Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

evt tatlım büyük ihtimal sunni sancı vericek açılman yokmuymuş hiç bugün

zelis

selam kizlar . masallah tatlilar falan fena kaynatmissiniz , bende tatliya dayanamiyorum , evde hic bi sey bulamazsam surme cikolatayi kasikliyorum  :hungry:
o derece tatli manyagi oldum yani ........

bende mutfakta ne ,malzeme var diye dusunuyorum , Allah ne verdiyse yapacaz bi tatli  artik,,, hele bu gun o kadar tatli sohbetini okuduktan sonra beni durdurmak mumkum degil...

bu arada dogumu gelene anneler Allah  yardimciniz olsun kizlar ,Rabbim bi avazda kurtarsin.... :flowers:

мiŁenα.

çikolata dedım canım ıstedı ama esım gec gelcek onu beklıcem mecbur :k06:

< ESLAL >

ahh zelişcim benimde gözüm dönmüş durumda dönüp yan bakmadığım tatlılar bile aklıma gelmeye başladı hayırlısıyla bi doğursam artık bu işgence bitse  :amin: :amin:

sağol canımm hayırlısı ile doğuralım artık sıra sizlere gelsin  :flowers:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑ - 24 Aralık , 2009, 17:29:17
çikolata dedım canım ıstedı ama esım gec gelcek onu beklıcem mecbur :k06:

sonuçta gelcek ama bende diyom gelen giden yok  :y25:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

kıyamam az kaldı kusum yarın ıns hayırlısıyla dogurursun :amin: :k06:

cuma aksamı yersın bol bol cıkolta tatlı :k06: :k06:

< ESLAL >

inş. canımm herşeyden önce istediğim tekşey doğurmak tabi  :amin: :amin: hayırlısı ile bi olsa.....eşimde çiçekçiyi değil pastaneyi ayarlamış  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zelis

Ben bu gun aksama bizim burda komsumun gunu var oaraya takilacagim , kesin tatli vardir orda .... :hungry: :hungry:

davetliyim de zaten  :toothy10:davetli olmasamda giderdim herhalde yeterki yemek olsun, bilirsiniz bizim Turk bayanlari da dokturur .. simdiden agizmin sulari akti ...

insallah yhayal kirikligina ugramam  :toothy10: :toothy10:
kizlar sizler icinde yiyecegim , hic merak etmeyin , zaten  hemisim diye bana tolerans fazlasiyla var ..... :ehi:

zelis

Alıntı yapılan: ezoo - 24 Aralık , 2009, 17:36:21
inş. canımm herşeyden önce istediğim tekşey doğurmak tabi  :amin: :amin: hayırlısı ile bi olsa.....eşimde çiçekçiyi değil pastaneyi ayarlamış  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

iy yapmis canim adam isini biliyor  :ehi: cicegi ne yapalim yenmez ki , bize bol bol enerji verecek yiyecekler lazim . hele sana ezocum , acisini cikartman lazim canim .....al sana cicek , sanal da olsa gercekte olsa yenmez  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Insallah hayirli haberlerini bekliyoruz... :opucuk:

мiŁenα.

borek varsa zelıscım adımı anarak ye gozunu sevımm ;D ;D

unicorn

Alıntı yapılan: defne8383 - 24 Aralık , 2009, 16:58:26
KIZLAR VALLA DOĞUMDAN SONRA SÖYLEYİN BEN DE NE İSTERSENİZ YAPAYIM BEN DE ANNEMİN TURŞULARINI HAZIRLADIM ONLARA DALACAM AZICIK YİYİYORUM AMA YETMİYOR :k06:
BUGÜN YİNE DR DAYDIK DAHA VAR DEDİ PAZARTESİ GEL UĞRAŞALIM DEDİ AMA NE DEMEK İSTEDİ ANLAMADIM :icon_scratch:
GÜLFERİ DE PAZARTESİ ÇAĞIRMIŞTI KALDI KIZ :y25:
GÜLFERCİM OLANLARI ANLATABİLİR MİSİN?

defne kaç haftalıksın ??????????? nasıl uğruşacak annamadm merak ettim

unicorn

Alıntı yapılan: ezoo - 24 Aralık , 2009, 17:16:41
oyyyyyyyyyy suni sancı zor diyolar sezeryana dönsen senin gunun dolmak üzereydi dimiii
suni sancı nassı ocak ?

< ESLAL >

Alıntı yapılan: unicorn - 24 Aralık , 2009, 17:44:14
Alıntı yapılan: ezoo - 24 Aralık , 2009, 17:16:41
oyyyyyyyyyy suni sancı zor diyolar sezeryana dönsen senin gunun dolmak üzereydi dimiii
suni sancı nassı ocak ?

tatlım bende daha bi kıpırtı  yok yarın gidicez doktora bugün günümüz doldu aslında sunni sancıya zor diyolar bende taraftar değilim

defne8383

VALLA İŞTE ONU ÖĞRENMEK İSTİYORUM UĞRAŞMAK NE DEMEK ANLAMADIM BİŞEY YOKKEN SUNİ SANCIYI KASTEDİYORSA BEN DE İSTEMİYORUM GALİBA  :icon_pale:
GÜLFERİN DE BÖYLE OLMUŞTU AMA DETAYLARI BİLMİYORUM
KORKMAYA BAŞLADIM BARİ DİYORUM P.TESİYE KADAR KENDİLİĞİNDEN OLSA :amin: :amin: :amin: