Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

sunga25 ((( Serpil )))

ilknucumm demek senin oglan erkenden annesıne merhaba dicekk  :)
gercekten senın adına cok sevındımmm yazdıklarını okurken elım ayagım tıtredı resmen acaba benımbasımaneler gelıcek dedım... :laughing7: ayyy haftaya carsamba kontrole gıdıyorum dıyeedoguma alıyomus beniii.. :honk:  :icon_pale:

мiŁenα.

ezgcım gecmıs olsun canım :opucuk: kıyamam mınıgıme mınnacık sey kum dokmus :y25:

senın adına bır konuda sevındım kılo vermıssın eskı formuna kavusmussun bak bu ıyı ;Dıns bende senın gıbı hemncıcık veırırm...

bır muddet daha uykusuz kalırsın sonra ıns duzene gırer :amin: bebegının karnına bebek yagıyla bol bol masaj yap oşş teyzesi yesın onuu :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ezoo - 14 Ocak , 2010, 11:55:01
sağol hayatım aminn şimdi herşey yolundaymış çok şükür ama bu emme olayına bi çözüm bulmamız lazım ben cidden bitmiş durumdayım  :-\ bugün tirle aldırıp sütümü sağmayı düşünüyorum hem sütüm daha  çok gelir hem sağdığımı veririm biraz uyur belki  :amin: :amin: :amin:

canım bebişler doyduğunu anlamazki keşke benimkide memede durduğu kadar emse meme ağzında uyuyor yerine yatırınca gözler fal taşı  :-ooo
bugün 18. günümüz 18 gündür koltuk ve hilal e bi bütün olduk  :y25:

sağol demetcim

yatağına koyacağın zaman emzik vermeyi dene istersen
ben beceremedim ama bi dene  :k06:

DER!N

daha ufak ama çok şeker oluyor o dönemde emziği tutması :)) bir iki çekiyor ve düşüyor başlıyor ağlamaya yine veriyorsun yine düşüyor  :k06: :k06: azcık büyüyünce destek yapıyor koluyla  :) çok çabuk öğreniyorlar her şeyi  :nazar:

Demet_dk

bide bıcır bıcır ses çıkarırlar  :nazar:

öyle çabuk büyüyolar ki şimdi biizmki konuşmaya çalışıyo  :nazar:

мiŁenα.

DER!N

bıcır bıcır ses çıkarıyorlar zaten benimki bir başlarsa konuşmaya susmayacak gibi ağzını şekilden şekile sokuyor  :k06:

emziği iyice kavradı gece yatarken veriyorum cok cok çekişi var  :k06: yavrum ya bazen de üzlüyorum boş boş çekiyor  :-[

мiŁenα.

ben bayılıyorum emzık emen cocuga ole dadlu duruyor kı benımkıde emer mı kııı ??? ??? anamm hevesım cok var bee dogsada yesem oglumu ;D ;D ;D

Demet_dk

emsin bişey olmaz
öteki türlü anneyi kullanman istiyo mesela dışarda falan çok zor oluyo olmadık yerde emmek istiyolar
en azından memeyle oyalanır

мiŁenα.

anam bzım azra herkezın yanında meme meme dıye bagırırdı kayınpeder kaynım esım.. :ehi: :ehi:

bırde kucagımı alırdım onu yakamı acar meme derdı herkezın yanıda ben kıpkırmızı :ehi: :ehi: cocouk meme canavarıydı ;D ;D

AککORTįє

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 14 Ocak , 2010, 01:15:14
masaaallah ilknurcumm herseyin yolunda olmasina sevindimm :basardim: cok guzell yakinda tosununu kucagina alacaksin insaallah,hayirli dogumlar canim  :flowers:

Alıntı yapılan: duyguduygu - 14 Ocak , 2010, 01:21:02
İlknur yzdıklarını okuyunca içim birden hop etti:)) Allah hayırlı  sağlıklı bir doğum nasip etsin en hayırlı zamanda bebeğine kavuşursun inşallh  :amin: :amin: :amin:

aminn   :amin: sağolun kızlar çok teşekkür ederim  :)

AککORTįє

Alıntı yapılan: ezoo - 14 Ocak , 2010, 11:01:42
ilknurum canım benim herşeyin yolunda olmasına çokk sevindim Rabbim hayırlısıyla kurtulmak nasip etsin inş.

gülferinde dediği gibi bol bol dinlen uyumaya  çalış hayatım bu enerjilere çookkk ihtiyacın olacak ;)

bizde 2 gün önce doktora gittik genel kontrol için benim ilk söylediğim sürekli emmek istiyor dymuyormu ki oldu doktorda bebeğin çok huzursuz kan idrar thlili yapalım önce dedi kan değerleri normal çıktı ama idrarrındaki bi değer çok düşükmüş büyük ihtimal bebeğin kum dökmüş dedi doktor yavrumun sıkıntısı ondanmış meğer  :y25:

şimdide gaz sancılarımız başladı nasıl ıkınıyo kıvranıyo içim gidiyo, bu arada hala gece gündüz hiç bırakmadan bıkmadan beni emmeyede devam :sad1:
kiloda almamış sanırım benim sütümde yeterli gelmiyor 28 ocakta kntrolümüz var yine kilo almamışsa mamaya başlıycaz dedi doktor  :y25:

buarada ben tükenmiş durumdayım sürekli emzirmekten ve uykusuzluktan  :-\ tek iyi tarafı göbek filan kalmadı sanırım eski kiloma döndüm bile :D

ezgicim çok geçmiş olsun hayatım Allah şifa versin umarım en kısa zamanda düzene girer ve iyileşir kuzucuğun  :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 14 Ocak , 2010, 12:24:40
ilknucumm demek senin oglan erkenden annesıne merhaba dicekk  :)
gercekten senın adına cok sevındımmm yazdıklarını okurken elım ayagım tıtredı resmen acaba benımbasımaneler gelıcek dedım... :laughing7: ayyy haftaya carsamba kontrole gıdıyorum dıyeedoguma alıyomus beniii.. :honk:  :icon_pale:

evet serpilciğim durum onu gösteriyor ama belli de olmaz Allah ın işi  ::) ama yalan yok hani bi an önce gelsin istiyorum artık. bakalım doktorun sana ne dicek gülüm belki de senin de açılman başlamıştır haberin yoktur  :D

allah hayırlsını versin hepimize inş  :amin:

mavişimmm

kızlarrr yazılarını okudummm.gözümden yaşlar akttıı.kimisi gelsın artık dyor.kimisi bebeği olmuşş sorunlarıyla uğraşıyorr..annelik bu demekkii.çokkk güzelll bir şeyy.
galiba en arkadan ben gelıyorumm.23 haftalık olduk biz.zaman gecsın bebegım  gelsın ıstıyorummm.

rabbım hepmizin yardımcısı olsunnn.

ilknurcugumm rabbım yardım etsınnn.en kısa zamanda ağrısız sızısız kurtulursun inşallahhhh.

AککORTįє

kesinlikle öye canım beklemek ayrı, bakmak ayrı, annelik bambaşka birşey! cenin rahme düştüğpü andan itibaren anlıyorsun bu duyguyu.. Yüce yaradanın bizlere nasip ettiği bir mucize..

sağol tatlım Rabbim hepimize kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin  inş :amin: :amin: :amin: