Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Allah yardımcın olsun ezocum
yarın sezeryana giriyomuusn girmiyomusun anlayamadım ama ben daha fazla bekleme derim günün geçmiş
güzel haberlerle gel

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin ezo gözlerim doldu çok güzel günler anlar kızlar kıymetini bilmemiz lazım  :y25: :amin: :nazar:

unicornn

Alıntı yapılan: ezoo - 27 Aralık , 2009, 22:20:54
tamam canımmmm dualarını esirgeme hakkını helal et  :opucuk:

bende çıkıyorum artık kızlar kendinize ve meleklerinize iyi bakın  :opucuk: :opucuk:

hakkınızı helal edin dualarınızı bekliyorum hepiniz Allah'a emanet olun  :amin: :amin:

:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Allah yardımcın olsun ezooo dualarım seninle
ben bile heyecanlandım maşallah sana :)    :nazar:
doğumda bizlere de dua et
hayrlı haberlerini bekliyorum dualarım seniinle ...

мiŁenα.

hadı hayrlısıyla dogur gel arkadasım :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ben bugun faceden ayrılmam ıns esın hemn ekler :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ayy ıcım kıpır kıpır oldu sabah sabah ...hadı hayırlısı :muzz: :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

unicornn

мiŁenα.

tekım ewde kıme cektırcem resmımı...

esım arasın eltıme gecım ona cektırırım ole eklerım baska turlu cekememm kı

ferda

kızlar benim sancılarım şu şekilde oluyor iki bacağımın arasına çatal iğne takmışlar gibi oluyor h,iç kaldıramıyorum bacağımı iç çamaşırımı değiştirmek zulum oluyor ayrıca bebek hareket ettikçe karnımdan başlayıp orasına kadar bir iğne saplanmış gibi agrı oluyor sizde de bu agrılar varmı

unicornn

bana da bazen oluyorrrr
ama daha cok ishal ve regl sancısı gibi ...

AککORTįє

Alıntı yapılan: ferda - 28 Aralık , 2009, 13:28:14
kızlar benim sancılarım şu şekilde oluyor iki bacağımın arasına çatal iğne takmışlar gibi oluyor h,iç kaldıramıyorum bacağımı iç çamaşırımı değiştirmek zulum oluyor ayrıca bebek hareket ettikçe karnımdan başlayıp orasına kadar bir iğne saplanmış gibi agrı oluyor sizde de bu agrılar varmı

evet bende de oluyor. erkenmi geçmi bilmiyorum ama bahsettiğin aynı durum bende de var :y25:

ezgicim Allah a emanet ol bebeğimmm 

dualarımız seninle :opucuk:

SiRiNe

inanmiyorumm demekki bendeki bu sancilar 30+ ustu gebelik haftasinda oluyormus, sizdeki tum belirtiler bendede var ayak el sismeleri haric,sukurle rolsunki erken dogum tehtidi yok dedi doktor rahimde aciklik felan yokmus... benimde öyle oluyor ferda arkadasim ayaklarimi kaldiramiyorum yatakta dönemiyorum yururken sanki iki bacak aramda sert bir cisim var rahat yurumeme negel oluyor  :D  Gecmis olsun cogu gitmis azi kalmis yakinda bebislerimizi kucagimiza alinca gecer insallah tum sancilar. :amin:

βαlκιz

ezgi dogum yapmıştır dimee.
hayırlısıyla bitmiştir herşey inş.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ferda

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 28 Aralık , 2009, 18:05:29

evet bende de oluyor. erkenmi geçmi bilmiyorum ama bahsettiğin aynı durum bende de var :y25:

benimkiler 34 haftadan sonra başlamıştı ama bu kadar değildi şimdi çok fena acı oluyor yürümekte zorlanıyorum yerimden kalkasım gelmiyor ördek gibi oldum lap lap yürüyorum hayırlısı artık

SiRiNe

Alıntı yapılan: ferda - 28 Aralık , 2009, 18:56:28

aynen ferda bu belirtiler bende 24 haftada basladi ;D  hayir olsun, arkadasimiz dogum yapti sanirim, yeni oldugum icin tum arkadaslari tanimiyorum ama insallah hersey guzel gecmistir Rabbim isini kolaylastirsin  :amin:

benimkiler 34 haftadan sonra başlamıştı ama bu kadar değildi şimdi çok fena acı oluyor yürümekte zorlanıyorum yerimden kalkasım gelmiyor ördek gibi oldum lap lap yürüyorum hayırlısı artık

мiŁenα.

anam bendede tırsaklık basladı anlatamm..

erken doghumdan cok korkuyorum :cildir:

ferda

Alıntı yapılan: ѕιяιηє - 28 Aralık , 2009, 19:03:50
Alıntı yapılan: ferda - 28 Aralık , 2009, 18:56:28

aynen ferda bu belirtiler bende 24 haftada basladi ;D  hayir olsun, arkadasimiz dogum yapti sanirim, yeni oldugum icin tum arkadaslari tanimiyorum ama insallah hersey guzel gecmistir Rabbim isini kolaylastirsin  :amin:

sen şimdi kaç haftalıksın  benim az kaldı 38+4 olduk yarın kontrol var bakalım el atacakmı ne diycek ama alttan muayene etmez sanırım ikinci bebeklerde yapılıyor mu bilmiyorum  hayırlısı bakalım