Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

AککORTįє

kızlar bişey sorucam size 9. ayda burun kanaması olur mu. önceden olur onu biliyorum ama dün yine burnıum kanadı ne zamandır olmuyordu

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

ırmak184

benim hep kanıyor özellikle banyo yaptıktan sonra doktor sacını ıslak bırakma demişti sinüzitten dolayı oluyormuş  :dontknow:  :dontknow:

мiŁenα.

ay ılk kez duydum benım hıc kanamdı...onun ıcın olsa gerek bennım kanasa tırsardım bak bırseymı oldu dıye :-\

ırmak184

benim daha öncedende oluyordu ama bu kadar sık degil,hamile kaldıktan sonra dahada yogunlastı hamilelikte normal birşeymiş...ilknur bence sen yinede doktora gittiginde sorarsın için rahat olsun..

AککORTįє

canım aslında şöyle diyeyim ben sana;

artık psikoljim iyice bozuldu. 1 haftadır belki 1 buçuk haftadır korkunç derecede gergin bir hale girdim. ağrılarım kasılmalarım... sürekli ağlıyorum. eşimde napıcağını şaşırıyor az kaldı canım dayan diyor.. biliyorum hamilelikte bu tarz durumlar normal ama benimki çok sıklaştı artık hergün bu durumdayım . gerildikçe kasılmalarım daha artıyor. dün yine durup duruken hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. o sırada burnum kanamış. dedim acaba gerginliğimden dolayı mı yoksa olağan burun kanaması mı. Allah ım sabır versin bana  :amin:

ırmak184

gerginliktende olabilir canım,kasma kendini bukadar surda dogumuna ne kaldı,hamilelikte olagan seyler ama bukadarda gerilme  :caca:  :caca: kendine zarar veriyorsun yıpratıyorsun  :'(  :'(

tılsım

ilknur geçmiş olsun canım burun kanamaları normal olabiliyor benimde olmuştu

ama sen yinede fazla stres yapma bak az kalmış strese girme boşuna kendini germe boşuna haklısın ama gerçekten korkulucak bişey yok ben 36+4 günlükkken doğum yaptım 11 saat sancı çektim evde boşu boşuna ve gittiğimde sezerana girdim açılma olmamıştı çatı darlığından dolayı ki ben diyodum kesinlikle sancı çeklemem diye ama rabbm sabrını veriyo hiç korkma sağsalim kurtulucaksın sende bebeğinde inş..

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 24 Aralık , 2009, 18:30:31

artık psikoljim iyice bozuldu. 1 haftadır belki 1 buçuk haftadır korkunç derecede gergin bir hale girdim. ağrılarım kasılmalarım... sürekli ağlıyorum. eşimde napıcağını şaşırıyor az kaldı canım dayan diyor.. biliyorum hamilelikte bu tarz durumlar normal ama benimki çok sıklaştı artık hergün bu durumdayım . gerildikçe kasılmalarım daha artıyor. dün yine durup duruken hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. o sırada burnum kanamış. dedim acaba gerginliğimden dolayı mı yoksa olağan burun kanaması mı. Allah ım sabır versin bana  :amin:

canımmm kıyamam bende psikolojik olarak çok normal değilim heleki bi kaç hafta önce bende çok gergindim yanlızdım evin bütün işi üstümdeydi bu çok geriyodu beni o aralar benimde burun kanamalarım oldu tatlım ilk aylar çok oluyordu zaten ama 1 kaç hafta önce yine oldu ben idrar yollarımdan dolayı antibiyotik kullanmıştım ona bağladım öyle çok değildi ama benimkiler sızma gibi kılcal damar çatlamasından olur bazen demişti doktor

şimdi kayınvaldem burda ona sinir olmaktan kendimi düşünemiyorum bu açıdan ii oldu hayırlısı ile patlamadan doğursam  :k06: :k06: 

Demet_dk

İlknurcum çok geçmiş olsun sakin ol
biliyorum kolay değil ama oğluşunu düşün stresin onada yansır üzülmesin yavrucak
çok gerildiğin zamanlarda seni sakinleştirecek bişey yok mu yada devamlı yalnızmısın

мiŁenα.

ılknurcum ha geyret az kaldı gerılme dıcem ama elınde olan bırsey dedıl anlıyyorum...yınede caba sarfet tatlım :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 24 Aralık , 2009, 18:44:14
gerginliktende olabilir canım,kasma kendini bukadar surda dogumuna ne kaldı,hamilelikte olagan seyler ama bukadarda gerilme  :caca:  :caca: kendine zarar veriyorsun yıpratıyorsun  :'(  :'(
Alıntı yapılan: tılsım - 24 Aralık , 2009, 18:45:44
ilknur geçmiş olsun canım burun kanamaları normal olabiliyor benimde olmuştu

ama sen yinede fazla stres yapma bak az kalmış strese girme boşuna kendini germe boşuna haklısın ama gerçekten korkulucak bişey yok ben 36+4 günlükkken doğum yaptım 11 saat sancı çektim evde boşu boşuna ve gittiğimde sezerana girdim açılma olmamıştı çatı darlığından dolayı ki ben diyodum kesinlikle sancı çeklemem diye ama rabbm sabrını veriyo hiç korkma sağsalim kurtulucaksın sende bebeğinde inş..
Alıntı yapılan: ezoo - 24 Aralık , 2009, 19:47:57

artık psikoljim iyice bozuldu. 1 haftadır belki 1 buçuk haftadır korkunç derecede gergin bir hale girdim. ağrılarım kasılmalarım... sürekli ağlıyorum. eşimde napıcağını şaşırıyor az kaldı canım dayan diyor.. biliyorum hamilelikte bu tarz durumlar normal ama benimki çok sıklaştı artık hergün bu durumdayım . gerildikçe kasılmalarım daha artıyor. dün yine durup duruken hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. o sırada burnum kanamış. dedim acaba gerginliğimden dolayı mı yoksa olağan burun kanaması mı. Allah ım sabır versin bana  :amin:

canımmm kıyamam bende psikolojik olarak çok normal değilim heleki bi kaç hafta önce bende çok gergindim yanlızdım evin bütün işi üstümdeydi bu çok geriyodu beni o aralar benimde burun kanamalarım oldu tatlım ilk aylar çok oluyordu zaten ama 1 kaç hafta önce yine oldu ben idrar yollarımdan dolayı antibiyotik kullanmıştım ona bağladım öyle çok değildi ama benimkiler sızma gibi kılcal damar çatlamasından olur bazen demişti doktor

şimdi kayınvaldem burda ona sinir olmaktan kendimi düşünemiyorum bu açıdan ii oldu hayırlısı ile patlamadan doğursam  :k06: :k06: 

Alıntı yapılan: Demet_dk - 24 Aralık , 2009, 19:55:05

artık psikoljim iyice bozuldu. 1 haftadır belki 1 buçuk haftadır korkunç derecede gergin bir hale girdim. ağrılarım kasılmalarım... sürekli ağlıyorum. eşimde napıcağını şaşırıyor az kaldı canım dayan diyor.. biliyorum hamilelikte bu tarz durumlar normal ama benimki çok sıklaştı artık hergün bu durumdayım . gerildikçe kasılmalarım daha artıyor. dün yine durup duruken hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. o sırada burnum kanamış. dedim acaba gerginliğimden dolayı mı yoksa olağan burun kanaması mı. Allah ım sabır versin bana  :amin:

İlknurcum çok geçmiş olsun sakin ol
biliyorum kolay değil ama oğluşunu düşün stresin onada yansır üzülmesin yavrucak
çok gerildiğin zamanlarda seni sakinleştirecek bişey yok mu yada devamlı yalnızmısın

hepinize çok teşekkür ederim kızlar hepinizden Allah razı olsun. kayıvalidemlerde annemde bana çok yakın   yalnız bırakmıyorlar sağolsunlar herkes çok yardımcı oluyor ama işte.. bu kendimle igili bi durum hiç birşeye artık tahammül edemiyorum. eskiden canımı sıkan şeyler aklıma geliyor. canım, sıkılmak için bahane arıyor. artık böyle geçiriyorum bende hamileleiği demek yapacak birşey yok sakin olamıyorum. soğanı aldım elime salata yapıcam mesela kendi kendime kaldım öyle diyorum bu soğanı nasuıl kesiyordum ben. iyice kayış koptu sanırım. eşimden Allaah razı olsun her zaman yanımda. ama yinede kendimi dizginleyemiyorum . sanırım bu doğuma kadar sürecek . işte tek korkum bu gerginliğimin erken doğuma sebebiyet vermesi

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Aralık , 2009, 20:31:57
ılknurcum ha geyret az kaldı gerılme dıcem ama elınde olan bırsey dedıl anlıyyorum...yınede caba sarfet tatlım :opucuk:

sağol canım Allah sabrını vereck inş  :amin:

~AnneCiik~

Alıntıcanım aslında şöyle diyeyim ben sana;

artık psikoljim iyice bozuldu. 1 haftadır belki 1 buçuk haftadır korkunç derecede gergin bir hale girdim. ağrılarım kasılmalarım... sürekli ağlıyorum. eşimde napıcağını şaşırıyor az kaldı canım dayan diyor.. biliyorum hamilelikte bu tarz durumlar normal ama benimki çok sıklaştı artık hergün bu durumdayım . gerildikçe kasılmalarım daha artıyor. dün yine durup duruken hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. o sırada burnum kanamış. dedim acaba gerginliğimden dolayı mı yoksa olağan burun kanaması mı. Allah ım sabır versin bana  

ilknurcum gecmis olsun cnm. cok uzuldum. ama hamilelik döneminde cok normal tepkiler bunlar. ama unutmaki senin uzgunlugun, yorgunlugun bunalimin cocugunuda etkiler.. ondan sakin olmaya calis, dua et allahtan sabir dile.. cocgun etkileniyordur ister istemez.. derin nefes al kendini sikmamaya calis..