Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: defne8383 - 29 Aralık , 2009, 12:46:05
KKIZLAR BEN PAZAR SABAH 6:55 DE NORMAL DOĞUM YAPTIM SAĞLIKLI VE TOMBİŞ BİR KIZIM VAR DOĞUMDA HEPİNİZE DUA ETTİM AKLIMA GELMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORDUM AMA SESLİ SESLİ HEPİNİZE DUA ETTİM ALLAH HEPİNİZİ KURTARSIN
EZGİ DE İNŞALLAH KURTULMUŞTUR :amin: :amin:
HEPİNİZİN HABERİNİ ALANA KADAR BURALARDAYIM..

allah anali babali buyutsun gozunuz aydin

defne8383

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DARISI BAŞINIZA İNŞALLAH DOĞA GÜZELLERİNİ ALLAHIM SİZE YAŞATSIN :amin: :amin:
BEN SANCIM BAŞLAYINCA HURMA YEDİM SİZE DE TAVSİYE EDİYORUM BİR DE Bİ PROBLEM OLMADIKÇA GERÇEKTEN NORMAL DOĞUM ÖNERİYORUM ALLAHIM YARDIM EDİYOR
KORKMAYIN VE STRES YAPMAYIN BEN GİTTİĞİMDE 3-4 CM AÇIKLIĞIM VARDI 15-20DK SONRA 8 CM YE ÇIKTI ÇOK ŞÜKÜR KORKTUĞUM GİBİ OLMADI
ALLAHIM SİZE DAHA KOLAYINI NASİP ETSİN DUALARIM HEP SİZİNLE..

AککORTįє

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN DEFNECİM. MAŞALLAH NE GÜZEL ÇOK KOLAY OLMUŞ DOĞUM

RABBİM HEPİMİZE BÖYLE BİR DOĞUM NASİP ETSİN HAYIRLICA İNŞ  :amin:

мiŁenα.

dogumun cok guzel olmıus rabbım bzıede kolay dogumla nasıp etsın

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Dogum yapan arkadslar dogumu yakin olan arkadaslar sizden ricam var  :D :D

arkdslarimiz dogum yapmislar ama bilen var bilmiyen var ornegin ben  sizden ricam bebegim dogdu bolumune

konu acip biz arkdslarda tebrik etmek isteriz  ;) ;) ;) ;)

мiŁenα.

ezgı dogum yaopmısss...

hılal nısanın resımlerını gordum masallah dıyorum cok dadlu bır kızı olmus...gormeyı verın o kadar tatlı :nazar: :nazar: :nazar:

allahım cok mutu oldummm :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: defne8383 - 29 Aralık , 2009, 18:27:55
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DARISI BAŞINIZA İNŞALLAH DOĞA GÜZELLERİNİ ALLAHIM SİZE YAŞATSIN :amin: :amin:
BEN SANCIM BAŞLAYINCA HURMA YEDİM SİZE DE TAVSİYE EDİYORUM BİR DE Bİ PROBLEM OLMADIKÇA GERÇEKTEN NORMAL DOĞUM ÖNERİYORUM ALLAHIM YARDIM EDİYOR
KORKMAYIN VE STRES YAPMAYIN BEN GİTTİĞİMDE 3-4 CM AÇIKLIĞIM VARDI 15-20DK SONRA 8 CM YE ÇIKTI ÇOK ŞÜKÜR KORKTUĞUM GİBİ OLMADI
gozun aydin olsun cnm yeni dogan bebege agzina ilk hurma verilirmis cok zeki vbe akilli olsun diye
ben bizim kardesimize yapmistik valla biraz cok vermisik galiba cok zeki ve akilli yaramazin once gideni  :k06: :k06:

AککORTįє

evet nisa hilal hanım bir harika  :D

maşşallah suphanallah, Allah nazarlardan saklasın  :amin:  :flowers: :love9:

hayırlsıyla ezgiciğim kurtuldu , gelsinde anlatsın bize  ;D

мiŁenα.

merak edıorum nasıl egctı nasıl hıssedıyor annelık nasıl bır duygu hepsını anlatsın :D

unicornn

oooh maşallah  :nazar: darısı başımıza :)
kaçıncı haftada doğum yaptın canım?

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 29 Aralık , 2009, 22:17:41
evet nisa hilal hanım bir harika  :D

maşşallah suphanallah, Allah nazarlardan saklasın  :amin:  :flowers: :love9:

hayırlsıyla ezgiciğim kurtuldu , gelsinde anlatsın bize  ;D

Anlatmadı mı henüz çok meraklardayım ne hissediyor acaba onca ağrı sızıdan eser var mı yok mu sormam lazım  ::)

Prensesi gördüm maşallah subhanallah çok şeker bir kız tombik  :k06:

Duygu-

Alıntı yapılan: •:*:• вαℓвσ¢єgι•:*:• - 29 Aralık , 2009, 22:02:31
gozun aydin olsun cnm yeni dogan bebege agzina ilk hurma verilirmis cok zeki vbe akilli olsun diye
ben bizim kardesimize yapmistik valla biraz cok vermisik galiba cok zeki ve akilli yaramazin once gideni  :k06: :k06:
evet cok az minicik bir zerre kadar ezilmis hurma bebegin damagina surulur, bu peygamber efendimiz s.a.w in sunnetlerinden birisi.

мiŁenα.

masallah cok dadlu yanakları falan dombalak yerım onu :nazar:

unicornn

ezgi hadi gel doğumunu anlattttt
bebşinin resmini koyyy merak edyos :)  :love9: :love9: