Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

KIZLAR BENIM ARKADASIM HAMILELIGINDE 30 KILO ALMISTI  :-ooo :-ooo :-ooo

BU KADAR KILOYLA TIPI BILE DEGISMISTI BEN BILE TANIYAMAMIŞTIM  :-ooo :-ooo :-ooo :cildir: :cildir:

DOGUMDAN SONRA VERDI KILOLARI ŞİMDİ AYNI KILODAYIZ 56 KILO :icon_thumright:

YANI KILOYA TAKMAYIN O KADAR ÇOK VERILIRDE ..AM NORMAL DOGUM İÇİN BIRAZ DIKKAT EDIN YETERLI

ırmak184

bende hızlı baslamıştım kilo almaya ama bu ay duruldum 17 kilo almıstım  :k06:  :k06: bu ay 1 kilo almışım :D  :D

mavişimmm

mavişimmm

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 22 Ocak , 2010, 17:08:21
çağla şikel hamılelıkde aldıgım kılolarımı cok sevdım demıs..hangı kılodan bahsedıyor anlamadım tıg gıbıydı hala ole :ehi: :ehi: :ehi:

ayşecim tam üstüne bastınn.bende onu düşünürek demiştimm ünlüler diyeee.gercekten nerde acaba aldıgı kilooo hala aynıııı.ne göbek varrr nede popo.anlamadımmm bennnn.....
boşverin kılzarrrr ilk önce bebek geliyooo.
hem yemeğin salçalısı kadının kalçalısı demişlerrrr. : :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

merhaba hanımlar...

bugün oğluma damatlıgını ve hastane cıkısını aldım corap vs...cok dadlular....

bugün kayınvalıdemı zıyarete gıttık..yogun bakıma kımseyı almıyorlar sadece televızyondan ızlıyorsun yarım saat ...esım cok ısrar ettı hemsıreye bır kısı gırsın 2 dk dedıler...esım sen gır dedı bende ıstedım gırdım..anam gırdım ama kayınvalıdem yatıor basladım aglamaya tabıkı oda agladı..ya ben zaten sulugozum yalandan kadınıda uzdum sonra konustuk bıraz torunlarını ozlemiş vs...canım sıkıldı yaa elımde olmadan uzdum :y25: :y25:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

canim haklisin tabi zor bir durumm.. ama oyle ortamlara girme fazla etkilenebilirsin esin girsinn.. zor bir durum insan merak ediyor ama istee seninde hamileligin baya ilerledi artikk uzulmemen gerekiyorr.. herseyin hayirlissii Allah saglik versin :amin:

мiŁenα.

ölede canım bende annemi merak ettim içeri girene kadar birşey yoktu başka hastaları görene kadar..sonra annemin canıda çok sıkılmış....

birde mahallede bir teyze var beyin felci geçirmmiş oda o katta yogun bakıma gıderken kapılar açık..gördüm kadını kapı gibi kadın ne hale düşmüş...çok kötü rabbim saglıktan etmesin... :amin: :amin:

eşim sonradan çok pişman oldu ama geç kaldı...kolidordakiler bana bakıyor karnım burnumda aglıyorum teyzeler ne oldu der :sad1: :sad1:..daha gıtmem eşimde götürmez zaten daha ::)

мiŁenα.

✿sweet_sweet✿

yazdiklarini okuyunca bili insan uzuluyorr kaldiki o sahneleri yasamak insani gercekten etkiler.. tekrardan gecmis olsun

ırmak184

ırmak184

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 23 Ocak , 2010, 21:06:42
ölede canım bende annemi merak ettim içeri girene kadar birşey yoktu başka hastaları görene kadar..sonra annemin canıda çok sıkılmış....

birde mahallede bir teyze var beyin felci geçirmmiş oda o katta yogun bakıma gıderken kapılar açık..gördüm kadını kapı gibi kadın ne hale düşmüş...çok kötü rabbim saglıktan etmesin... :amin: :amin:

eşim sonradan çok pişman oldu ama geç kaldı...kolidordakiler bana bakıyor karnım burnumda aglıyorum teyzeler ne oldu der :sad1: :sad1:..daha gıtmem eşimde götürmez zaten daha ::)

görmek istemen normal canım ama zaten hamileligin getirdigi duygusallık var birde hastalık olunca dahada zor oluyor etkileniyorsun en güzeli görmemen  :'(  :'(  allah sifa versin kayınvalidene..

мiŁenα.

öle daha gıtmem zaten çok canı sıkılıyor ınsanın ne derlerı olanlar var  :y25: :y25:

ırmak184

мiŁenα.

hazırladım kayınvalıdemın yemeklerını gıtcekelr bırzdan..ben daha gıtmıyorum :sad1: :sad1: yarın eve gelıcek hayırlısıyla :amin: :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: Angel - 22 Ocak , 2010, 14:08:02
anam bosverin kilolari yeyin yaaff

niye bukadar dert ediyorsunuz ki bu kilo faslini   :caca:

karninizda can var caniniz ne cekerse yiyceksiniz tabiyi   :k06:

emzirdikten sonra verirsiniz kilolari   :tongue3:

ahh angelcim yaa :cildir: benim dikkat etmem lazim cunki gebeligime kilolu olarak basladimm,,, yani kendi ve bebislerin sagligi icin firenledim gereksiz seyleri cokkkkkkkk zorr aserirken ama sonucta yedigim tatlilar bebegime yarari yok bos kalori, onun yerine yiyecegim diger seyler bebislerime yarayabilir. Allah yardimcimiz olsunn insaallah veririzz dogumdan sonra  :amin: