Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

betüs26

YAAA NE TATLI  BU BEBİŞ ALLAHA EMANET OLSUN KIYAMAM BEN ONAA

betüs26

İLKNURCUM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH BİRAZ DAHA SABRET VAKTİNDE OLSUN CANIM

tweety0555

ılknur senın daha var demı..ben ptesı sezeryandayım nasıpse...

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 02 Ocak , 2010, 11:35:46
canım cok agrı yapıyorsa ya sıcak havlu koy sırtıne

yada su torbasının ustune yat sıcak ıyı gelır...

agrıların hafıfler
Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 02 Ocak , 2010, 14:56:42
Geçmiş olsun.

Saf zeytinyağını kaynama derecesine ısıtın ve ılıklaşmasını bekleyin ılıkken sırtınıza masaj yapar gibi sürün üzerine de sıcak havlu tamamen geçmese bile fayda eder  ;

Ve en önemlisi duruşunuzu düzeltin ileride sorun yaşamamak için.

arkadaslar ikinizede cokk tesekkur ederimmmmm bunlari yapacagim biraz sonra.. :flowers:

SiRiNe

Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Ocak , 2010, 18:24:01

twety insaallah sagliklica bebisine kavusursun ve sezeryanin iyi gecer :amin: Allah kolaylik versin

мiŁenα.

ilknurrrr dayan hayatım az kaldı 25 gün... ::) ::)belkim oglusun erkenci davranır :D

:love9: :love7: :love9:

sunga25 ((( Serpil )))

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 02 Ocak , 2010, 17:04:00
ARTIK DOĞURAYIMMMMMMM YAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

COK AZ KALDI CANIMMMMMM  :hieyt: :hieyt: HAYIRLISIYLANN BENDE ARTIK KURTULMAK İSTİYORUM GECELERİ UYUMAK ARTIK İŞKENCE OLMAYA BASLADI.. :(

ertl

9ay zor geçiyoda son 1-2 haftası 9aydan daha zor geçiyo
benim iki hamileliğimde öyle olmuştu

ferda

herkese selam ben dün doğum yaptım kızım normal sancısız oldu akşam 16 da gitiim 3cm açılma vardı 19 da oldu çok az yırtılma oldu kolaydı şükür bu arada hepinize duaettim hayırlısı ile kurtulun diye kızım 3kilo300 51 cm doğdu rabbim hepinizi hayırlısı ile kurtarsın

SiRiNe

Alıntı yapılan: ferda - 02 Ocak , 2010, 20:39:25
herkese selam ben dün doğum yaptım kızım normal sancısız oldu akşam 16 da gitiim 3cm açılma vardı 19 da oldu çok az yırtılma oldu kolaydı şükür bu arada hepinize duaettim hayırlısı ile kurtulun diye kızım 3kilo300 51 cm doğdu rabbim hepinizi hayırlısı ile kurtarsın

Masaallah :hello2: Hayirli olsunnn ferda arkadasimm darisi basimizaa :amin:

ertl

ferdacım hayırlı olsun
işin bundan sonra başlıyo kolay gelsin canım

мiŁenα.

ferdacım hayırlı olsun canım allah analı babalı buyumeyı nasıp etsın :amin:

:love9: :love7: :love9:

unicornn

ferda cım hayırlı olsun Allahım sağlık sıhhat uzun ömürversin :)
zaten içim e doğmuştu :)  :love3:
adını ne koydunus? buyuk, kardeşini kıskandı mı ....

ferda

hepinize teşekkürederim evet zor olcak önce küçük agladı sonra ablası ikisini de doyurdum şimdi size döneyim dedim

AککORTįє

Alıntı yapılan: betüs26 - 02 Ocak , 2010, 17:12:05
İLKNURCUM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH BİRAZ DAHA SABRET VAKTİNDE OLSUN CANIM

öle canım öle hayırlısı  :-\

Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Ocak , 2010, 18:24:01

var canım ya daha çok var 27 ocakta allah nasip ederse. oh ne güzel kurtuluyorsun, sağlıcakla hayırlıca doğum yaparsın inş

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 02 Ocak , 2010, 19:36:27
ilknurrrr dayan hayatım az kaldı 25 gün... ::) ::)belkim oglusun erkenci davranır :D

banada öyle geliyor ama bakalım ne zaman hayırlısysa o zaman gelsin

Alıntı yapılan: sunga25 ((( Serpil ))) - 02 Ocak , 2010, 20:19:50
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 02 Ocak , 2010, 17:04:00
ARTIK DOĞURAYIMMMMMMM YAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

COK AZ KALDI CANIMMMMMM  :hieyt: :hieyt: HAYIRLISIYLANN BENDE ARTIK KURTULMAK İSTİYORUM GECELERİ UYUMAK ARTIK İŞKENCE OLMAYA BASLADI.. :(

sorma canım ya artık gecesi gündüzü kalmadı heran bir işkence valla yürüken alt tarafım düşecek gibi oluyor sürekli kasılma sürekli ağrı. allah hayırlısnı versin ne diim

hayırlı olsun canımmgözünüz aydınRabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin :amin:

hayırlısıyla bizede sıra gelseydi  ::)