Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

canim iyi olacakk pozitiff dusunelimm.. hersey iyi olurr sen sadece su andaa rahatla olurmu.. hem bakk bebeginde senin huzursuz oldugunu hissetmesin..

мiŁenα.

yok tosunum askımda hep bu saatte uyanıyor gozumu actım benımkıde kıpır kıpır oglum gunduz haraketlı deıl yoruluyorum ondan sanırsam..gece kuduruyor :nazar: :nazar:..oy onla konusuyorum suan..cok sağolun kızlar :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 08 Ocak , 2010, 04:13:35
yok tosunum askımda hep bu saatte uyanıyor gozumu actım benımkıde kıpır kıpır oglum gunduz haraketlı deıl yoruluyorum ondan sanırsam..gece kuduruyor :nazar: :nazar:..oy onla konusuyorum suan..cok sağolun kızlar :opucuk:
BENDEN DE SELAM SOYLE EYMEN E OPTUM MINIK YANAGINI  :opucuk: :opucuk: :opucuk: ...BELKI BEBEKDE BANA DUA EDER BENIM DE OLUR BEBİŞİM  :amin: :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

ehh birde evde yanlizim diyorsunn.. erkekin seni koruyorr iste daha nee ;D  kocaman oldu yaramazz.. aferimm cagan koru anneni :icon_thumright: masallahhh :nazar:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oğlum pasam bırtane yaaa :D :D...dua eder sıbel teyzesı hepınızı ıcın :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 08 Ocak , 2010, 03:42:35
yer onu teyzesi :nazar: :nazar: :nazar:maşallah kızna gülfer :nazar: :nazar:
öle yapıcam ılknur mıllet felaket tellalı gıbı :violent1:
gccenın bu saatınde gırdım nete uyuyamadım kaynanamı acıle kaldırdılar...nasıl korkuyorum evde tek :sad1:

geçmiş olsun ayşecimm  :opucuk:

inş sağlığına kavuşur kayınvaliden  :amin:

мiŁenα.

merhaba hanımlar...yeni geldık eve baya yorucu bırgundu :sad1: 11 de cıktık evden .eşimle saglık ocagına gıtcektım..hemsıre cagırmıstı..kaynanam yıne hastaydı gece 3 te acıle gıttı fajat dun gece hıc uyumadı..onuda tekrar dr goturelım dedık..bu saaatte kadar surdu...hıc ıyı deıl pazartesı hastaneye yatcak müşade altında kalcak bır muddet :sad1:
bebegımın kalp atısını dıneldık esımle cok hostu babamız ılk kez bu kadar uzun dınledı :love9: adam mest oldu :love7: 1 ayda 3 kılo almısım hemsıre esıme dedıkı daha ekmek yedırtme.engel ol dedı cok kılo almıs dedı :y25: :y25: 69 kıloyum yanı 13 kılo almısım :y25:
hafta ıocıde kendı dr gıtcem..bebegımın kalp atısları ıyı tansıyonum ıyı..hemsırede ası olmamı soledı..dogum hakkında konustuk..etrafımdakılerın bana negatıf seyler soleyıp psıkolojıumı nasıl bozduklarını anlattım..valla sınır oluryourm mıllete :cildir: :cildir:
neyse kızlar laptopum yok bır muddet wirelesi arızalandı..anlıcagınız yokum bole arada esımın pc den gırerım:

kendınıze ve bebıslerınıze ıuyı bakın ...allaha emanet olun :wave: :wave:

sarisinn

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 08 Ocak , 2010, 17:22:49
merhaba hanımlar...yeni geldık eve baya yorucu bırgundu :sad1: 11 de cıktık evden .eşimle saglık ocagına gıtcektım..hemsıre cagırmıstı..kaynanam yıne hastaydı gece 3 te acıle gıttı fajat dun gece hıc uyumadı..onuda tekrar dr goturelım dedık..bu saaatte kadar surdu...hıc ıyı deıl pazartesı hastaneye yatcak müşade altında kalcak bır muddet :sad1:
bebegımın kalp atısını dıneldık esımle cok hostu babamız ılk kez bu kadar uzun dınledı :love9: adam mest oldu :love7: 1 ayda 3 kılo almısım hemsıre esıme dedıkı daha ekmek yedırtme.engel ol dedı cok kılo almıs dedı :y25: :y25: 69 kıloyum yanı 13 kılo almısım :y25:
hafta ıocıde kendı dr gıtcem..bebegımın kalp atısları ıyı tansıyonum ıyı..hemsırede ası olmamı soledı..dogum hakkında konustuk..etrafımdakılerın bana negatıf seyler soleyıp psıkolojıumı nasıl bozduklarını anlattım..valla sınır oluryourm mıllete :cildir: :cildir:
neyse kızlar laptopum yok bır muddet wirelesi arızalandı..anlıcagınız yokum bole arada esımın pc den gırerım:

kendınıze ve bebıslerınıze ıuyı bakın ...allaha emanet olun :wave: :wave:

allah şifa versin canım kayınvalidene , çok ta yokmuş yaşı.. :-\

evt canım, bebeğin kalp atışlarını duymak harika bir duygu, bunu yaşamak çok güzel artık her gittiğinde duyacaksın  :D  çok kilo aldığını ben sana zaten hep söylüyordum. kesinlikle kendini tutman lazım yoksa benim gibi çok zorluk çekersin son aylarında  :caca:

kendine çok dikkat et canım , hamilesin bebeğini düşün ve canını sıkmamaya kendini üzmemeye çalış elinden geldiğince  :opucuk:

unicornn

kkslarrr bennn eldim bugun doğumdan herşey yolunda :)  :nazar:

мiŁenα.

ilknurcum sağol bebegım.ç..ama bılıyorsun kı kendını tutamıyorsun ekmek sevmesdım ama hamıle kaldım ekmek canavarı oldum

burcum

Alıntı yapılan: unicornn - 08 Ocak , 2010, 19:35:09
kkslarrr bennn eldim bugun doğumdan herşey yolunda :)  :nazar:

ALLAH  analı babalı büyütsün canım

AککORTįє

Alıntı yapılan: unicornn - 08 Ocak , 2010, 19:35:09
kkslarrr bennn eldim bugun doğumdan herşey yolunda :)  :nazar:

hoşgeldin canımm  :) kendine gemişsin   :nazar: :nazar: :nazar: :flowers:  bebiş nasıl :D

evtt doğum hikayeni bekliyoruz  :icon_pale:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 08 Ocak , 2010, 20:32:55
ilknurcum sağol bebegım.ç..ama bılıyorsun kı kendını tutamıyorsun ekmek sevmesdım ama hamıle kaldım ekmek canavarı oldum

biliyorum hayatım ahhh ah acaba benim kadar ekmek yiyen varmıdır acaba, makarnayı bile ekmekle yerdim.derken  bak son ayımı mecburen kepek ekmeği yemek zorunda kaldım. geçen 2 hafta bir kilo bile almazken, geçtiğimiz 1 hafta da 2 kilo almışım. sıkıysa yeme kepekli ekmeği. bi kaç hafta daha dayanıcaz mecburen. sen şimdiden başla !bak dayanamıyorum deme önündeki aylarda daha zorluk çekeceksin  :cussing:

defne8383

HOŞGELDİ MELEK ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH.SAĞLIKLI HUZURLU UZUN ÖMÜRLERİ OLSUN :amin:
UMARIM SEN DE İYİSİNDİR GEÇMİŞ OLSUN CANIM MELEĞİNLE MUTLU UZUN ÖMÜRLER..