Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Demet_dk

ne güzel İlknurcum her an sürpriz yapabilir demekki
maşallah Poyraza inşallah bidaha ki kontrolde doğurup gelirsin  :k06:

--elif--

ne güzel yaa ne kadar heycanlısındır şimdi benm 20 gün önceki halim var şu anda sende banada drum 9 a girdim sancı görünüyo nstde dedi ama ondan sonra 1 ay bekledim 9 ay 13 gün sonra suni sancıyla oldu inş. en kısa zamnda sancın tutarda beklemezsin çünkü bilirim o bekleyişi günler yıl oluyoo

zelis

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Ocak , 2010, 14:18:24
KIZLAR HERKESE MERHABA; HEYECANLI HABERLERİM VAR SİZE  :basardim: :basardim: :basardim:

BUGÜN DOKTORDAN GELDİK, BENİM TOSUN 3.454 GR OLMUŞ  :nazar: :love9:  HERŞEY YOLUNDA ÇOK ŞÜKÜR  :amin:  İLK ÇATI MUAYNEMİDE OLDUM. ACCIK ACIDI  :icon_pale: 1CM AÇILMA OLMUŞ.

NST DE DE  AĞRIM ÇIKTI VE BENİM SEZERYAN OLMA İHTİMALİM KALKTI SAYILIR ÇÜNKÜ BU HAFTA BEBİŞİM HERAN GELEBİLİRMİŞ ARTIK. ÇOK HEYECANLADIMMM.  :hieyt:

HALA KESİN DEĞİL AMA BAKALIM İŞTE ARTIK HERŞEY OĞLUŞUMA BAĞLI. AMA ARTIK KASILMADAN VE AĞRIDAN YÜRÜYEMİYORUM ÇOK FAZLA OLUYOR.  :sad1: :sad1: :sad1:

BİRDAHAKİ KONTROL  ÖNÜMÜZDEKİ SALI AMA NST  SONUÇLARINA BAKTIKTAN SONRA ONDAN ÖNCEDE GELEBİLİRSİN HABERİN OLSUN DEDİ.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: HAYIRLSI ARTIK 

ilknurcum hadi bakalim hayirlisi canim , insallah iyi haberlerini bekliyoruzz..

AککORTįє

Alıntı yapılan: Demet_dk - 13 Ocak , 2010, 14:36:40
ne güzel İlknurcum her an sürpriz yapabilir demekki
maşallah Poyraza inşallah bidaha ki kontrolde doğurup gelirsin  :k06:

ay inşşşş canım ya  :muzz: :muzz: :muzz:

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesali - 13 Ocak , 2010, 14:43:13
ne güzel yaa ne kadar heycanlısındır şimdi benm 20 gün önceki halim var şu anda sende banada drum 9 a girdim sancı görünüyo nstde dedi ama ondan sonra 1 ay bekledim 9 ay 13 gün sonra suni sancıyla oldu inş. en kısa zamnda sancın tutarda beklemezsin çünkü bilirim o bekleyişi günler yıl oluyoo

hemde nasıl heyecan anlatamam  :D

aynen öyle canım umarım fazla bekletmez ve doktorun dediği gibi olurr  :icon_pale:

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 13 Ocak , 2010, 14:43:45
KIZLAR HERKESE MERHABA; HEYECANLI HABERLERİM VAR SİZE  :basardim: :basardim: :basardim:

BUGÜN DOKTORDAN GELDİK, BENİM TOSUN 3.454 GR OLMUŞ  :nazar: :love9:  HERŞEY YOLUNDA ÇOK ŞÜKÜR  :amin:  İLK ÇATI MUAYNEMİDE OLDUM. ACCIK ACIDI  :icon_pale: 1CM AÇILMA OLMUŞ.

NST DE DE  AĞRIM ÇIKTI VE BENİM SEZERYAN OLMA İHTİMALİM KALKTI SAYILIR ÇÜNKÜ BU HAFTA BEBİŞİM HERAN GELEBİLİRMİŞ ARTIK. ÇOK HEYECANLADIMMM.  :hieyt:

HALA KESİN DEĞİL AMA BAKALIM İŞTE ARTIK HERŞEY OĞLUŞUMA BAĞLI. AMA ARTIK KASILMADAN VE AĞRIDAN YÜRÜYEMİYORUM ÇOK FAZLA OLUYOR.  :sad1: :sad1: :sad1:

BİRDAHAKİ KONTROL  ÖNÜMÜZDEKİ SALI AMA NST  SONUÇLARINA BAKTIKTAN SONRA ONDAN ÖNCEDE GELEBİLİRSİN HABERİN OLSUN DEDİ.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: HAYIRLSI ARTIK 

ilknurcum hadi bakalim hayirlisi canim , insallah iyi haberlerini bekliyoruzz..

sağol hayatım inşşş  :amin: :amin:

Demet_dk

aslında biraz yürüyüş falan yapsa iyi olur senin için ama
ağrıların devam ediyo dimi  :'(

Zeynep_Sena

agrilarin basladiysa ins tez zamanda SIKLASIR ve dogum yaparsin canim insallah hayirlisiyla tabiki

AککORTįє

yok demetcim ya ne yürüyüşü keşke yapabilsem ne zamandır yapamıyorum. haftada bir çıkıyoruz öle mesela 100m. sonra kesinlikle yürüyemeyecek duruma geliyorum. zaten 8buçuk aydan sonra kuyruk sokumu ağrısını kramplarda eklendi düşün halimi. azcık yürüyüm evin içinde, mesela pc nin başındayım şuan mutfağa gitmek için kalkıyorum birden alt tarafa kramp giriyor artık. çokda oturmuyorum pc nin başında uyuştu diyeyim. artık ne bilim hayırlısı.

inş sulugözcüm inşşş hayırlsıyla tek dileğim o 

Zeynep_Sena

ilknur bak evde devamli hareket et simdi yani gez biseyler yap devamli oturma sakin iyi deil bence ben zaten hic oturamiyordum oturdugum an agrilairm oluyodu hep is yapiyodum hareket icindeydim devamli yani dogumda kolay oluyo yani hadi haberlerini bekliyoruz ins normal dogum olur

AککORTįє

sağol hayatım bende elimden geldiği kadar hareket etmeye çalışıyorum. 6/5 aydan sonra yürüyüşü kesmek zorunda kaldım umarım bu doğumu çok fazla etkilemez, inş hayırlsıyla normal doğum olur

Zeynep_Sena

bende cok zorlandim gidemiyorrdum yuruyemiyordum ama zor zar gunde bi ekmek almaya falan gittim yinede bi en az 15 dk ffilan disarda mutlaka yurudum hava aldim tabiki cikamadigim gunlerde oldu ama ben evdede hareketliydim biraz yerime duramamda:D AMA BILEMEYIZ TABIKI yürümedende normal dogum yapan var allah kurtarsin insallah tez zamanda canim benimde ilk nisan gelmisti sonra nisanla kanda gordum hastaneye gittim ve cok azcik acilmis dediler agrim vardi ama SIK deildi sonra eve geldim gece 4de suyum geldi ve bu kez 4cm acilmisti sende heran hazir ol peki sancinmi var nasilsin yani ne kadar zamanda filan geliyo sancin varsa bilebiliyomusun

мiŁenα.

çok sevindim herşeyin yolunda oolmasına... :nazar: :nazar: demek poyraz efendı her an ceee leyebilir :D :D canım herşley gönlünce olsun..poyraz bey sag saglım saglıklı sekılde gelsın .. :amin: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Demet_dk

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 13 Ocak , 2010, 15:04:24
yok demetcim ya ne yürüyüşü keşke yapabilsem ne zamandır yapamıyorum. haftada bir çıkıyoruz öle mesela 100m. sonra kesinlikle yürüyemeyecek duruma geliyorum. zaten 8buçuk aydan sonra kuyruk sokumu ağrısını kramplarda eklendi düşün halimi. azcık yürüyüm evin içinde, mesela pc nin başındayım şuan mutfağa gitmek için kalkıyorum birden alt tarafa kramp giriyor artık. çokda oturmuyorum pc nin başında uyuştu diyeyim. artık ne bilim hayırlısı.

inş sulugözcüm inşşş hayırlsıyla tek dileğim o 

kısa zamanda kurtulursun canım inşallah az kaldı sabret
son günlerini dinlenerek geçir
çantan hazır olsun makyaj malzemeleri taçlar tokalar
en önemlisi fotoğraf makinası kamera  :icon_thumright: