Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Ocak , 2010, 13:49:06
sağolun hanımlar :opucuk:

ya benım canım cıkolata cok ıstıyor canavar gıbı cıkolata yıyorum sankı hayatımda hıc cıkolata yemedım :k06: :k06: sonra surreklı yemek yeme ıstegı ve ısın en kotu tarafı ekmek yemıcem dıyorum ama bır oturmaya en asagıya yarım ekmek yıyorum :cildir: :cildir: :cildir: ve cok sıstım ama durduramıyorum kendımı :icon_pale: :icon_pale:

Ayşecim çikolata ne yazıkki çok kilo yapıyor bebek içinde çok iyi bişey değil çok canın istiyosa bitter çikolata ve sütlü tatlıları tercih et
bende çok tatlı yiyodum ama tadımlık yiyodum
son aylarındasın biraz frenlemeye çalış kendini insan son ayda şişiyo bide rahat hareket edemiyo

ben hamile değilim ama arada uğruyorum bu sayfaya  :k06: :k06:

мiŁenα.

demetcım cıkolata frenlemeye calısıyorum bazen olmuyor yıyorum acayıp sekılde.... :-ooo :-ooo yemek cok yıyorum ekmek ozellıkle...

bugun cok hastayım ya basım catlıyor mıgdem bulanıyor  :icon_pale: :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 27 Ocak , 2010, 11:16:05
demetcım cıkolata frenlemeye calısıyorum bazen olmuyor yıyorum acayıp sekılde.... :-ooo :-ooo yemek cok yıyorum ekmek ozellıkle...

bugun cok hastayım ya basım catlıyor mıgdem bulanıyor  :icon_pale: :icon_pale:

üşüttünmü acaba yada bişeye mi sıkıldın
dikkat et kendine canım

DER!N

Yine mi tuttu migrenin Allah c.c. acil şifalar versin yavrukuşum ya

Karanlık bir yerde uzan ve dinlen geçmese de hafifleyecektir.  :opucuk:

мiŁenα.

doğum yapim hemen tedaviye başlıcam miğrenin olmuyor böyle sınırlı olan ben 2 kat sınırlı oluyorum gergın oluyorum..uykuda uyuyamıyorum . :icon_pale: :icon_pale: allahım sıfamı versın dayanamıyorum bu halde bas agrısına :cildir:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 27 Ocak , 2010, 15:27:13
doğum yapim hemen tedaviye başlıcam miğrenin olmuyor böyle sınırlı olan ben 2 kat sınırlı oluyorum gergın oluyorum..uykuda uyuyamıyorum . :icon_pale: :icon_pale: allahım sıfamı versın dayanamıyorum bu halde bas agrısına :cildir:

ayse canim Allah acil sifalarr versinn agri kesicide cok alamiyorsundur simdi hamile oldugun icin, bendede bel fitigi var cok sancim var ama agri kesicide almak istemiyorum insaallah kisa zamanda rabbim sifa verir :amin:

AککORTįє

geçmiş olsun ayşecim ama sakin olmaya çalış sakin olmadıkça azan birşey bu ; Allah şifa versin  :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 27 Ocak , 2010, 16:32:23

ayse canim Allah acil sifalarr versinn agri kesicide cok alamiyorsundur simdi hamile oldugun icin, bendede bel fitigi var cok sancim var ama agri kesicide almak istemiyorum insaallah kisa zamanda rabbim sifa verir :amin:

canım bende de bel fıtığı var çok iyi bir şekilde dinlenmen ve kendine çok dikkat etmen lazım. ayrıca yattığın yerin sert olması gerekiyor. ağrı kesici bencede alma. dinlendiğin sürece geçmese dahi hafifleyecektir  :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 27 Ocak , 2010, 17:03:22
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 27 Ocak , 2010, 16:32:23

canım bende de bel fıtığı var çok iyi bir şekilde dinlenmen ve kendine çok dikkat etmen lazım. ayrıca yattığın yerin sert olması gerekiyor. ağrı kesici bencede alma. dinlendiğin sürece geçmese dahi hafifleyecektir  :opucuk:
[/quot

ilknur eveet canim cok zor gercekten, hele birde hamilelikle iyice aziyor bel fitigii, evet agri kesici  hic almiyorum bazen cok ihtiyacim oldugunda yarim aliyorum,dinlendigimde geciyor evet  bu yuzdende fazla haraket edemedim hamileligim boyunca agridan, hayirlisi olur insaallah, senin tosuncukk cok sirinn masaallah Allah nazarlardan korusunnn, bende benim kuzucuklari gorecegim koklayacagim gunu iple cekiyorummm,ara sira zaman bulursan foruma gir gelismeleri bizimle paylas insaallah

мiŁenα.

ancak gozumu actım bıraz oluyorum sandım agrıdan...acıle goturcektı esım ıstemedım...bır suru test yapcakalr sımdıı ayakta duramıyorum..bendede bel fıtıgı baslangıcı vardı ne alemde bımıyorum suuan :dontknow:

neyse hanımlar ben aytıcam yıne hepınızı optum

Balböceği

aysecim buyuk gecmis olsun rabbim acil sifalar versin tedaviyi ihmal etme tatlim...  :opucuk:

ırmak184

dikkat aysecim kendine bolbol dinlen biraz daha dayan bak az kaldı dogumdan sonra ayrıntılı gidersin doktora baslarsın tedaviye  :opucuk:  :opucuk:

zelis

aysecim cok gecmis olsun canim , dikkat et kendine , seni mutlu edecek seylerle vakit gecirmeye calis canim..... :flowers: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ŞEKERIM...BENDE  DEMIGREN VAR NE KADAR ZOR OLDUGUNU TAHMIN EDIYORUM RABBIM ŞİFA VERSIN INŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

amın kızlar bugun basım ıyı allaha sukur :amin:

kızlar kayınvalıdemı almaya gıttı esım bugun hastaneden cıkıyor :hello2: :hello2: eve gelcek sevındım cıkardıklarına bır seye uzuldum sadece oda sımdı gelenı gıdenı bıtmıcek :k06: :k06: :k06: