Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

defne8383

kızlarr bende de tık yok artık sinir geldi üstüme halası kılıklı diye kızıyorum kızıma o biraz ağır kanlıdır da :hieyt:
Gülfer senin doğum nasıl olmuştu Bu adam bana pazartesi suni sancı derse kabul edeyim mi acaba yoksa sezeryana mı dönsem?
Valla artık sancıdan falan korkmuyorum bi başlasa :amin:

unicornn

Alıntı yapılan: ezoo - 26 Aralık , 2009, 22:27:21
evt tatlım günümüz doldu ama hala niyeti yok hanımın gelmeye pazartesi sezeryan olcam artık tabi pazartesiye kadar doğmazsa  :D

gerçekten bu yılın oğlak kızları çok inat olacak galiba  :k06:

oğlak kızları inat oluyomş zaten bizimki bi de dikbaşlı :toothy10:  :ehi:

ferda

Alıntı yapılan: unicornn - 26 Aralık , 2009, 21:37:12
Alıntı yapılan: ezoo - 26 Aralık , 2009, 17:25:23
Alıntı yapılan: ferda - 26 Aralık , 2009, 17:19:28
benim kayın validemde geldi aynu durum ben de de var bir of desem sağolsun sancın mı var diyor allah hepimizi tez zamanda kurtarsın hayırlısı ile doğyralım canlarım bu arada sabahtan bu tarafa siteye giremedim patlamıştım ya doğuran varmı diye ama kimseler doğurmamış :wave:

uff bızıklıycaklar madem hiç gelmeselerdi sanki bizim elimizde  :caca: :caca: bizimkinin dünden beri sesi çıkmıyo azönce yarın olur inş. dedi bende sen istiyosun die doğurmucam dedim sustu  :icon_scratch: canı çıktı kadının  :BangHead: :BangHead:
kızlar ben geldim 2 n li unicorn öncekiyle aynı
unicorn olarak artık giremiyorum de yeni bi hesap açtm ve ticker yapmayı becerdim :)
benimki de yarın geliyo galba ... ne yapcaz bakalım ....
ezooo gunun doldu ya pzt yatıp hastneye sezeryana mı gircen sancın gelmezse o zamana kadar
ben de bugun doktordaydım keyfi yerinde kafayı kaanlaa yerleştirmmiş henüz .. çok uzuldm nie yerleşmişyo ? kafası mı buyuk dedim doktora ? güldü kafayı çeneyle öğsü yaklaştırıp giriylarmış benimki kafayı dik tutuymuş !!! dikkafalı bi oğlak kızı geliyo :(
ferda beim unicorn yazşalaım gene  ;)
ay okadar inat olmasın ya babamız 28 aralık ben 28 aralık bu da 28 aralık olursa evde yandık vallahi bu kadar inat evi düşünemiyorum ilk kızım balık ama hiç alakası yok o da oğlak gibi davranıyor ben sana mesaj atmıştım 2 n olarak merak ettim sesin çıkmayınca bundan sonra tek n ye mesaj atacağım değilmi

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 26 Aralık , 2009, 22:54:08
ben konuşim ezgi diyimki hadi dogda sıra bize gelsin prenses derim  ;D

konuş bakalım ayşecim birde sen dene belki seni dinler  :D ama inanılmaz inat bi kız nst de hemşirelere bile fenalık geldi ne yaptılarsa uyanmadı tam 2 saat uğraştılar kımıldamadı bile dedim şimdi siz doğurtcaksınız beni çocuk maf oldu içimde nst den bi çıktık kıpır kıpır yürüyemedim resmen  :k06:  :k06:

ama bu gecede dursun artık ben kendimi hazırladım yarın sabah gidicez die bütün planlarımı yaptım bukadar durdun bu gecede benim için dur bebişim olurmu  :opucuk:

unicornn

Demet_dk

мiŁenα.

ezgııcm cok ıstıyorum sneın hayırlısıyla dogurup yavrunu kucagına almanı

bugun bebısko magazasına gıttım neler var neler ...herseyı planladım alcagım ...onumuzdekı ay alıcam ...

artık gelsın oglum ...benımde agrılarım cok ıyıce agırlasıyorum kıloda cok aldım...(13) ....camıs gıbıyım :'(

:love9: :love7: :love9:

unicornn

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Demet_dk - 27 Aralık , 2009, 16:08:48
ezocum kaç haftalıksın şuan doldumu günün

tatlım günümüz doldu 41 haftalık olduk  ;)

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 27 Aralık , 2009, 16:21:40
ezgııcm cok ıstıyorum sneın hayırlısıyla dogurup yavrunu kucagına almanı

bugun bebısko magazasına gıttım neler var neler ...herseyı planladım alcagım ...onumuzdekı ay alıcam ...

artık gelsın oglum ...benımde agrılarım cok ıyıce agırlasıyorum kıloda cok aldım...(13) ....camıs gıbıyım :'(

canımmm çok sağol saatler kaldı hayatım çokk heycanlıyım  :love9: :love9: biran önce sabah olsun bebeğimi göreyim,koklayayım artık  :y25:

al hayatım al onun eşyalarının evde olması bile mutlu ediyor insanı, bi gün gelicek eymenimizi bekliyo olcaz canım inan hiçanlamıycaksın o günün geldiğine inanamıycaksın ( şuan ben kendimi yarın gezmeye gidicekmişim gibi hissediyorum hastaneye başkası yatacak sanki  :D )

kiloyuda dert etme canım yeterki bebişin sağlıklı olsun gerisi boş bu ağrılar normal artık canım bundan sonra bol bol dinlenmen gerekiyo artık tosuncuğun daha çok büyüyor  :nazar: :nazar: [/b]

мiŁenα.

canım yarın ceker eklerım hamıel tısortu aldım onunde bebek var cok dadlu :ehi: :ehi: onu goıyer eklerım buraya..

ezgcım bugun esım yarın gıtcek dıye carsıya ındık ...yokus yuruken bırsey yoktu 4-5 saat carsıda gezdık gırmedıgımız yer kalmadı...sonra yokusu cıktım ..ve eve geldım uzanım dedım ..keske demeseydım taaaa kukusuma kadar bır agrı sankı dusecek asagıya ...allahım cok felakettım yattım fılm ızledık hala gecmedı cok yoruldum....ama degdı sonunda ıcıme sınen kendıme seyelr aldım...yedık cıtık gezdık ..yarın kocısım gıtcek persembe gelcek.. :crybaby2:.eltımde kalcam ::) ...ıns agrılarım sabaha gecer...artık ıyıce agırlastım hıssedıyorum...bendede erken oldu agırlasma...

ezgıcım ıns yarın cok mukemmel bır dogum anı yasarsın ..yılmaz erdogan dıyorkı ıcerı gırmemle cocugun cıkması bır oldu bırsey anlamadık :k06: ıns senınde ole olur :amin: :D hepımızın ole olur ;D

ınan yerınde olmak ısterdım ...bebegımı koklamak onu sevmek ıcın...ınan cok ıstedım hamıle kalmayıı sukurler olsun bıkmıcam bana agrı zaman bırsey etemz tadnı cıkarcam dıyrodum ama ıtıraf edeyım sabrım kalmadı onu ıcımde bılıpte beklemek cok kotu sabrım kalmadı gelsın artık...(tabı zamanı deıl suan3 ay sonra)ıns hayırlısıyla dogurursun bebısını anlatırsın artık bıze :nazar: :amin:

unicornn

bkliyorum ayşecim foto :)))  :love9:
ezo cum heyecan dorukta tabi sen b gece uyuyamazsın da  ...  :love9:
Allahm çok gusel haberlerle gel emi ..
senden çok gusel bi doğum hikayesi bekliyorum  ;)  :muzz:

мiŁenα.

yanı ınsan ıyı haberler seyelr duymak ıstıyor..yarın eklıcem fotomu ;)

< ESLAL >

inş. kızlar Allah razı olsun inş. dediğiniz gibi olur benimde hepimizinde Allah'ım yardımcısı olsun  :amin: :amin: :amin:

heycan var kızlar hemde çok ama öyle huzursuz değilim aksine üzerimde inanılmaz bi rahatlık var sanki biz doğurcaz diyo evdekiler  :k06: :k06:

ben bebişimi düşünüyorum bitek onu çokkkk merak ediyorum yavrum benim içimde son gecen  :y25: :y25:

inş. hiç anlamadan sende bugünleri yaşarsın ayşecim  :amin: :amin:  

uzun süre ayakta kalınca,yürüyünce ağrılar oluyo malesef sabah bişeyin kalmaz hayatım  :opucuk:

hastaneden gelim hemen yazıcam kızlar  :director: :director:

ayşecim Allah nasip ederse eşim yarın akşam faceye ekler bebişin resmini  :love9:

мiŁenα.

ınsss cok merak edıyorum bebegını ;D

cumelmıze ıyı dogumlar hayırlı evlatlar nasıp etsın :amin:

ben kactım kızlar ....hepınızı optum....

senı ozellıkle ezgıcım gorusemıcez sabah ;Dhayırlı dogumlar optum senı...kızını kucagına aldıgında benım yerımede kondur mınık bır opucuk :nazar:

< ESLAL >

tamam canımmmm dualarını esirgeme hakkını helal et  :opucuk:

bende çıkıyorum artık kızlar kendinize ve meleklerinize iyi bakın  :opucuk: :opucuk:

hakkınızı helal edin dualarınızı bekliyorum hepiniz Allah'a emanet olun  :amin: :amin:

:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: