Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Farketmez olur mu :) bedeninde ağrı sızı olmuyor ve doğumdan sonraki halsizlik ve yorgunluk hissi oluşuyor dolayısıyla uyumak istiyorsun :) sen uyumak isterken sürekli ağlayan bir bebek hayata başlamış oluyor :) ilk zamanlar çok zor gelsede bu duruma alışılıyor bebk hayata atapte olunca yavaş yavaş düzene giriyor.

мiŁenα.

Demet_dk

мiŁenα.

--elif--

Alıntı yapılan: Demet_dk - 12 Ocak , 2010, 11:33:30
:ehi: :ehi: düzeliyodur umarım
6,5 aydır bekliyoruzzzz :k06:
düzelmiyo diyosun yani benm kızım 20 günlük eşim daha kaç gün böyle yapar ne zaman düzene biner falan diyo kara haberi verim ozaman adam hazırlasın kendini bu düzene  :ehi:

Demet_dk

Alıntı yapılan: nesali - 12 Ocak , 2010, 13:39:14
Alıntı yapılan: Demet_dk - 12 Ocak , 2010, 11:33:30
:ehi: :ehi: düzeliyodur umarım
6,5 aydır bekliyoruzzzz :k06:
düzelmiyo diyosun yani benm kızım 20 günlük eşim daha kaç gün böyle yapar ne zaman düzene biner falan diyo kara haberi verim ozaman adam hazırlasın kendini bu düzene  :ehi:

inşallah düzelir canım :k06:

--elif--

inş. ama ümidim yok sanki bizim kız zilli biraz doğduğu gün bile sabaha kadar ağladı hastaneyi ayağa kaldırdı nerdeyse emzikte tutmuyo napacam bilmiyom  :dontknow:

minimini

inşallah düzelir bebeğin canım böyle konuya pat diye girdim ama her bebek aynı değildir. Çok uslu olanlar da var yani O doğmadan belli olmaz. Benim 2,5 aylık bir oğlum var ben de gündüz uykusuna alıştırmaya çalışıyorum hiç uyumuyor.  :-\

AککORTįє

:k06: öle bi uyurmuşum ki ben  bebekken; gece,  gündüz

annem artık gelir bakarmış çocuğa bişey mi oldu diye   :D

emzirirmiş tekrar uyumaya devam  ;D ;D 2,5 yaşına kadar emmişim  :binkybaby:

inş benim oğluşumda bana benzerrr :-\

--elif--

inş. benzer cnm bizde öylemişiz ama şimdiki çocuklardan hiç ümidim yok zamane çocuğu işte parmağında oynatıyo bizi iki karış boyuyla

Demet_dk

bende çok uslu bi bebekmişim
ama kardesim fenaydı gece gündüz uyumazdı
kız halaya oğlan dayıya bizde uyuyo yani aynı dayısı gibi huysuz
1 yaşından sonra düzelmiş inşallah oğlumda akıllanır

мiŁenα.

bende usluymusum ve cok uyurmusum....ıns bana benzer oglum :binkybaby:

Demet_dk

hamilerrr kanal 1 i izleyin gebelik ve doğumla ilgili konuşuluyo  :director:

AککORTįє

KIZLAR HERKESE MERHABA; HEYECANLI HABERLERİM VAR SİZE  :basardim: :basardim: :basardim:

BUGÜN DOKTORDAN GELDİK, BENİM TOSUN 3.454 GR OLMUŞ  :nazar: :love9:  HERŞEY YOLUNDA ÇOK ŞÜKÜR  :amin:  İLK ÇATI MUAYNEMİDE OLDUM. ACCIK ACIDI  :icon_pale: 1CM AÇILMA OLMUŞ.

NST DE DE  AĞRIM ÇIKTI VE BENİM SEZERYAN OLMA İHTİMALİM KALKTI SAYILIR ÇÜNKÜ BU HAFTA BEBİŞİM HERAN GELEBİLİRMİŞ ARTIK. ÇOK HEYECANLADIMMM.  :hieyt:

HALA KESİN DEĞİL AMA BAKALIM İŞTE ARTIK HERŞEY OĞLUŞUMA BAĞLI. AMA ARTIK KASILMADAN VE AĞRIDAN YÜRÜYEMİYORUM ÇOK FAZLA OLUYOR.  :sad1: :sad1: :sad1:

BİRDAHAKİ KONTROL  ÖNÜMÜZDEKİ SALI AMA NST  SONUÇLARINA BAKTIKTAN SONRA ONDAN ÖNCEDE GELEBİLİRSİN HABERİN OLSUN DEDİ.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: HAYIRLSI ARTIK