mecbur kaldim ...  :-\

мiŁenα.

bende yaaa ne yapım hastalıgım gecene kadar koyarım sonra koymam ya degsıtırım ıc camasırı daha ıyı ;D ;D

BeBisLeRiM

Alıntı yapılan: zelis - 31 Ocak , 2010, 22:06:43
Aysecim cok gecmis olsun canim ,,,, :flowers:

cok sukur benim mantar gibi sikayetim yok , ama arada akinti oluyor , hele iki gundur krem kivaminda beyaz olmaya basladi , yarin kontrolum var sorcam doktora...

ben hamilelik boyunca gunluk ped kullaniyorum , boylelikle surekli ic camasiri degistirmek zorunda kalmiyorum...... ;)

korkma canim bi tehlikesi yoktur
fitil parca parca geri geliyor
bende mantar illetinden cok cektigim icin baya kullaniyorum hatta su an bile kullaniyorum

мiŁenα.

zararı olmasında dr kana karışmayanından vercem direk böbrege gidiyor ordan ıdararla atılıyor dedı :-\

allahım 59 gün kaldı çarçabuk geçsin :amin: :amin: saglıkla alım oglusumu kucagıma :nazar: :amin:

ırmak184

aysecim gecmiş olsun sendede yok yok yani  :'(  :'( mantar,migren az kaldı sabret  :opucuk:  :opucuk:

мiŁenα.

yaaa mıgren var o bebatta bu gecıcı daha vermesın rabbım absıma cok zormus yaaaa

мiŁenα.

HANIMLAR BUGÜN GĞNE GÜZEL BAŞALDIM OGLUSUM BENI UYANDIRMASIYLA :k06: :k06: :k06:

YA BIRSEY SORCAM BU ALT TARAFTAKI ACI AGRI GIBIS EY GECMIYORMU ???

mavişimmm

ayşecimmm bendede aynı sorunn varr.alt tarafta ağrım oluyoooo hafif hafif..gecmıyodaaa.dr a sordugumdaa rahim kasılmasıı dedii...cokk uzun süreli olursa haber ver dedi.cokk uzun sürmüyo ama ara ara oluyooo..

мiŁenα.

benım hep aıcyor ..agıyor bole degısık bırsey ıdrar yollarımı usutmustum ya ondan demıstı ama ılaclarımı ıctım bıttı daha enden agrıyor :dontknow:

mavişimmm

rabbim şifa versinn canımmm inşalalh en yakın zmandaa........